web analytics

MSI spēlēm paredzētajos monitoros būs speciāls konsoļu režīms

Jaunākie raksti

“TikTok” noņēmis gandrīz 350 000 video, kuri saistīti ar ASV prezidenta vēlēšanām

Līdzīgi kā citos sociālajos medijos, arī "TikTok", protams, figurē vesels lērums satura, kas sniedz nepatiesu informāciju. Lietotne nākusi klajā...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #406 (25.02.2021)

25. februāra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu...

Anker sāks piedāvāt pārnēsājamo bateriju, kuru var savienot ar iPhone MagSafe tehnoloģiju

Pagājušā gada oktobrī Apple mūs iepazīstināja ar iPhone 12 sērijas telefoniem, kuri ir aprīkoti ar speciāliem magnētiem telefona aizmugurē,...

Kādu portatīvo datoru skolēnam vai darbam no mājām var nopirkt par 500-600 eiro?

Diemžēl ir sanācis tā, ka neskaitāmu ārēju spēku rezultātā mēs vairs nevaram brīvi ieiet veikalā un iegādāties jaunu klēpjdatoru....

“Volvo” sadarbībā ar “DHL” veiks elektrisku kravas auto testus Zviedrijā

"Volvo" pēdējo pāris gadu laikā izziņojuši apjomīgus elektrifikācijas plānus, kas neizbēgami skars arī autoražotāja kravas auto divīziju. "Volvo" sadarbībā...MSI izziņojis vairākus jaunus monitoru modeļus, kas tieši paredzētu konsoļu un PC spēļu entuziastiem. Jau zināms, ka Sony jaunais lolojums PlayStation 5 vismaz sākumā nepiedāvās pilnu vēlamo izšķirtspēju klāstu – PlayStation 5 nevarēs izvēlēties 1440p, bet tā vietā konsole 1080p mēģinās attēlot kā 1440p, tādējādi zaudējot attēla kvalitāti. Un būsim godīgi – reti kuram ir 4K monitors, spēlēm šobrīd tiek iegādāti drīzāk 1440p monitori.

MSI izdomājis visai viltīgu gājienu – jaunie monitori no PlayStation 5 pratīs paņemt 4K izšķirtspējas video ar visu HRD un monitori šo 4K video signālu pārvērtīs par 1440p izšķirtspējas video. Tādējādi PlayStation 5 pircējiem nenāksies gaidīt konsoles programmatūras labojumus vai iegādāties 4K monitoru.

MSI Console Mode būs šādos monitoru modeļos:

 • MPG ARTYMIS 343CQR
 • Creator PS321QR
 • Optix MPG341CQR
 • Optix MAG274QRF-QD
 • Optix MPG341CQRV
 • Optix MAG274RF
 • Optix MAG342CQR
 • Optix AG321CQR

Parastais PlayStation 5 modelis ar Blu-Ray disku lasītāju maksās 499 EUR (499 USD), bet Digital Edition versija bez tā maksās 399 EUR (399 USD). Pat pieejamības datums ir gandrīz tāds pats kā konkurentam Xbox, jo Eiropā PS5 būs pieejams 19. novembrī (Japānā un ASV no 12. novembra), bet Xbox jau 10. novembrī.

Gan klasiskais PlayStation 5, gan PlayStation 5 Digital Edition modelis saņems vienādu tehnisko specifikāciju, kas šajā reizē liek uzsvaru uz videospēļu baudīšanu 4K izšķirtspējā. Vienīgā jauno modeļu atšķirība būs iespēja izmantot arī diskus, kas nozīmē, ka Digital Edition bez disku lasītāja būs lētāka konkurente Xbox Series X, kas varētu būt tās veiksmes faktors.

PlayStation 5 būs pielāgotas šādas spēles:

 • Spider-Man: Miles Morales (59.99 vai 79.99 EUR)
 • Call of Duty Black Ops: Cold War
 • Devil May Cry 5 Special Edition
 • Final Fnatasy XVI
 • Hogwarts Legacy

Papildus spēļu pults DualSense maksās 69.99 EUR, tās lādēšanas stacija 29.99 EUR, speciālās bezvadu austiņas 99.99 EUR, bet papildus kamera 59.99 EUR. Videospēļu cenas vismaz šobrīd ir pieejamas trīs cenu kategorijās – 59.99, 69.99 un 79.99 EUR.

Avotsguru3d

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ēriks Ēriks

Peasant mode. XD

Roberts Rožkalns

Es gan uz konsoles pārsvarā spēlēju tika NHL, kā tad izskatītos tas uz curved ultra wide monitora? Vai viss ledus laukums būtu izstiepts pret platumu, vai tomēr tas būtu saglabāts normālā platumā, bet brīvajā vietā mēs redzētu vienkārši tribines un kafejnīcas un halles tualetes?
Nekur šādu jautājuma atbildi neesmu atradis, laikam vienkārši būs jāņem pašam jānopērk tas kārotais monitors (pārsvarā jau darbam) un jāpamēģina – ko ta redzēs.

Kristaps Skutelis

Pēc tam pastāsti par novērojumiem :)

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: