web analytics

Samsung viedtālruņos nedarbojas Android Auto, iemesls nav zināms

Jaunākie raksti

Samsung Galaxy Buds Pro bezvadu austiņu apskats

Gads tikko tikai sācies, bet Samsung bijis jau gana ražens savā jaunizlaisto ierīču apjomā. Jau jūsmoju par Samsung Galaxy...

Nvidia iepriekšējā ceturksnī apgrozījusi 5 miljardus dolāru, neskatoties uz piegādes problēmām

Vēl viens no lielajiem tehnoloģiju gigantiem Nvidia ir paziņojis par saviem 2020. gada ceturtā ceturkšņa finanšu datiem. Par pārsteigumiem...

Pavasarī no Lenovo gaidāms jauns Legion spēļu viedtālrunis

Lenovo jau pēc neilga laika grasās papildināt spēlēm paredzēto viedtālruņu ražotāju mazo pulciņu ar vēl vienu Legion zīmola viedtālruni....

“Volkswagen ID.Buzz” konceptauto nākotnē kļūs par pirmo koncerna pilnībā autonomi braucošo auto

"Volkswagen ID.Buzz" koncepts pirmoreiz tika demonstrēts vēl 2017. gadā, bet nu autoražotājs paziņojis, ka elektriskais pasažieru busiņš ražošanā nonāks...

200 000 budistu pulcējas “Zoom”, lai virtuāli sekotu līdzi savu nozīmīgāko svētku norisei

Pandēmijas dēļ šobrīd stingri jāierobežo visi publiskie pasākumi, izņēmums nav arī budistu vieni no nozīmīgākajiem svētkiem Makha Bucha diena,...

Samsung ir lielākais viedtālruņu ražotājs pasaulē, kas liek Samsung ļoti plašam lietotāju lokam sarosīties forumos un Reddit, kad sākas kādas nedienas ar Samsung viedierīcēm.

Informācija norāda, ka vairākiem Samsung viedtālruņiem sākušās problēmas ar Android Auto lietotni pēc atjauninājuma saņemšanas. Atjauninājums ir bijis viedtālruņiem, nevis Android Auto lietotnei, bet pagaidām nav zināms, kura no iesaistītājām pusēm ir vainojama Android Auto nestrādāšanās, jo Google paspārnē ir ne tikai Android Auto, bet arī pats Android.

Android Auto nedarbojas kopā ar Samsung Galaxy Note20 Ultra un Galaxy S10 viedtālruņiem. Iespējams, ir vēl kādi citi Samsung, kam ar Android Auto ir GPS uztveršanas problēmas.

Decembra pirmajās dienās Google beidzot aplaimoja Eiropu un daļu Āfrikas ar Android Auto. Kopumā Android Auto nonāca 36 Eiropas un Āfrikas valstīs.

Android Auto padara tavu viedtālruni par daļu no mašīnas izklaides sistēmas, piedāvājot navigāciju, mūzikas atskaņošanu un Google Assistant maksimāli ērtu autobraucējam. Nav vairs nekur jāsniedzas pēc viedtālruņa, nav jārubina caurumiņi auto panelī, lai tur iestiprinātu viedtālruni – viss norit auto iebūvētajā izklaides un informācijas ekrānā. Protams, ja tavam auto tāds ir. Manam nav.

Android Auto vari iegūt Play Store. Kā jau ar Google ierasts, Android Auto var jau šobrīd  būt pieejams Play veikalā, bet tik pat labi vari to ieraudzīt tikai pēc pāris nedēļām. Android 10 lietotājiem jau Android Auto ir iebūvēts.

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dzintars Rudzītis

Tieši nesen nopirku s10 un gribu autiņam nopirkt carpleyu…

Ingus

Tikai neaizej pie dīlera un nepaprasi APPLE CarPlay, jo tev taču vajag Android Auto priekš Samsunga. Dīleris var arī tikai Apple ielikt, un tad… būs jāpērk jauns telefons :) vai mašīna.

Dzintars Rudzītis

Nu man liekas tu te muļķības stāsti. :)

Ingus

Parasti ieliek abas sistēmas, bet specifiski paprasot vienu, turklāt nepareizo, dīleris var tā arī izdarīt un pārbaudīt, ka ies tevis prasītais Apple carplay nevis Android Auto.

Un tas ir arī tikai tad, ja mašīna vispār atbalsta šitos jokus.

Aigi

NU tā vakar uzinstalēju Note 20 Ultra Android 11, šodien jāskatās vai Auto strādā.

Zumzum

Iet abi un Eiropā gāja jau pirms decembra. Stulbi ir tas, ka apple versija iet bez vadiem, bet lai ietu android versija, jāslēdz ar vadu + bt + wifi(apple tas pats tikai bez vada). Un tas nav atkarīgs no telefona modeļa vai auto.

Lauris

Tas ir gan atkarīgs no auto. Tam var būt gan vadu,gan bezvadu versija abām sistēmām. No telefona tas nav atkarīgs.

Aigi

Man arī viss iet uz Note 20 Ultra. Bet bezvadu vai vadu versija ir atkarīga no auto ražotāja, man 2018.gada Renault iet tikai ar vadu. no 21.gada būšot bezvadu versija. Savukārt sievas jaunais SE CarPlay neiet vispār :(

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: