Web Analytics
More
  Reklāma

  No šodienas Latvijā nopērkami jaunie Samsung Galaxy S21 viedtālruņi

  Jaunākie raksti

  No šodienas tirdzniecībā nonāk trīs jauni Samsung Galaxy S21 sērijas viedtālruņi, kas radīti un pielāgoti mūsu šī brīža dzīvesstilam. Ikoniskais dizains, profesionāla līmeņa kamera, košākais un viedākais ekrāns, kā arī līdz šim izturīgākais stikls, kas ticis izmantots Samsung viedtālruņu ražošanas procesā – īpašības, kas padara S21 sēriju unikālu un katru tās lietotāja ikdienas brīdi neaizmirstamu. Jaunie viedtālruņi cenas ziņā ir ne tikai pieejamāki kā S20 sērijas modeļi, bet arī pieprasītāki – iepriekšpārdošanas dati Latvijā par 84 % pārsniedz S20 sērijas pieprasījumu un S21 Ultra 5G modelis gaistoši melnā krāsā ar 512GB atmiņu ir pilnībā izpārdots. Viedtālruņi pieejami sākot no 859 EUR.

  “S21 sērijas ietvaros esam radījuši ekskluzīvas tehnoloģijas, kas pieejamas ikvienam. Galaxy S21 Ultra 5G modelī ir apvienotas augstākā līmeņa inovācijas un šo tālruni visvairāk novērtēs tie, kas vēlas būt soli priekšā citiem. Pēc Baltijas iepriekšpārdošanas datiem, S21 Ultra ir vispopulārākais modelis – to iepriekšpārdošanā Baltijā izvēlējušies 46 % pircēju. Pie tam vairāk nekā puse patērētāju priekšroku devuši viedtālruņiem ar lielāko atmiņas ietilpību,” norāda Jurijs Bušmaks, Samsung IT un mobilo tehnoloģiju nodaļas vadītājs Baltijā.

  Reklāma

  Nākamās paaudzes inovācijas

  Galaxy S21 sērijas viedtālruņi izceļas ar pilnīgi jaunu dizainu. Ikoniskās kontūrgriezuma kameras novietojums dabiski iekļaujas kopējā dizainā. Līdz profesionālam līmenim uzlabotie kameras un video parametri pilnībā mainīs fotogrāfiju un video uzņemšanu ar tālruni. Jebkurš lietotājs, neatkarīgi no pieredzes un iemaņām, varēs uzņemt elpu aizraujošus, studijas kvalitātes attēlus dažāda veida apgaismojumā un vidē. Ar mākslīgā intelekta palīdzību iespējams filmēt un apstrādāt profesionālas kvalitātes video 8K kvalitātē, kā arī eksportēt attēlus no video.

  Jaunie viedtālruņi aprīkoti ar visjaudīgāko procesoru, kāds jebkad ir bijis pieejams Galaxy ierīcēm. Tas nodrošina lietotājiem iespēju ātrāk lejupielādēt failus, spēles un operatīvāk pārlūkot interneta saturu. Viedais akumulators nodrošinās jaudu visai dienai un, balstoties uz viedtālruņa lietošanas ieradumiem, tālrunis ar AI palīdzību optimizēs akumulatora ilgtspēju. Visiem Galaxy S21 tālruņiem ir jauna Eye Comfort Shield funkcija, kas nodrošinās acu komfortu un mazinās zilās gaismas kaitīgo ietekmi.

  “Galaxy S21 Ultra 5G visticamāk ir labākais viedtālrunis, kāds man jebkad ir bijis. Dizains, kameras spējas un procesora ātrums ir piemērots manai personībai un ikdienas gaitām, savukārt matētā un gaistoši melnā krāsa piedod īpašu eleganci un vīrišķību. Aprisēs jaunais S21 Ultra 5G ir lielākais no jaunās sērijas tālruņiem, līdz ar to plaukstā ieguļ parocīgāk. Attēlu uzņemšanas iespējas kļuvušas vēl daudzpusīgākas un foto, video kvalitāte – valdzinoša. Samsung radījuši modernu, spēcīgu un izsmalcinātu viedierīci, kas piedāvā nākamā līmeņa iespējas, kuras es ar lielāko gandarījumu jau sāku izmantot,” uzsver TV personība un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš.

  Gakaxy S21 sērija – jau pārdošanā

  Galaxy S21 Ultra 5G pieejams gaistoši melnā un gaistoši pelēkā krāsā, S21+ 5G – gaistoši melnā, gaistoši pelēkā un gaistoši violetā krāsā, bet mazākais S sērijas modelis – S21 5G – gaistoši rozā, gaistoši violetā, gaistoši pelēkā un gaistoši baltā krāsā. Viedtālruņiem ir dažādi atmiņas lielumi – 128GB un 256GB ar cenas atšķirību vien 50 EUR. Galaxy S21 Ultra modelim pieejama arī 512GB atmiņa un to ir iespējams lietot ar S Pen. Jaunākās Samsung Galaxy sērijas ierīces var iegādāties lielākajos elektropreču veikalos, pie mobilo sakaru operatoriem vai tiešsaistē samsung.lv. Galaxy S21 5G gaistoši pelēkā krāsā (128GB) un Galaxy S21 Ultra 5G gaistoši melnā krāsā (512GB) iepriekšpārdošanas laikā tika izpārdoti un pašlaik nav pieejami.

  Galaxy Buds Pro – visu laiku labākais audio risinājums

  Tirdzniecībā nonākušas arī Samsung Galaxy Buds Pro – Samsung bezvadu austiņas, kas ne tikai izceļas ar augstākās kvalitātes skaņu, bet arī ar jauno dizainu. Dizains veidots samazinot kontakta laukumu starp bezvadu austiņu un lietotāja ausi, tādējādi vēl vairāk uzlabojot komforta līmeni. Austiņās integrēta jauna vēja aizsarga Wind Shield tehnoloģija, kas filtrē vēja radītos skaņas bojājumus.

  Ievērojami uzlabota arī austiņu audio kvalitāte, kas padara sarunu skaņu skaidrāku, neatkarīgi no tā, vai lietotājs ir iekštelpās kopā ar ģimeni vai atrodas ārā, pat vējainā laikā. Turklāt, laikā starp sarunām, Galaxy Buds Pro austiņas automātiski pārslēdzas no aktīvā trokšņu slāpēšanas (ANC) režīma uz apkārtējās skaņas jeb Ambient Sound režīmu. Šis risinājums ļaus netraucēti sarunāties, samazinot apkārtējos trokšņus līdz pat 99% un pielāgojot tos vēlamajam skaņas līmenim.

  Ekosistēmas inovācijas Galaxy ietvaros

  Inovatīvie risinājumi nodrošina produktu savienojamību Samsung ekosistēmas ietvaros un ikdienas procesus padara vieglākus, kā arī automatizētākus. Lietotnes SmartThings funkcija Find ļauj ātri un efektīvi noteikt Samsung Galaxy ierīču atrašanās vietu, neskatoties uz to, vai tās ir pieslēgtas interneta savienojumam vai nē. Izmantojot zema enerģijas līmeņa Bluetooth (BLE) un Ultra-Wideband (UMB) savienojumu, funkcija Find ļaus atrast atrast nozaudētās viedierīces. Baltijā šis ir pieprasīts pakalpojums, kuru izmanto vairāk nekā 200 tūkstošu lietotāju. Jau šogad plānots lietotnes papildinājums, dodot iespēju noteikt atrašanās vietu arī citām viedierīcēm, ne tikai Samsung Galaxy ekosistēmā esošajām.

  Vēl viens jaunums no Samsung, kas pieejams arī Latvijā – Galaxy SmartTag. SmartTag ir piekariņš, kas darbojas savienojumā ar Bluetooth un palīdzēs atrast nozaudēto. To ir viegli  piestiprināt pie atslēgām, somas vai pat pie mājdzīvnieka kakla siksniņas. Ja nav šķēršļu, Galaxy SmartTag atradīs meklēto 120m diapazonā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  8 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Normis
  29.01.2021 21:18

  Ja mēs salīdzināt ar Samsung S20 Ultra, tad šajā gadījumā neko inovācijas neredzu. Kā draugs teica – tas pats S20 Ultra, tikai uzlabots.
  Pašam ir S20 Ultra, izmantoju iespēju, ka pa veco telefonu var dabūt dubultā summu. Sanāca labs darījums.:)

  Last edited 3 years ago by Normis
  HHhhh
  29.01.2021 22:30

  Sudaruni noperkami, gramatas ne… Idiotu valsts

  29.01.2021 22:34
  Reply to  HHhhh

  bez sūdruņa tu ātros neizsauksi un grāmatas nepalīdzēs, idiot.

  Janka
  29.01.2021 22:38

  Kā tas ir no šodienas, ja es nopirku jau pirms vairāk kā nedēļas. No oficiālā dīlera

  REALAIS
  29.01.2021 23:14
  Reply to  Janka

  Pārdošana un iepriekšpārdošana ir divas dažādas lietas.

  Janka
  30.01.2021 07:41
  Reply to  REALAIS

  Ar ko tad atšķiras iepriekšpārdošana no pārdošanas? Apgaismo mani.
  Aparāts ir manā rīcībā un es to lietoju jau 10 dienas.

  es pats
  30.01.2021 00:30

  Ambient Sound režīmu. Šis risinājums ļaus netraucēti sarunāties, samazinot apkārtējos trokšņus līdz pat 99% un pielāgojot tos vēlamajam skaņas līmenim.

  Tas būtībā ir dzirdes aparāts, ne?

  Edgars Rozentals
  30.01.2021 18:30

  Preces relīze apzināti ir ierakstīts kagaxy ? Tas lai patērētājs zin ka netiek mānits un būs samsuds ?

  Reklāma