More
  Reklāma

  Kā pamata meklētājprogramma Austrālijā varētu kļūt “Bing”, nevis “Google Search”

  Jaunākie raksti

  Pagājušajā mēnesī ziņojām, ka “Google” pauda gatavību atslēgt savu meklēšanas rīku “Google Search” Austrālijā, ja kompānijai tomēr nāktos maksāt valsts ziņu izdevējiem par saturu, ko tas parāda meklēšanas rezultātos. Sekojot līdzi šim “Google” ultimātam, “Microsoft” nācis klajā ar savu piedāvājumu, paziņojot, ka kompānijas pakalpojums “Bing” varētu kļūt par “Google Search” aizstājēju.

  “Microsoft” pirms pāris dienām publiski pauda savu atbalstu rīcības kodeksam, kas primāri ir par to, ka digitālajām platformām, piemēram, “Google” un “Facebook” ir jāmaksā Austrālijas ziņu izdevējiem par saturu, ko tās parāda meklēšanas rezultātos. “Microsoft” prezidents Breds Smits (Brad Smith) uzskata kodeksa prasības par pamatotām un pauda gatavību rīkoties saskaņā ar šiem noteikumiem, ja tas būtu nepieciešams jeb tad, kad Austrālijas valdība oficiāli atzītu “Bing” par valsts pamata meklētājrīku.

  Šis viedoklis ir krasā pretstatā ar “Google” pausto reakciju par kodeksu, ko uzņēmums raksturojis kā nespējīgu funkcionēt. Tikmēr “Microsoft” uzsver, ka tas ir apņēmies darboties Austrālijas tirgū un nekad neradītu šādus draudus, kā arī neizteiktu ultimātus. Kompānija arī piebilda, ka ir gatava palielināt savus ieguldījumus “Bing”, lai nodrošinātu atbilstošu konkurenci ar citiem tirgus dalībniekiem.

  7 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  07.02.2021 21:42

  Lai pāriet uz DuckDuckGo :)

  digitalk
  07.02.2021 22:44
  Reply to  Krotow

  tu domā, ka DDG maksās mediju reketam?

  Riko
  08.02.2021 08:37
  Reply to  digitalk

  Ķipa mediji baigie reketieri….. Žurnālistiem jāstrādā par brīvu????

  digitalk
  08.02.2021 08:45
  Reply to  Riko

  šo te “žurnālistu” darbs ir vajadzīgs? pienesums zemāks par operu un baletu, tikai ambīcijas un ēstgriba lielākas.

  Skābene
  08.02.2021 10:29
  Reply to  digitalk

  Ir žurnālisti, kuriem nevajadzētu maksāt ne pie kādiem apstākļiem! RT un ķīseļa TV žurnālistiem vēl maksāt no google būtu augstākās necieņas izrādīšana pret sevi.

  Čiekurs
  08.02.2021 16:00

  .

  5da8ff468d939.jpg
  Ansis
  09.02.2021 11:26
  Reply to  Čiekurs

  Ļoti tuvu…

  bing.png
  Reklāma