Reklāma

Samsung viedtālruņos nedarbojas Android Auto, iemesls nav zināms

Jaunākie raksti

Kā pasargāt sevi finanšu satricinājumu gadījumā? (video)

Brīžos, kad notiek finanšu tirgus satricinājumi, ir svarīgi padomāt par savu finansiālo drošību, lai gadījumā, ja ģimeni piemeklē nelaime...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #481 (06.10.2022)

6. oktobra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu...

Logitech G502 X Plus peles un G PowerPlay peles paliktņa apskats

Logitech G502 X Plus pele ir viena no trim nesen izziņotām G502 X sērijas spēlēm paredzētām pelītēm. Sērijā ietilpst G502...

“Instagram” parādīsies vairāk reklāmas

Jūlijā jau ziņojām par "Meta" sliktajiem otrā ceturkšņa finanšu rezultātiem, kad pirmo reizi uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē tā ieņēmumi bija...

Xiaomi piedāvā budžeta klases Redmi Pad planšetdatoru

Xiaomi izziņojis budžeta klases planšetdatoru Redmi Pad, kas ir aprīkots ar 90 Hz ekrānu un maksās ap 279 eiro....

Samsung ir lielākais viedtālruņu ražotājs pasaulē, kas liek Samsung ļoti plašam lietotāju lokam sarosīties forumos un Reddit, kad sākas kādas nedienas ar Samsung viedierīcēm.

Informācija norāda, ka vairākiem Samsung viedtālruņiem sākušās problēmas ar Android Auto lietotni pēc atjauninājuma saņemšanas. Atjauninājums ir bijis viedtālruņiem, nevis Android Auto lietotnei, bet pagaidām nav zināms, kura no iesaistītājām pusēm ir vainojama Android Auto nestrādāšanās, jo Google paspārnē ir ne tikai Android Auto, bet arī pats Android.

Android Auto nedarbojas kopā ar Samsung Galaxy Note20 Ultra un Galaxy S10 viedtālruņiem. Iespējams, ir vēl kādi citi Samsung, kam ar Android Auto ir GPS uztveršanas problēmas.

Decembra pirmajās dienās Google beidzot aplaimoja Eiropu un daļu Āfrikas ar Android Auto. Kopumā Android Auto nonāca 36 Eiropas un Āfrikas valstīs.

Android Auto padara tavu viedtālruni par daļu no mašīnas izklaides sistēmas, piedāvājot navigāciju, mūzikas atskaņošanu un Google Assistant maksimāli ērtu autobraucējam. Nav vairs nekur jāsniedzas pēc viedtālruņa, nav jārubina caurumiņi auto panelī, lai tur iestiprinātu viedtālruni – viss norit auto iebūvētajā izklaides un informācijas ekrānā. Protams, ja tavam auto tāds ir. Manam nav.

Android Auto vari iegūt Play Store. Kā jau ar Google ierasts, Android Auto var jau šobrīd  būt pieejams Play veikalā, bet tik pat labi vari to ieraudzīt tikai pēc pāris nedēļām. Android 10 lietotājiem jau Android Auto ir iebūvēts.

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dzintars Rudzītis
21.12.2020 09:22

Tieši nesen nopirku s10 un gribu autiņam nopirkt carpleyu…

Ingus
21.12.2020 09:44

Tikai neaizej pie dīlera un nepaprasi APPLE CarPlay, jo tev taču vajag Android Auto priekš Samsunga. Dīleris var arī tikai Apple ielikt, un tad… būs jāpērk jauns telefons :) vai mašīna.

Dzintars Rudzītis
21.12.2020 09:48
Reply to  Ingus

Nu man liekas tu te muļķības stāsti. :)

Ingus
21.12.2020 09:57

Parasti ieliek abas sistēmas, bet specifiski paprasot vienu, turklāt nepareizo, dīleris var tā arī izdarīt un pārbaudīt, ka ies tevis prasītais Apple carplay nevis Android Auto.

Un tas ir arī tikai tad, ja mašīna vispār atbalsta šitos jokus.

Aigi
22.12.2020 09:27

NU tā vakar uzinstalēju Note 20 Ultra Android 11, šodien jāskatās vai Auto strādā.

Zumzum
22.12.2020 09:45

Iet abi un Eiropā gāja jau pirms decembra. Stulbi ir tas, ka apple versija iet bez vadiem, bet lai ietu android versija, jāslēdz ar vadu + bt + wifi(apple tas pats tikai bez vada). Un tas nav atkarīgs no telefona modeļa vai auto.

Lauris
22.12.2020 09:47
Reply to  Zumzum

Tas ir gan atkarīgs no auto. Tam var būt gan vadu,gan bezvadu versija abām sistēmām. No telefona tas nav atkarīgs.

Aigi
22.12.2020 17:29
Reply to  Zumzum

Man arī viss iet uz Note 20 Ultra. Bet bezvadu vai vadu versija ir atkarīga no auto ražotāja, man 2018.gada Renault iet tikai ar vadu. no 21.gada būšot bezvadu versija. Savukārt sievas jaunais SE CarPlay neiet vispār :(

Reklāma