web analytics

HMD plānojot atdzīvināt Nokia 6300 un Nokia 8000 sēriju

Jaunākie raksti

“Twitter” lietotāji varētu tikt pie iespējas atsaukt savus tvītus

Mikroblogošanas vietne "Twitter" drīzumā varētu piedāvāt jaunu funkciju, kas attiecas tieši uz tvītošanu. Proti, šobrīd tiek testēta "Undo Send"...

Alphabet strādā pie valkājamas ierīces, kas skaļā vidē pastiprinās noteiktas skaņas

Uzņēmums Alphabet, kas Google mātes kompānija, strādā pie īpašas valkājamās ierīces, kuras mērķis ir uztvert noteiktas skaņas skaļā vidē,...

“Honda Legend” kļuvusi par pasaulē pirmo mašīnu ar sertificētām “Level 3” autonomās braukšanas spējām

"Honda" prezentējusi Japānas tirgum paredzētu sedanu "Legend", taču šis modelis ievērojams ar to, ka tas kļuvis par pasaulē pirmo...

Tet uzsāk darbu pie nākotnes interneta ar 10 reižu lielāku ātrumu

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet sācis darbu pie vēl nebijuša ātruma mājas interneta tīkla izveides. Tas līdz pat klienta...

ASUS ROG Strix GeForce RTX 3060 OC videokartes apskats

Nvidia janvāra vidū izziņoja jaunāko videokarti GeForce RTX 30 sērijā – GeForce RTX 3060. Jaunā GeForce RTX 3060 ir...

Baumas norāda, ka HMD Global grasās izmantot vēl vairākus klasiskos Nokia viedtālruņus, lai to filozofiju un iezīmes ieviestu modernās saziņas ierīcēs. Jau divas Nokia klasikas (3310 un 8110) tika izmantotas modernu Nokia telefonu radīšanā, tagad varētu būt kārta Nokia 6300 un Nokia 8000 sērijai.

Vismaz Latvijā par Nokia 6300 nekādas leģendas un fanu pulkus nezinu, bet Nokia 8000 sērija bija slavena ar savu uzbūves kvalitāti un izmantotajiem materiāliem. Protams, Nokia 8000 sērijā bija arī plastmasīgāki modeļi, bet tos noteikti mazāk atminas.

Nokia 8910i bija titāna korpuss, 8800 Gold Arte bija klāts ar 18 karātu zeltu, kamēr Sapphire Arte versijā viens no taustiņiem bija aizstāts ar īstu safīru.

Pagaidām nav zināms, vai Nokia 6300 un Nokia 8000 sērija būs viedtālruņi, vai arī mēs redzēsim jaunus KaiOS telefonus, kas pievienosies 8110, 2720 Flip un 800 Tough.

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Atis Gavens

6310i bija viens no labākajiem darba “zirgiem”! Ļoti labs telefons!

Atis Gavens

Mans priekšnieks – kungs gados to lietoja ļoti daudz gadus, tikai salīdzinoši nesen tas izbeidzās (kādi 5-6 gadiatpakaļ ?).

digitalk

protams, ka labs — divas nedēļas gaidīšanas režīmā un ap nedēļu daudz muldot. es pēdējā brīdī vēl paspēju tādu nopirkt jaunu no kaut kādiem noliktavas pārpalikumiem, pat tad cena nebija īsti nokritusies.

Krotow

Oriģinālie šeit minētā modeļa aparāti tiešām bija ļoti labi gan kvalitātes gan tam laikam pieejamo funkciju ziņā. Interesanti kādā veidolā Nokia tos taisās augšāmcelt. Pašreizējie “putnu sistēmas” modeļi pret to senčiem ar to pašu numuru šķiet palēni.

Rihards Linde

6300 ir slikta kvalitāte korpusam, metāla priekša krīt nost pēc kāda laika. Un 8810/8850/8890 bija diezgan plastmasīgi un slikti samontēti telefoni. 8800/8910 vienīgie kvalitatīvie.

Raimonds Talcis

Gribētu lai atgriežas 8910 bet nezinu kā tādu telefon varētu uztaisīt kaut cik moderni funkcionālu.

Krotow

8910 tās pašas oriģinālās izvēlnes bija gana funkcionālas. Patiesībā tur daudz ko nebūtu jāpieliek. Pogas un korpuss bija ļoti kvalitatīvi. Pietiktu ar nesačakarētiem balss sakariem un īsziņām, labu kameru, iespēju darbināt SmartID un palaist WiFi pieejas punktu. Vispār izskatās ka “parasto” podzioņtelefonu renesanse tagad tikai sākas. Galvanais lai “atjaunoto” aparātu apgādā ar pietiekami ātru softu, lai tas nebūtu riebīgi lēns.

wils

Ziņo, ka abi modeļi saņems KaiOS

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: