Reklāma

Atrasts veids, kā iOS lietotāji tomēr varēs spēlēt “Fortnite”

Jaunākie raksti

Iepazīstamies ar Canyon Puncher GM-11 peli un WH-200 peles vada turētāju

Pie mums šoreiz atceļojuši vairāki Canyon ražoti budžeta klases aksesuāri datorspēļu cienītājiem - liela izmēra peles paliktnis, divas visai...

Iepirkšanās centrā “Akropole” atvērts “Xiaomi” pirmais oficiālais veikals Latvijā

Šodien, 22. oktobrī, iepirkšanās centra “Akropole” nomnieku klāstu ir papildinājis pasaulē pazīstamais viedierīču un aksesuāru veikals “Xiaomi”, atverot savu...

Tesla izziņo plānus divu gadu laikā trīskāršot “Supercharger” uzlādes punktu skaitu

Elektroauto ražotājs Tesla paziņojis, ka nākamo divu gadu laikā tas plāno trīskāršot savu "Supercharger" uzlādes punktu skaitu. Autoražotāja pārstāvji...

“Boeing” veic testa lidojumus ar pilnībā no atjaunojamiem resursiem ražotu aviācijas degvielu

Lidmašīnu ražotājs Boeing, sadarbībā ar savu dzinēju piegādātāju Rolls-Royce un ilgtspējīgas degvielas ražotāju "World Energy", veikuši testa lidojumu, izmantojot...

Par AS “Emergn” valdes priekšsēdētāju kļuvis Austrālijas latvietis Pēteris Daliņš

Par globālā digitālā biznesa pakalpojumu uzņēmuma “Emergn Global Holdings” meitasuzņēmuma AS “Emergn” priekšsēdētāju kļuvis Austrālijas latvietis Pēteris Daliņš. Darbs...

Augusta viducī pamatīga plūkšanās notika starp spēļu izstrādātāju “Epic Games” un kompānijām “Apple” un “Google”. Runa bija par spēli “Fortnite”, kas tika izmesta no App Store un Google Play. Spēle joprojām nav atrodama šajos aplikāciju veikalos, taču iOS lietotājiem tomēr varētu pavīdēt kāda cita iespēja, kā atgūt Fortnite savos iPhone un iPad. Izskatās, ka to varēs, izmantojot Nvidia mākoņspēļu pakalpojumu “GeForce Now”.

Par šo pakalpojumu iOS vēl nav paziņots, taču sagaidāms, ka tuvākajā laikā tas tiks nokārtots. GeForce Now, visticamāk, darbosies tīmekļa pārlūkprogrammā “Safari”. Šis pakalpojums ļauj straumēt personisko spēļu bibliotēku klēpjdatoros, viedtālruņos un citās ierīcēs, kuras kāda iemesla dēļ nevar palaist konkrēto spēli. Standarta “Founders” plāns šobrīd maksā 5 USD mēnesī, taču iesākumā izmēģināšanai GeForce Now pakalpojumu var izmantot bez maksas.

Šis ir labs veids, kā Epic Games un Nvidia kopīgiem spēkiem izvairījušies no Apple uzliktajiem ierobežojumiem iPhone un iPad lietotnēm. Pats Apple savā paziņojumā arī norādījis, ka spēļu izstrādātāji var sasniegt visus iPhone un iPad lietotājus tīmeklī, izmantojot Safari un citas App Store pārlūkprogrammas. Apple arī papildinājis spēļu izstrādātāju vadlīnijas ar īpašiem noteikumiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem.

Lai arī Fortnite potenciāli būs pieejama iOS lietotājiem, jārēķinās ar lielāku vai mazāku ņemšanos, lai savā iPhone iestatītu GeForce Now pakalpojumu un tiktu vispār līdz spēlēšanai. Vienlaikus visai ticams, ka šādā veidā Fortnite varētu izskatīties labāk, pateicoties augstākas precizitātes grafikai. Tomēr nav garantijas, ka darbība būs tikpat laba kā Fortnite mobilai lietotnei. Ņemot vērā, ka spēle atradīsies pārlūkprogrammā, lietotājs varētu saskarties ar latentuma problēmām un citiem traucējumiem spēles darbībā.

AvotsVerge
Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Cilveku stulbumam nav robezhu, to apliecina velme pec but stulbam spelejot tik pat stulbu speli. Labak butu lietderigi ko meginajusi radit, izmantot.

tavs stulbums saak sasniegt Lapsinieka liimeni, kursh centaas apgalvot, ka izklaides ir stulbas un vaig tikai kreateet. neesi meegjinaajis pastaigaaties pa juuras malu vai uzspeeleet shautras krogaa? tas paliidzeetu tavai nervu sisteemai ;)

saka chalis, kas nezin, ka tikpat ir viens vards, ko raksta kopā

ei, nevajag piekasīties par rakstību, ja tas netraucē izprast domu. visi kļūdās :-/

Tas gan bija pārmērīgi šerpi teikts. Ja cilvēkus piespiestu tikai rukāt bez atslodzes un izklaidēm, neko citu bez pelēkām nesmukām betona kastēm un čuguna rotaļlietām viņi nespētu radīt. To, kā tas dzīvē notiek, Josifs un Ādolfs jau parādīja visai pasaulei.

Ts gan nemaina faktu, ka Fortnite ir viduvējs craps ar pārmērīgi uzpūstu popularitāti.

vairāk kā viena paaudze tā ir dzīvojusi, strādājot minimums 18 stundas, bērnus un sievietes ieskaitot — pie britiem industriālā revolūcija. piemērs Džugašili un Šiklgrūberam.

depresīvais Dikenss, kas to aprakstījis, arī nebija muļķis, lai arī, kā lielākā daļa tā dēvēto klasiķu, garlaicīgs un nav pelnījis būt tādā statusā, imho.

Reklāma
Reklāma
Reklāma