Web Analytics
More
  Reklāma

  AOC izlaiž superplatu AGON 32:9 spēļu monitoru: AG493UCX

  Jaunākie raksti

  Displeju speciālists un spēļu monitoru zīmols AOC izlaiž 49” (124 cm) AGON AG493UCX ar pārsteidzošu 32:9 formātu. Būtībā apvienojot divus 27” QHD ekrānus vienā nevainojamā paneļa dizainā, AG493UCX ar trīspusēju dizainu bez rāmja piedāvā neparastu ieskaujošu efektu ambicioziem spēlētājiem. AG493UCX ir AGON svarīgas spēļu specifikācijas: 120 Hz atsvaidzes intensitāte, 1 ms MPRT (kustības attēla reakcijas laiks), DisplayHDR 400 un FreeSync Premium Pro tehnoloģija. Ar 5120×1440 pikseļu izšķirtspēju, Picture by Picture režīmu, KVM slēdzi vairākiem ievades avotiem un USB-C savienojamību, šis monitors ir arī lielisks produktivitātes paaugstinātājs satura veidotājiem, YouTube lietotājiem un tiešraides straumētājiem.

  Divkāršo jautrību

  AOC augstākās klases spēļu sērijas nosaukums “AGON” sengrieķu valodā nozīmē “sadursme” vai “sacensības”. Patiešām, AG493UCX var vienkārši sagraut konkurentus tā milzīgā 49” izmēra dēļ. Monitora bezmalu VA panelis stiepjas ar 1800R (1,8 m rādiusa) izliekumu, aptverot lietotāja perifēro redzi no kreisās uz labo pusi. 32:9 monitors izmanto 5120 x 1440 pikseļu izšķirtspēju un darbojas līdz 120 Hz atsvaidzes intensitātei. 4 ms GtG un 1 ms MPRT reakcijas laiks nodrošina, lai attēls pēc iespējas nedubultotos, savukārt AMD FreeSync Premium Pro novērš stostīšanos un asarošanu un piedāvā īsu gaidīšanas laiku pat ar ieslēgtu HDR.

  Reklāma

  Salīdzinot ar dubultā monitora iestatījumu, kad rāmji – neatkarīgi no tā, cik tie ir plāni – atrodas tieši uzmanības centrā, AG493UCX piedāvā nepārtrauktu ekrāna telpu. Bet šis monitors patiesi staro savā specializācijā – spēlēs. Neatkarīgi no tā, vai lietotāji vēlas iekāpt savās virtuālajās kabīnēs un lidot atklātās debesīs, vai arī ielēkt savās virtuālajās sacīkšu automašīnās, lai uzlabotu apļa laiku, spēlētāju kopienu aizrauj īpaši platā malu attiecība.

  Milzīgais izmērs

  Lai labāk izmantotu platekrāna telpu, tad pateicoties režīmam “Picture by Picture”, lietotāji var arī sadalīt ekrānu divos dažādos 16:9 attēlos blakus. Izmantojot vienlaicīgi divus personālos datorus, lietotāji ar KVM slēdzi var izmantot vienu tastatūras/peles komplektu abiem datoriem – tas ir lieliski piemērots spēlētājiem, kuri lieto papildu tiešraides straumēšanas datoru. AG493UCX atbalsta arī USB-C displeja ieeju (izmantojot DP Alternate režīmu) un, piemēram, var nodrošināt 65 W barošanu caur pievienotā klēpjdatora USB-C. Visas šīs funkcijas padara milzu spēļu monitoru par tūlītēju produktivitātes mašīnu.

  Attēla skaistums nav tikai skatītāja acīs. AG493UCX iekšpusē ir veidots patiešām lielisks panelis – VA panelis nodrošina 3000:1 dabisko kontrasta attiecību, 550 nitu maksimālo spilgtumu, 121 % sRGB, 90 % AdobeRGB un 90 % DCI-P3 krāsu gammas pārklājumu, kā arī piedāvā 178/178° skata leņķus. Šis spēļu lauva ir sertificēts arī ar VESA DisplayHDR 400, parādot augstu dinamiskā diapazona saturu līdzīgi tam, kā mūsu acis uztver gaismu.

  AG493UCX piedāvā arī dažādus papildinājumus:

  • 100 mm augstumā, -3,5/13,5° slīpumā, -15,5/15,5° grozāms, regulējams, izturīgs statīvs;
  • 2 x 5W skaļruņi;
  • 2 HDMI 2.0 un 2 DP 1.4 ieejas;
  • 3 portu USB 3.1 centrmezgls ar USB-C ieeju (video un 65 W barošanas avots);
  • FPS kadru skaitītājs un Dial Point (krustveida pārklājums);
  • 3 lietotāja pielāgojami, kopā 6 spēļu režīmi dažādiem žanriem;
  • FlickerFree tehnoloģija un Low Blue light režīmi;
  • jauns, gludi izstrādāts OSD un programmatūras OSD (AOC G-Menu).

  AOC AGON AG493UCX būs pieejams Eiropā no 2020. gada decembri par ieteicamo cenu 1.089 €.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma