web analytics

AOC apvieno spēkus ar Red Bull Racing Esports

Jaunākie raksti

Microsoft pilnveidojusi Azure Speech pakalpojumu, pievienojot latviešu valodu

Turpinot attīstīt mākslīgā intelekta iespējas runas un valodas apstrādē, kompānija Microsoft pilnveidojusi Azure Speech pakalpojumu, pievienojot tam virkni Eiropas...

Facebook piedāvā lietotni BARS, kura ikvienam ļauj būt par reperi

Mūsdienu lietotņu pielietojumam nav robežu, jo Facebook testa režīmā ir palaidusi lietotni BARS, kura ikvienam uz brīdi ļauj izmēģināt...

“Twitter” nāk klajā ar “Super Followers” funkciju, kas ļaus gūt ienākumus no sekotājiem

"Twitter" ir izziņojis divas jaunas funkcijas, kuras kaut kad varētu papildināt vietnes satura sniegtās iespējas. Pirmā no tām ir...

“Ford Mustang Mach-E” sevi lieliski apliecina uz Vācijas autobāņiem

Elektroauto ekspluatācijā pagaidām ir divas ļoti nopietnas problēmas, kas ievērojami ierobežo šo mašīnu lietošanas ērtumu - liels ātrums un,...

Atlikto testu dēļ “Virgin Galactic” kosmosa tūrismu varētu uzsākt vien 2022. gada sākumā

Izskatās, ka kosmosa kompānijai "Virgin Galactic" ar gatavošanos kosmosa tūrisma uzsākšanai pagalam neveicas. Jau decembrī, kad motora aizdedzes kļūmes...

Displeju speciālists un pasaules mēroga spēļu monitoru līderis AOC paplašina sadarbību ar spēļu gigantu Red Bull, atbalstot viņu sim spēļu nodaļu Red Bull Racing Esports.

AOC Red Bull Racing Esports braucējiem nodrošina virkni augstākās klases monitoru, lai viņus atbalstītu treniņu sagatavošanās procesā. Turklāt Red Bull Racing Esporta arēna Miltonkeinsā, Lielbritānijā, ir pilnībā aprīkota ar AOC monitoriem, piemēram, AOC AGON AG273QZ vai liekto AOC AGON AG273QCX. Kopā ar Red Bull Racing Esports zināšanām AOC mērķis ir turpināt paplašināt savu portfeli un radīt sim braucējam pēc iespējas labāku displeju.

AOC ir ilgstoša pieredze darbam kopā ar Red Bull, sniedzot atbalstu dažādos turnīros ar augstākās kvalitātes monitoriem tādās spēlēs kā League of Legends un Counter-Strike: Pasaules iekarošana. Ņemot vērā pašreizējo sim spēļu uzplaukuma fenomenu, AOC ar nepacietību lūko pēc nākamās nozares sacensību spēļu pasaulē un atbalsta Red Bull Racing Esports braucējus, saglabājot viņu dominējošo stāvokli.

Ātrākie spēlētāji pasaulē saņem jauninājumu

Red Bull Racing Esports sacīkšu komandā iesaistījušies daži no labākajiem pasaules talantiem. Viņu braucēji divus gadus pēc kārtas ir uzvarējuši F1 Esports Pro sērijas komandu čempionātā. Uzlecošā zvaigzne – braucējs Sebastjans Džobs (Sebastian Job) – 2020. gadā tika kronēts par iRacing pasaules čempionu, iegūstot Porsche TAG Heuer Esports Supercup uzvarētāja titulu, savukārt Forza komanda ieguva LeMans Esports titulu.

AOC lepojas, ka atbalsta spēļu nodaļu un komandas oficiālo mājvietu, lai vēl vairāk uzlabotu viņu sniegumu: “Red Bull Racing Esports sim braucēji jau ir pierādījuši savas prasmes un spēju uzlabot savu sniegumu. Ņemot vērā viņu atsauksmes, mēs cenšamies vēl vairāk pielāgot AOC monitorus sim braucēju vajadzībām, un kopā ar viņu talantu virzīt viņu sniegumu uz nākamo līmeni,” saka Stefans Sommers (Stefan Sommer), AOC mārketinga un biznesa vadības direktors.

Ar pareizo aprīkojumu uz goda pjedestāla

Monitors ir izšķirošs elements sim spēlē, jo tam ir jāsniedz ideāls pārskats pār sacīkšu trasi un jāļauj lietotājam sekot citiem braucējiem. Displeja ekrāns nodrošina attēlu ļoti lielam ātrumam, jo katra sekundes simtdaļa ir izšķiroša Esporta pasaulē. Katrai disciplīnai ir nepieciešami dažādi displeji. Red Bull Racing Esports iRacing komanda dod priekšroku trīs vai četru ekrānu iestatījumam, F1 nodaļai ir nepieciešams viens plakanais ekrāns, bet V10-R braucēji izvēlas vienu liekto platekrāna monitoru.

Olivers Hjūzs (Oliver Hughes), Red Bull Racing mārketinga direktors, komentē: “Šī jaunā partnerība ar AOC ir saistīta ar visiem mūsu sim sacīkšu programmas aspektiem. Šādā konkurējošā sporta veidā, kur tiek skaitītas sekundes desmitdaļas un simtdaļas, augsts ekrāna atsvaidzies ātrums un ātrāks reaģēšanas laiks ir izšķirošs, lai mūsu autovadītāji paliktu vadībā. AOC augstākās klases monitoru klāsts ir īpaši paredzēts spēlēšanai un nodrošina mūsu braucējiem konkurētspēju. Mūsu jaunais, speciāli būvētais Esports apmācības centrs Red Bull tehnoloģiju pilsētiņā Miltonkeinesā ir pilnībā aprīkots ar AOC godalgotajiem monitoriem, nodrošinot komandu ar aprīkojumu, kas atbilst mūsu ambiciozajiem mērķiem un mūsu izveidotajam augstas kvalitātes centra aprīkojumam. ”

AOC ir gatavs dominēt sacensībās un palīdzēt Red Bull Racing Esport sim komandas talantiem pretendēt uz nākamajiem čempionu tituliem.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: