Reklāma

Uzņēmums “Nēsos” rada īpašas bezvadu austiņas, kas palīdz ārstēt hroniskas slimības

Jaunākie raksti

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Xiaomi Eiropai izziņo Pad 5 planšetdatoru par €349

Xiaomi Pad 5 planšetdators būs pieejams pircējiem Eiropā, tā cena būs no 349 eiro. Xiaomi Pad 5 būs 11...

AGON PRO e-sporta monitoru klāstu papildina divi jauni modeļi

AGON by AOC nesen laidis klajā jaunu produktu kategoriju visprasīgākajiem un konkurētspējīgākajiem spēlētājiem un esportistiem: AGON PRO. Tagad klāstu papildina divi...

“General Motors” rekomendē “Chevy Bolt” elektroauto novietot 15 metru attālumā no citām mašīnām

"General Motors" koncerna paspārnē esošā "Chevrolet" zīmola elektroauto "Bolt" mediju virsrakstos pēdējā laikā nonācis ne to labāko iemeslu dēļ...

Kompānija “Nēsos” radījusi ierīci, kas izskata ziņā neko daudz neatšķiras no parastajām bezvadu austiņām, taču veic pilnīgi citas funkcijas. Šīs austiņas neatskaņo mūziku, bet tā vietā rada elektriskos impulsus un domātas slimību ārstēšanai.

Nosūtot elektriskos impulsus nervam ārējā auss daļā, ierīce ielaužas smadzeņu nervu lokos un tādā veidā ārstē, piemēram, reimatoīdo artrītu. Artrīts ir viena no kaitēm, ar ko šī ierīce potenciāli varētu tikt galā. Šādā pašā veidā “Nēsos” austiņas varētu ārstēt virkni citu  hronisku, kā arī neiroloģisku un psihisku slimību. Pagaidām gan risinājums atrodas vēl sākuma stadijā un tiek testēts klīniskajos pētījumos.

Aizvadītajā mēnesī “Nēsos” prezentēja pirmā klīniskā pētījuma rezultātus. Šajā izpētē piedalījās 30 cilvēki, kuriem konstatēts reimatoīdais artrīts un kuriem trīs mēnešu garumā vairākas minūtes dienā bija jālieto šīs bezvadu austiņas. Pētījuma beigās pusei dalībnieku tika novērots ievērojams progress slimības ārstēšanā, dažiem pat fiksēti uzlabojumi par 70%.

Lai sniegtu vēlamo rezultātu, ierīce pieskaras un nosūta eletriskos impulsus īpašam nervam auss ārpusē, kas savieno smadzenes ar galvenajiem ķermeņa orgāniem. Šis nervs jau iepriekš plaši pētīts, zinātniekiem cenšoties to dažādi pielāgot, lai ārstētu visu veidu slimības, tostarp migrēnu, insultu, sirds mazspēju, depresiju un iekaisumus.

Šobrīd “Nēsos” jau uzsācis nākamo pētījumu ar lielāku cilvēku skaitu. Tā ietvaros tiks salīdzināta ierīces ietekme uz cilvēkiem ar reimatoīdo artrītu un kontroles grupu. Līdztekus uzņēmums arī pārbauda risinājuma ietekmi uz cilvēkiem ar migrēnu un pēcdzemdību depresiju.

Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Austiņām ir negaidīts efekts, esmu ļoti pārsteigta par to lietošanu. shell shockers unblocked

Izskatās pēc reklāmas kādā no uteņu un lēto lupatu tirgoņu reklāmlapelēm, kuras bez piekrišanas izmētā pa daudzstāvu māju pastkastēm.

Reklāma
Reklāma
Reklāma