Web Analytics
More
  Reklāma

  GoPro izlaiž jaunu pulti, kura ļaus reizē kontrolēt līdz 5 kamerām

  Jaunākie raksti

  Izturīgo kameru ražotājs GoPro ir papildinājis savu produktu klāstu ar ilgi gaidītu vadības pulti, kura ir maziņa, bet veidota ļoti izturīga, ūdensdroša, ar plašu savietojamību un pietiekami tālu Bluetooth savienojuma distanci.

  Jaunā produkta nosaukums ir pavisam vienkāršs – The Remote. Tā ir pāris centimetru liela pults, kas aprīkota ar bezkrāsainu ekrānu un lielu ierakstīšanas pogu. Tāpat sānos ir izvietotas divas lielas pogas, jo viens no pults mērķiem ir to ērti lietot tieši cimdos un reālos dzīves apstākļos. To būs iespējams lietot līdz pat 5 metru dziļumam, kā arī Bluetooth savienojums darbojies 60 m rādiusā. Viena no īpašajām iespējām būs vienlaicīgi ieslēgt līdz pat piecām kamerām.

  Reklāma

  Avots: GoPro

  Ar speciālo siksnu to varēs pielikt pie dažādiem objektiem, piemēram, rokturiem vai stūres. The Remote būs iespējams kontrolēt jaunākās Hero 9 Black, Hero 8 Black un Max kameras, līdz ar to tā būs saderīga tikai ar jaunākajiem GoPro produktiem. Vecāku versiju kameras varēs vadīt ar vēl nopērkamo Smart Remote. Izskatās, ka šobrīd The Remote ir pieejams vienīgi ASV tirgum un tās cena ir 79,99 USD.

  Avots: GoPro
  AvotsGoPro
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma