web analytics

Par papildus samaksu atsevisķi “BMW” modeļi ar sensoru palīdzību brīdinās par priekšā esošiem radariem

Jaunākie raksti

Uzņēmējus aicina 10 dienās ekspertu vadībā izveidot interneta veikalus

No 28. janvāra līdz 8. februārim Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Digitālo mārketinga fabriku un Mozello mājas lapu izstrādes...

Kursors.lv kopā ar Citadeli informēs par fintech jaunumiem

Ar prieku paziņoju, ka Kursors.lv uzsāk sadarbību ar Citadeles banku un visa gada garumā kopā informēsim par svarīgo finanšu...

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Covid-19 ietekmi uz finanšu tehnoloģiju attīstību

Domāju, ka tikai retais spēja paredzēt, kāds tieši izvērtīsies 2020. gads un kā sākontēji tālajā Ķīnā radies COVID-19 vīruss...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #401 (21.01.2021)

21. janvāra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

Microsoft sadarbosies ar General Motors un investē autonomās braukšanas uzņēmumā Cruise

Tehnoloģiju uzņēmums Microsoft noslēdzis ilgtermiņa sadarbību ar autobūves uzņēmumiem General Motors, Honda un vēl citiem, lai investētu vairāk nekā...

Vācu autoražotājs “BMW” nācis klajā ar jaunu papildopciju ASV tirgum – mašīnā būs iebūvēta sistēma ar nosaukumu “Traffic Camera Information”, kuras mērķis ir brīdināt vadītāju par priekšā esošiem fotoradariem un kamerām, kas fiksē luksofora šķērsošanu pie sarkanās gaismas.

Šī sistēma izmantos ne tikai publiski pieejamo informāciju par stacionārajiem fotoradariem un kamerām, bet tā lieto auto iebūvētos sensorus, lai brīdinātu vadītāju arī par pārvietojamajiem fotoradariem. Brīdinājums tiek parādīts digitālajā instrumentu panelī.

Sākot ar nākamo gadu, sistēma tiks piedāvāta atsevišķos “BMW” modeļos un to būs iespējams izmēģināt bezmaksas trīs mēnešus. Pēc tam, lai turpinātu sistēmas lietošanu, tā būs jāiegādājas par papildus maksu – lai arī “BMW” papildopcijas parasti ir itin sālītas, par šīs sistēmas lietošanu ASV autovadītājiem būs jāšķiras no 25 dolāriem par papildus 15 mēnešiem.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
1334

Tas vispār ir likumīgi?
Vajadzēja jau uzreiz pārdot narušilovku – maksā $$$ katru mēnesi un vari neievērot CSN. Nu kautkādas pakas – no “mācos braukt” (var nerādīt pagriezienus, dažas reizes mēnesi šķērsot krustojumu pie sarkanā) līdz “ļaundaris”, kas papildus citiem labumiem ietvertu arī taurēšanu uz gājējiem, kas cenšās šķērsot ielu pa pāreju.

Krotow

Dārgi sanāks. Un ja beidzot pielīdzinās sodu pārkāpēja ienākumiem un atkārtotiem pārkāpējiem noņems tiesības, vienkāršāk būs likt iekšā nelegālus detektorus. Pret mobilajiem un CP lāzerradariem šī figņa vienalga nelīdzēs.

Uldis

$25 par 15 mēnešiem ir vispār nekas. Jau pie pirmā radara ko pats nebūtu pamanījis tas atmaksājas. No otras puses, man kaut kā nepatīk tā jaunā BMW tendence prasīt abonēšanu par lietām ko tāpat iebūvē savās mašīnas… tas viss uzreiz izskatās pēc bezkaunīgas klientu slaukšanas.

digitalk

info noveco un radari pēkšņi atrodas jau pilnīgi citās vietās. nemaksā un uzraujies uz pāris gadus vecu dezinformāciju. iebūvē jau tikai ekrānu un sakarus, kas spēj saņemt un parādīt info.

1852

Varbūt cena tik zema, jo otru pusi maksā policija par info, kurš brauc baidoties no radariem)

Kristaps Skutelis

Tāda nu būs jauno mašīnu realitāte. Tev mašīnā būs iebūvēti apsildāmie beņķi, krutas gaismas, bet izmantot tos varēti tikai tad, ja veiksi kaut kādus ikmēneša/ikgada abonēšanas maksājumus.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: