Reklāma

Latvijas jaunuzņēmums “Corebook” tiek uzņemts prestižajā “500 Startups” akseleratorā

Jaunākie raksti

Sensibo Pure viedā gaisa attīrītāja apskats

Parasti netīru, putekļu un putekšņu pilnu gaisu asociējam ar to, kas notiek aiz istabas logiem, bet nevajag piemirst, ka...

“Slack” nāk klajā ar jaunām iespējām, kas uzlabos biznesa komunikāciju attālinātā darba režīmā

Biznesa komunikācijas lietotne "Slack" nākusi klajā ar jaunu funkciju un papildinājusi jau esošās, dodot iespēju uzņēmumiem veiksmīgāk komunicēt hibrīda...

“Tele2” digitālajā attīstībā investējis 1,5 miljonus eiro

Mobilo sakaru operators “Tele2” kopš pandēmijas sākuma digitālajā attīstībā investējis 1,5 milj. eiro. Uzņēmuma dati liecina, ka šobrīd jau...

RTU aicina skolēnus uz Zinātnieku nakts pasākumiem 24. septembrī

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina dažāda vecuma skolēnus 24. septembrī piedalīties Zinātnieku naktī. Epidemioloģisko apstākļu dēļ šogad pasākums notiks...

IKEA jaunais bezvadu lādētājs jebkuru virsmu spēs pārvērst par bezvadu uzlādes punktu

Mēbeļu ražotājs IKEA vairs jau neražo tikai tās, bet savu produktu klāstu papildinājis ar bezvadu lādētāju Sjömärke, kuru būs...

Digitālo zīmola vadlīniju rīks “Corebook“ ir uzņemts prestižajā Kalifornijas “500 Sartups” jaunuzņēmumu akseleratora Eiropas apakšprogrammā “500 Georgia Batch 2”.

Tā ir septiņu mēnešu akselerācijas programma, kas palīdz jaunuzņēmumiem palašināties reģionāli un globāli. Ņemot vērā pasaules situāciju, programma notiek attālināti un tā sākās novembrī.

Lai komunicētu zīmola stratēģijas, vizuālās un skaņu identitātes vadlīnijas, Corebook platformu šobrīd jau izmanto tādi lietotāji, kā “Instagram” logo dizainers Mackey Saturday,  pasaulē atpazīstamais automobīļu ražotāja zīmols  “Opel (Vauxhall Motors)”, Britu skaļruņu leģenda “Monitor Audio”, kā arī viena no pasaules ietekmīgākajām reklāmas aģentūrām “McCann London”.

“500 Startups – pasaules vadošie mentori, detalizēti izstrādātā akselerācijas programma un pieejamais kontaktu tīkls gan Gruzijā, gan San Francisko mums nešaubīgi ļaus izaicināt uzskatus par iesākto uzņēmuma virzienu. Mēs šo uzskatām kā jaunuzņēmumu augstskolu, kuru esam apņēmumušies absolvēt ar izcilību. Šī ir unikāla iespēja, ņemot vērā faktu, ka pat Hārvardas universitātē ir vieglāk tikt uzņemtam nekā “500 Startups”, jo konkurence ir ļoti liela.”, stāsta jaunuzņēmuma partneris un radošais direktors Jānis Vērzemnieks.

Corebook.io platforma oficiāli ir uzsākusi darbību šī gada februārī. Jūlijā Corebook noslēdza līgumu ar riska kapitāla fondu “Baltic Tech Ventures”, ar plānu pakāpeniski piesaistīt līdz ceturtdaļmiljona investīciju, lai turpinātu attīstīt produktu un apgūtu jaunus starptautiskos tirgus.

Intervija ar digitālo stila grāmatu veidošanas rīka Corebook.io vēstnieku Jāni Vērzemnieku

Reklāma

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

kāds saprata kas tas ir?

kā visas biznesa barotavas – investori paber graudiņus, salido zvirbuļi un tiek atlasīti tie, ko var nobarot vistreknākos.

video neskatījos, varbūt samuldēšu. nelielas nišas programma, bet kāpēc ne, ja pēc tādas pieprasījums. tiesa PR teksts ir pastulbs un, vienlaicīgi, pārgudri uzrakstīts.

īsumā, kad dizainē firmas stilu un nosacījumus (logo, logotipu, Pantone/CMYK krāsas, burtus uz drukātā, kur ko drīkst kādā izskatā, utt.), parasti tiek uzrakstītas vadlīnijas. nu, tāda pabieza grāmatele sanāk, ja daudzmiljonu korporācijai. šie džeki piedāvā platformu tādas veidošanai un izmantošanai elektroniski, lai nav panikā jāšķir lapas, kad termiņi deg :) un tie parasti deg, tici uz vārda ;)

Reklāma
Reklāma
Reklāma