Reklāma

Telegram arī kaut kā jāpelna, saziņas servisā gaidāmas reklāmas

Jaunākie raksti

Sony izziņojis jaunos Xperia 1 III un Xperia 5 III viedtālruņus

Jaunais Sony Xperia 1 III un Xperia 5 III ietver īpašas fotografēšanas funkcijas un iepazīstina ar pasaulē pirmo maināmo...

Latvijas IT uzņēmums D8 Corporation investēs 2 miljonus eiro, lai veicinātu pakalpojumu eksportu uz Tuvajiem Austrumiem

Finanšu programmatūras izstrādātājs un ieviesējs D8 Corporation finanšu tehnoloģiju produktos un jauna pārdošanas un servisa biroja izveidē Tuvajos Austrumos...

Akio Tojoda tiek godināts kā 2021. gada Pasaules gada auto personība

Toyota Motor Corporation (TMC) prezidents un izpilddirektors Akio Tojoda ir 2021. gada Pasaules gada auto personība. Godalgu piešķīra Pasaules gada...

HP OMEN 15 spēlēm paredzētā klēpjdatora apskats

Man saņemt palietošanai HP OMEN datoru bija vismaz pāris gadu sens sapnis. Kādā pasākumā dzirdēju, ka vietējie Latvijas strīmerzēni...

“Telegram” ļaus ieplānot balss čatus

Izskatās, ka pēdējā pusgada laikā saziņas lietotne "Telegram" ļoti cenšas uzfrišināt savu audio komunikācijas piedāvājumu. Pērnā gada decembra beigās...

Diez vai kādam tas ir liels pārsteigums, kad iemīļotajā lietotnē pēkšņi sāk parādīties reklāmas. Lielāks brīnums ir par to, ka Telegram tik ilgi noturējās bez reklāmu izvietošanas.

Telegram jau nākamā gada sākumā sāks rādīt reklāmas. Šis paziņojums izskanējis Telegram 8. dzimšanas dienā un vienlaikus ar 500 miljonu lietotāju sasniegšanu.

Telegram paskaidrojuši, ka servisa gludai darbībai nepieciešami “daži simti miljoni dolāru gadā”, kas arī ir iemesls reklāmu rādīšanai. Telegram tuvā nākotnē pievienos vairākas maksas iespējas, kas būs pieejamas uzņēmumiem un citiem Telegram lietotājiem, bet servisa pamata saziņas iespējas būs bez maksas.

Telegram radītājs Pāvels Durovs bija plānojis saziņas lietotni finansēt no paša radītas kriptovalūtas, no investoriem 2018. gadā tika piesaistīti 1.7 miljardi dolāru, bet kriptovalūta tā arī nekad netika izlaista. Durovs investoriem atgrieza 1.2 miljardus dolāru, bet Telegram tiks finansēts no reklāmām.

Nesaku, ka Durovs ir kaut kāds pozitīvais tēls, bet par viņu der palasīt kaut vai pāris īsus faktus.

Avotsgizmodo
Reklāma

24 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
24 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
1210

ja kāds jau ķer pēc sirdsdrapēm, izlasiet oriģinālu kur viss ir saprotami un tiek skaidri pateikts, ka maksas iespējas un reklāmas nonāks publiskajās grupās.

edza

Jā, interesanti, ka avots ir gizmodo nevis oficiālā ziņa, kurā rakstīts, ka reklāmas būs kanālos one-to-many, kur jau šobrīd daudzi izmanto citas reklāmu platformas. Telegram piedāvās savu platformu.

09:57

Pofig par telegu, man vairāk interesē, kad Kursors beigs raudāt par adblock esamību? Reāli domā, ka pēc šitpopup-loga pieprasījuma (#vissirslikti) slēgs to ārā?!

Kristaps Skutelis

Jā, domāju, ka normāliem lasītājiem nebūs nekādu problēmu Kursoru ielikt sava reklāmu bloķētāja baltajā sarakstā. Nav jau nekāda raķešzinātne.

Janis Murnieks

Nekorektu ziņu izplatība palikšanai white-listē nepalīdzēs .. :(

Kristaps Skutelis

Kas tieši mūsu lokalizētajā ziņā nav korekts un neatbilst patiesībai?

Janis Murnieks

Pirmā rindkopa – izbrīns un pārsteigums Otrā rindkopa – skarbā fakta konstatācija . viss būs slikti . Trešā rindkopa – nekas nav par velti , jaunās fīčas par maksu , pamata saziņa – bez maksas ( ak vai, visticamāk, ar reklāmām ? ) Ceturtā rindkopa – neizdevušies plāni Piektā rindkopa – lirika . Cilvēks parastais izlasa, ka nu viss slikti un reklāmas rādīsies bezmaz katru mīļu brīdi . Savukārt pāris īsu faktu varonis, jeb Durovs raksta šo : https://t.me/durov/142 šajā linkā ko varētu uzskatīt par “oficiālo avotu” atškirībā no nelokalizētās ziņas sourci ir pāris interesanti punkti : 4. All the… Read more »

Kristaps Skutelis

Bet mūsu rakstā taču ir skaidri un gaiši uzrakstīts, ka “servisa pamata saziņas iespējas būs bez maksas” un “Telegram tuvā nākotnē pievienos vairākas maksas iespējas, kas būs pieejamas uzņēmumiem un citiem Telegram lietotājiem”. Tādējādi viss korekti. Protams, paldies par papildinājumu.

Janis Murnieks

Frāze “servisa pamata saziņas iespējas būs bez maksas” šajā kontekstā ir dažādi saprotama- jo reklāmu skatīšanās tiešā veidā no skatītāja maciņa naudiņu neizvilks , bet omu sabojās gan .

Aplams

es izslēdzu Jūsu pretīgo popupu ar vienu klikšķi :)

Kristaps Skutelis

Nu, ko, lai te saka? Varonis! Oficiāli kronēju tevi par seru popupklikšķi! :)

1852

runājot par popapiem – ff+ublock origin whitelistā ir kursors.lv bet popapu man rāda un tas ir apnicīgi.
vai nav tā, ka pārbaudāt adbloka faktu, bet ne vai tas ir aktīvs konkrētai lapai (nezini, vai pēdējo var konstatēt)?

12:44

Man adblock vispār nav, ir tikai hosts fails ( https://raw.githubusercontent.com/jerryn70/GoodbyeAds/master/Hosts/GoodbyeAds.txt ) ar padibenēm, kurā es neatradu Kursors (pagaidām). Tātad, ne baltais/melnais saraksts, ne uBlock Origin/Adblock Plus man nelīdz/nav, bet Kursora maģiskā šņaga lec ārā. Prieks, kur tu rodies?

Kristaps Skutelis

Uh, šis jau ir interesants tehniskas dabas jautājums. Acīmredzot, reklāmu bloķētāju noteikšanas spraudnis prot izdarīt daudz vairāk nekā tikai noteikt vienu pašu AdBlock. Lai tad šis kalpo par lielisku iespēju no datora izravēt tos muļķīgos reklāmu bloķētājus :)

1852

Kristap, pagaidām ieslēdzu kursoram bloķi, kamēr pēti jautājumu ko uzdevu augstāk. Pirms tam visu laiku bija atslēgts, bet diezgan neērti pārlūkot, kad katrā lapā rāda uzpeldošo dēli. Padod ziņu, ja ko atradīsi – labprāt atslēgšu, ja mani nevajās bez pamatojuma)

Kristaps Skutelis

Es pamainīju spraudņa režīmu. Paskaties vai situācija uzlabojas?

1852

nea…kursors ir baltais+bloks ir atslēgts=saņemu popapu

Kristaps Skutelis

Un kas notiek, kad aizvāc to hosts failu?

1852

tas ar hosts failu ir cits pacients

Kristaps Skutelis

Ak, pareizi. Atvaino! :)

Kristaps

Recepte jau veca kā pasaule – piedāvā bez maksas līdz brīdim, ka ir sasniegts popularitātes augstākais punkts(pārsimts miljoni) un tad ātri injecē reklāmas…. Un aplikāciju dibinātājs kļūst miljonārs….

Kristaps Skutelis

Tas darbojas tad, ja ir nauda ar kuru pirmos gadus subsidēt šādas izklaides.

Kristaps

Nu jā protas.. :) Ja esi ‘izredzētais’ un pareizās zvaigznes sastājas, tad tā izdodas… savādāk ja mums katram tā izdotos, tad visi staigātu miljonāri un pasaule nebūtu vairs interesanta :D

Janis Murnieks

Šis raksts padevies ne pārāk korekts. Pa pakšiem sagrābstītas baumas utt .

Vai būs Kursoram jāslēdz atpakaļ adbloks ?

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: