Reklāma

Daļa Apple MacBook Pro datoru pārstājuši strādāt ar macOS Big Sur atjauninājumu

Jaunākie raksti

ASUS ROG Maximus XIII Extreme sistēmplates apskats

ASUS izstrādātās Intel Z590 čipseta sērijas sistēmplates veidotas tā, lai no jaunajiem šodien oficiāli izlaistajiem 11. paaudzes Intel Core...

Augstas klases tosteru ražotājs iesaistās Android 5G viedtālruņu tirgū

Tā! Kurš smējās par to, ka viedtālrunis drīz mazgās veļu un ceps picas? Nākotne ir tagad! Balmuda, kas ir Japānā...

Katrs otrais ASV iedzīvotājs ir ieinteresēts iegādāties Apple AirTag

Amerikā bāzētais uzņēmums SellCell, kas sevi dēvē par galveno un lielāko tehnoloģijas preču uzpircēju internetā (angliski trade-in site) veicis...

Paralizēts vīrietis tikai ar domu spēku minūtes laikā uzraksta 16 vārdu garu tekstu

Funkciju pildīšana, izmantojot tikai un vienīgi savu prātu, ir tas, pie kā strādā "Neuralink", kas pirms pāris mēnešiem demonstrēja...

ASUS ROG Strix Z590-I Gaming WiFi sistēmplates apskats

ASUS izstrādātās Intel Z590 čipseta sērijas sistēmplates veidotas tā, lai no jaunajiem šodien oficiāli izlaistajiem 11. paaudzes Intel Core...

Pagājušajā nedēļā Apple prezentēja savu pirmo ARM bāzēto datoru procesoru M1, ar kuru tagad ir aprīkoti atjaunotie MacBook Air, MacBook Pro un Mac mini datori. Reizē ar šo notikumu savu oficiālo debiju 12. novembrī piedzīvoja jaunā datoru operētājsistēma macOS Big Sur, taču daļai MacBook datoru radusies problēma ar tās instalēšanu.

Pēc Big Sur instalēšanas uzsākšanas datori ir palikuši ar melnu ekrānu un tos vairs nav bijis iespējams atkārtoti palaist, izmantojot dažādas metodes, kas nozīme, ka tie palikuši nelietojami. Arī Apple jau ir informēta par šo problēmu, un uzņēmums norāda, ka attiecīgos datorus nepieciešams nodot oficiālajiem servisa sniedzējiem. Apple Support komentāru sadaļā parādījusies informācija, ka šī ziņa ir izplatījusies arī inženieru vidū, kas norāda uz tās nopietnību.

Līdz šim gan problēma novērota tieši 2013. gada beigās un 2014. gadā ražotajos MacBook Pro portatīvajos datorus, kuri ir vecākie modeļi, kas saņem jaunāko operētājsistēmu. Šī gan nav vienīgā problēma, kas skārusi Big Sur, jo tieši 12. novembrī bija problēmas ar lejupielādi, kura kādu laiku nespēja notikt līdz galam, parādot kļūdas paziņojumu. Ja vēl neesiet atjaunojuši savu macOS un jūs lietojiet tieši šī izlaiduma MacBook, labāk ir vērts nogaidīt, līdz problēma tiks atrisināta.

Reklāma

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Edgars Briedis

Par vēlu 😄 Šonakt tieši savam 2014.gada MBP uzliku jauno OS. 3x nospļaujos, jo nekādu erroru nebija un viss šķiet strādā labi.

whatsapp

pass

Oskars

Hmm, Ir atjauninats gan MacBook Pro 2017, i’ 2016 modelis, nav problemu.

Jānis

Maam Macbook Pro 2017 ventilators strādā visu laiku un baterija izlādējas 2x ātrāk.

KKTK

Izlaidīšu, liekas visu versiju.

Nismo

Gaidiet, kad telemetrija tiks uzlabota😂? Man, personīgi, atjauninājumi ir pie kājas. Cik reālas problēmas atjauninājumi ir atrisinājuši? Apple māk miglu acīs pūst, tāpat kā mikromīkstais ar visu indusu priekšgalā. Kas šodien ir mainījies, kad produkts tiek piedāvāts mēsls spīdīgā papīrītī?

Oskars

Vispar par Satya Nadella ja palukosies plashak uz Microsoft ir izmainijis loti daudz. Un loti pareiza virziena es domaju ne tikai programmatuuras nodalju, bet ari hardware nodalju. Tikai patikami un to labako. Bet par support veel pieklibo diezgan. Daudz kas no Microsoft naak daudz kas innovatiivaaks, kaa Apple.

bez maksas ir tikai siers peļu slazdā

Vecu datoru “pārkieģeļošana” ir mazākā no problēmām. Lielāki krāmi ir ar to, ka tagad daudzas Ābola programmas strādā, apejot tīkla filtrus un VPN. Pagaidām ir brīdinājumi no nopietniem vīriem, bet drīz šo jauko īpatnību sāks izmantot trojāņu autori. Meklējiet internetā Patrick Wardle (bijušais NSA hackeris), ja gribat zināt vairāk.

digitalk

varēji jau iemest ar kādu linku, bet paldies par info.

Labāk padalies ar saiti uz konkrētu rakstu, lai komentārs nav tādā “viena tante teica” līmenī. Šeit mēs tomēr runājam par lietu nevis apkārt.

1134

tas taču bija pie iepriekšējā raksta (ar .berlin linkā) – epla telemetrija jau apiet FW, kas pirms apdeita vēl bija risinājums.

Aigars Axx

Datori nestrādā ar atjauninājumu vai datori pārstāj darboties pēc atjauninājuma?

Kristaps Skutelis

Datori pārstāj korekti darboties pēc atjauninājuma uzstādīšanas vai tā procesā.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: