Web Analytics
More
  Reklāma

  Spotify ļaus atskaņot Android ierīcēs saglabāto mūziku

  Jaunākie raksti

  Līdz šim, lai Spotify lietotnē atskaņotu to mūziku, kas atradās telefona atmiņā, bija nepieciešams izmantot datoru, sasinhronizējot Spotify bibliotēku ar šiem audio materiāliem. Taču ir parādījušās pirmās indikācijas, ka vismaz Android ierīcēs tas vairs nebūs jādara.

  Pavisam vienkārši tas nozīmē, ka jebkuru pārsūtīto dziesmu, kura būs saglabāta telefonā, būs iespējams ērti klausīties, izmantojot Spotify lietotni. Nebūs jāsaslēdz telefons ar datoru, dziesma jāieliek Spotify, un tikai pēc tam to būtu iespējams klausīties lietotnē. Tas patiešām izklausās dīvaini un neērti.

  Jauno funkcionalitāti iespējams ieslēgt uzstādījumos Import sadaļā. Tiesa, pārskatot lietotnes uzstādījumos Android 10 versijā, neizdevās to vēl ieraudzīt, bet arī nav precīzi zināms, kad tā būs oficiāli pieejama lietotājiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Takeši
  08.12.2020 12:12

  Japānā Spotify šāda iespēja jau bija sen

  08.12.2020 12:42
  Reply to  Takeši

  arī Kitano cienītājs? [deep bow]

  Kursors.lv
  08.12.2020 23:02
  Reply to  digitalk

  Opā! Kura ir tava iecienītākā Kitano filma? Kaut kādu laiku neesmu neko no viņa daiļrades skatījies, tomēr atmiņā ir palikusi viņa Achilles and the Tortoise.

  09.12.2020 11:49

  man tas japāņu kinematogrāfa periods arī ir garām :) [lien imdb, lai nesamuldētos] bāc, reāli neatceros, kura no 80-90x gadu filmām uz mani atstāja TO iespaidu (jakudzas, pērkami policisti, viens pret visiem). laikam jau pēdējais, ko speciāli Kitano dēļ noskatījos ir «Zatoichi» un LNT laikos «Takeshi’s Castle» šovu.

  Kurosavu skatījos vairāk klasiķa statusa dēļ, bet nav tā, ka gribētu skatīties vēlreiz. «Kozure Ôkami» ar [atkal lien imdb] Tomisaburô Wakayama ir palicis labā atmiņā. nu un pamatīgs daudzums anime, jo multiplikācija ir mīļš žanrs.

  Last edited 3 years ago by digitalk
  Reklāma