Reklāma

ALOGIC Wireless Power Hub konkurss (noslēdzies)

Jaunākie raksti

IKEA un ASUS ROG kopīgi radītās mēbeles būs pieejamas jau oktobrī

Pirms aptuveni gada IKEA un ASUS ROG kopīgi paziņoja par mēbeļu sēriju izveidi datorspēļu cienītājiem. Paziņots, ka jau oktobrī...

“NIO” nākamgad plāno pilnvērtīgi ienākt Eiropas tirgū

Ķīniešu elektroauto ražotājs "NIO" apstiprinājis, ka nākamā gada beigās Vācijā ieradīsies "ET7" elektriskais sedans, kas iezīmēs autoražotāja pilnvērtīgu ienākšanu...

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Xiaomi Eiropai izziņo Pad 5 planšetdatoru par €349

Xiaomi Pad 5 planšetdators būs pieejams pircējiem Eiropā, tā cena būs no 349 eiro. Xiaomi Pad 5 būs 11...

ALOGIC Wireless Power Hub lādētāja trumpis ir tā spēja vienlaicīgi nodrošināt gan vadu, gan bezvadu uzlādi. Tādējādi šis lādētājs vienlaicīgi spēj uzlādēt līdz pat četrām dažādām ierīcēm. Noderīgi!

Ja nemeklējam maksimāli lētus un, iespējams, aizdomīgus bezvadu lādētājus no aļika, tad Latvijā vienkāršākie bezvadu lādētāji, kas var vienlaicīgi uzlādēt divas ierīces, maksā zem 50 eiro. Bet šim ALOGIC produktam liels trumpis ir vada uzlādes iespējas, jo rezultātā varam vienlaicīgi uzlādēt līdz četrām ierīcēm, kas lādētāju padara krietni noderīgāku. Šī trakā gada noslēgumā ar prieku piedāvājam šo ierīci laimēt vienam no mūsu lasītājiem!

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Kādu laiku domāju, ka Artis veidojot jautājumiem atbilžu variantus, domā, kā likt lasītājam ūsās pasmaidīt, bet īstenībā viņš to dara, lai pats ierēktu par to %, kas nebalso par PAREIZO atbildi 1.2kW!

sveiciens, kad būs zināms laimīgais?

un laimīgais ir???!!!

Laimīgais bija izlozēts, bet nav vēl padevis ziņu. Būs jālozē nākamais. Katrā ziņā, līdzko uzvarētājs atbildēs, izziņosim šo informāciju publiski.

Tā kā sākotnēji izlozētais lasītājs mums tā arī neatbildēja, nācās veikt atkārtotu izlozi un noskaidrot nākamo uzvarētāju. Šoreiz atbildi sagaidījām un varam apsveikt Nauri no Jelgavas. Paldies! Tiekamies nākamajos konkursos un aicinu nepalaist garām mūsu e-pastus :)

Šajā konkursā ar otro reizi izdevās saņemt atbildi no uzvarētāja un balva jau pirms kāda laiciņa aizceļoja pie Naura uz Jelgavu. Paldies!

Reklāma
Reklāma
Reklāma