web analytics

Caviar tev pārdos ar Stīva Džobsa apģērba gabaliņu rotātu iPhone 12

Jaunākie raksti

“Coinbase” stūrē publiskas kompānijas virzienā

Kriptovalūtu tirdzniecības uzņēmums "Coinbase" nolēmis kļūt par publisku kompāniju. Uzņēmums ceturtdien, 25. februārī, ASV Vērtspapīru un biržu komisijā iesniedza...

Gandrīz puse pārdoto viedtālruņu Japānā pagājušajā gadā bijuši iPhone

Šī gada pirmajos mēnešos ienāk arvien jauna un jauna informācija par dažādiem 2020. gada finanšu un pārdošanas datiem, tāpēc...

Zoom sāks piedāvāt automātiskos subtitrus arī bezmaksas versijas lietotājiem

Videokonferenču rīks Zoom līdz 2021. rudenim plāno piedāvāt automātisko subtitru veidošanu arī bezmaksas lietotājiem, tiesa, šobrīd šai iespējai nepieciešams...

“Mercedes” nevēlas sasteigt atteikšanos no iekšdedzes dzinējiem

Vācu autoražotājs "Mercedes" iepriekš iepazīstinājis ar dažādiem plāniem, kā uzņēmums plāno pārstrukturizēt savu biznesu nākotnes elektroauto tirgum. Autoražotājs pamazām...

HP atpērk HyperX no Kingston

HP Inc. ar Kingston noslēguši vienošanos par HyperX pārdošanu HP. Darījuma summa ir 425 miljoni dolāru par HyperX datorspēļu...

Krievijas uzņēmums Caviar, kas pazīstams ar saviem speciāli pārveidotajiem viedtālruņiem atkal papildinājis īpašo iPhone piedāvājumu klāstu. Tāpat uzņēmums bija viens no pirmajiem, kurš vēl pirms jaunāko iPhone 12 iznākšanas jau sāka piedāvāt savus pārveidojumus. Taču šoreiz Caviar veltījis savu darbu Stīvam Džobsam.

Tie būs īpaši pielāgoti iPhone 12 Pro un Pro Max modeļi, jo ir pagājuši 10 gadi, kopš Džobs pats prezentēja tajā laikā jaunāko iPhone 4 modeli. Šajos modeļos uzsvars likts uz to, ka aizmugurē esošais ābola logo speciāli papildināts ar auduma gabalu no oriģinālā un ikoniskā Džobsa džempera ar augsto apkakli. Tāpat lejasdaļā būs redzams viņa paraksts un sauklis “Think different”, kas savā laikā bija uzņēmuma moto.

Avots: Caviar

Šoreiz nav veiktas izmaiņas ekrāna priekšējā daļā, un tā palikusi oriģināla. Attiecīgi katrai telefona krāsa pieejams arī pieskaņots Apple aizmugurējais logo. Piemēram, zelta krāsas iPhone modelim tas būs veidots no 750 proves zelta. Lētākā iPhone 12 Pro 128 GB melnas krāsas versija maksās 5860 EUR, bet dārgākā iPhone 12 Pro Max 512 GB apzeltītā versija maksās 9150 EUR. Katrs modelis ir pieejams tikai 10 eksemplāros, bet, protams, tas arī ir ekskluzīvs produkts.

Papildus šai kolekcijai uzņēmums piedāvā iegādāties speciāli pielāgotus New Balance 991 modeļa sporta apavus, tajos iekļaujot gan auduma gabalu un “Think different” saukli kā attiecīgajos iPhone telefonos. To cena, savukārt, 1650 EUR.

20 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
20 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
1852

krievi paši joko, ka vajadzēja uzreiz pīšļus likt klāt.
ja reiz personības kults, tad pa īstam, nav ko niekoties ar apģērbu.

Kristaps Skutelis

Varbūt šo opciju Caviar taupa Trampa faniem ;)

1852

hm…Trampa fani nav manīti stundām garās rindās pie reliģiskajām trofejām…un es tomēr ierindotu Trampa fanus mazliet virs tiem, kas pērk telefonus ar sakrāliem apģērba vai kaulu gabaliem.

Kristaps Skutelis

Arī Trampam ir gana daudz kvēlu sekotāju. Un Caviar to zina, jo iepriekš jau ir izlaiduši produktus ar šī personāža attēlu.

digitalk

toties viņi BLM ietvaros nedemolēja un neapzaga veikalus un negalināja cilvēkus. nu tas tā, starp citu, politiskajai nokrāsai.

Kristaps Skutelis

Pilnīgi vienalga. Prieks, ka tas ķēms ir prom.

digitalk

>> nedemolēja un neapzaga veikalus un negalināja cilvēkus
> Pilnīgi vienalga […] ķēms

ogo, viena politiķa ienīšana tev ir svarīgāka par nevainīgu biznesu demolēšanu un cilviliedzīvotāju slepkavībām? tas “ķēms” neizraisīja nevienu jaunu karu, atšķirībā no iepriekšējiem — šimpanzes un melnīša. laikam jau pareizi gadu-divus atpakaļ, tevi par šādu epitetu nosauca par “rižo ķēmu”.

Brr

Digitalk, varbūt šī nav īstā vieta politikai? ;)

digitalk

plīz, man niks ar mazo burtu :) tev pilnīga taisnība, te nav vieta politikai (ja tikai tā nav vainīga pie tehnoloģijām), aizvēršos, bet ne jau es to iesāku.

Kristaps Skutelis

Tas ķēms radīja krietni lielāku problēmu par kādu jaunu karu. Kauna traips moderno laiku ASV vēsturē.

digitalk

nē, neradīja, un nav traipa. haotisks interneta izteikumos nenozīmē, ka haotisks valstiskajos lēmumos.

ps. tas ir mans pēdējais komentārs par šo apšaubāmo politoloģijas, nevis tehnoloģisko diskusiju šajā komentāru sadaļā.

Sesks

Spogulī paskaties, ja !

Rudolfs

Ko? Cik viņi tur stundām stāv un gaida Trampa pasākumus? Apple tikai varētu vēlēties tādus kultistus.

1852

tas tev pusgada projekts – salīdzini, cik daudz laika rindās dienā un naktī pavada vieni un otri, world wide.

Rudolfs

Trampa fani nav manīti stundām garās rindās pie reliģiskajām trofejām“. Nekur nav teikts, kurš vairāk stāv. Bija apgalvojums, ka Trampa fani nestāv stundām garās rindās. Trampa fanāti sals līdz galam, lai redzētu savu līderi.
https://www.washingtonpost.com/nation/2020/10/28/trump-omaha-supporters-stuck-cold/

Laris Miberts

Gribētu redzēt, tos pircējus, kas kaut ko tādu pērk.

digitalk

drīzāk negribētos :D

Gastons Gašpuitis

Eskobar videorullīšos vismas smukas 6lu6kas bij, šeit nekā!

Eggy Mega

Šāda tipa blogus, vlogus, portālus un vortālus šā produkta potenciālie pircēji nelasa, tātad ari Tev līdz viņiem ir tik pat tālu kā līdz Mēnesim. Novēlu, lai arī Tev rastos iespēja nopirkt ādiņu tālrunim pa 10K, pat nedomājot vai to vispār vajag, iespējams, līdzīgi kā Tu dari iepērkoties Aļikā par 1€. Tā sakot, domā plašāk, jeb citējot raxtu “think different”.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: