Web Analytics
More
  Reklāma

  “Netflix” apsver iespēju izlaist filmu par “GameStop”, “Reddit” un “Volstrītas” sāgu

  Jaunākie raksti

  Pagājušajā nedēļā akciju tirgū saceltais tracis ap foruma “Reddit” lietotāju grupu “WallStreetBets”, finanšu platformu “Robinhood” un amerikāņu videospēļu un elektronikas kompāniju “GameStop” nebeidz rimties vēl šodien. Kamēr šī sāga vēl nav zudusi aizmirstībā un viss sižets vēl turas samērā svaigā atmiņā, “Netflix” un producēšanas kompānija “MGM” nolēmušas par šo visu uzņemt filmu, kas parastajam cilvēkam labi ilustrētu pēdējo nedēļu notikumu gaitu, kuras rezultātā daļa “GameStop” investoru kļuva stāvus bagāti, kamēr citi zaudēja miljardus.

  “MGM” filmas sižetu vēlas balstīt uz grāmatu, kas gan vēl nav uzrakstīta. Pie tās pašreiz strādā rakstnieks Bens Mezričs (Ben Mezrich), kas ir arī autors darbam “The Accidental Billionaires” – varbūt ir kādreiz dzirdēts par šādu grāmatu.

  Izskatās, ka filmā atainotie notikumi pamatā risināsies no “WallStreetBets” skatupunkta. Mērķis ir to palaist gaisā pēc iespējas ātrāk, lai filma nezaudētu savu aktualitāti. Vienlaikus dzīvē šis stāsts vēl nav izstāstīts, tāpēc gribot, negribot nāksies pagaidīt, kamēr visa kopējā bilde būs pabeigta un skaidra. Pagaidām neskaidrības ir arī par to, cik lielu lomu filmā spēlēs “Robinhood”, kas radīja dusmu vilni daudzu investoru vidū, liedzot vairākas dienas savā platformā iegādāties gan “GameStop”, gan dažu citu kompāniju akcijas.

  AvotsVerge
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma