Pēdējā laikā Spotify pastiprinātu uzmanību veltījis tieši podkāstiem jeb aplādēm. Arī viena no jaunākajām šī mūzikas straumēšanas servisa piedāvātajām iespējām saistīta tieši ar podkāstiem. Proti, lietotāji sākot ar vakardienu, 16. novembri, savās bibliotēkās var saglabāt atsevišķas podkāstu epizodes, kuras vēlāk vaļas brīdī noklausīties. Svarīgi, ka funkcija darbojas arī gadījumos, kad konkrētais raidījums nav abonēts.

Reklāma

Pati podkāstu epizožu pievienošana ir diezgan vienkārša padarīšana. Atsevišķām, ne visām  epizodēm klāt pielikta “+” zīmes poga. To nospiežot, attiecīgo podkāsta epizodi iespējams ievietot savas bibliotēkas jaunajā sadaļā “your episodes” (“tavas epizodes”).

Līdzīgu iespēju labu laiku jau piedāvā arī citi mūzikas straumēšanas servisi. Un patiesībā tā ir visai laba fīča, kas lieliski strādā situācijās, kad veselu raidījumu nav intereses abonēt, bet tomēr iepatikušās pāris epizodes no tā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ingus Grants

Man tomēr patīk jaunvārds “raidieraksts”, nevis aplāde, podraide utt

1030

Man kā klausītājam pat nevajag ne raid- daļu (tīklā raidīšana zaudē nozīmi, katrs patērē pēc sava grafika, nevis klausās centralizēti raidītu saturu), ne ierakstu – saprotams, ka tas ir ieraksts. Raidījums, sērija, epizode.

Podraide gan ir labais, es (kā visi) katru dienu kautko pārraidu poda diapazonā…izrādās, ir cilvēki, kas nolēmuši izmantot pagalam slikti latviskotu terminu, kas nozīmē nu jau ko citu.

digitalk

aipods ir miris! bet pods bija, ir un būs!!! ;)