web analytics

Apple iPhone 12 kameru var nomainīt tikai ar speciāliem instrumentiem

Jaunākie raksti

Microsoft Surface Pro 7 planšetdatora apskats (video)

Tālajā 2011. gadā man bija ekskluzīva iespēja būt ASV un dzīvajā pieredzēt Windows 8 publiskās beta versijas izziņošanu. Šī...

ASUS RT-AX68U ir pirmais Wi-Fi 6 maršrutētājs ar Instant Guard

ASUS RT-AX68U ir pirmais mājas lietotājiem paredzētais bezvadu maršrutētājs ar Wi-Fi 6 un jauno Instant Guard drošības risinājumu. ASUS...

Kāds vīrietis Kalifornijā apsūdzēts pēc tam, kad viņa drons ietriecas policijas helikopterā

Visai nelāga drona pilotēšana izvērsusies kādam vīrietim Kalifornijā. Viņš pērnā gada septembrī palaida savu bezpilota lidaparātu, lai redzētu nozieguma...

“WhatsApp” nolemj uz laiku atlikt jaunās privātuma politikas ieviešanu

Pēc "WhatsApp" nesenā paziņojuma, ka drīzumā lietotājiem vai nu būs jāpiekrīt savu datu nodošanai "Facebook", vai arī par šo...

Razer piedāvā savu sejas aizsargmaskas konceptu ar RGB apgaismojumu

Koronavīrusa pandēmijas sākumā uzņēmums Razer aktīvi reaģēja uz situāciju un pielāgoja savu rūpnīcu, lai ražotu vienreizlietojamās medicīnas aizsargmaskas, un...

Apple nebūtu Apple, ja neizveidotu īpašu sistēmu kā labot savus iPhone viedtālruņus. Izjaucot jaunāko iPhone 12 modeli, pie kura testēšanas visai drīz ķersies arī Kursora komanda, un savstarpēji samainot ar citu modeli tieši kameras, atklājies, ka tās pēc šādām darbībām nedarbojas pilnīgi.

Ierīču izjaucēji iFixit, kuri pavisam nesen dalījās ar visai garu un detalizētu iPhone 12 izjaukšanas video, mēģinājuši samainīt kameras moduļus starp diviem identiskiem jaunāko iPhone modeļiem. Taču pēc modifikāciju veikšanas, kamera nav pilnībā darbojusies, un kā norāda atrastā Apple labošanas dokumentācija, tad tagad pēc katra remonta būs nepieciešams pieslēgt telefonu speciālajai Apple sistēmas konfigurācijas programma. Tā attiecīgi apstiprinās un pārbaudīs veiktās izmaiņas.

Pie šīs sistēmas klāt varēs pieslēgties attiecīgi Apple autorizētie labošanas servisi, un pavisam nesen arī Latvija nokļuva to valstu sarakstā, kurām ir ļauts šai programmai pieteikties attālināti, kā arī kopumā serviss ir paplašināts, lai īpašo sertifikāciju varētu iegūt tieši trešo pušu sniegtie servisi.

Protams, tas nav nekāds pārsteigums no uzņēmuma puses, kas visdrīzāk vēlas kontrolēt, lai jaunākos iPhone nebūtu iespējams tik viegli labot dažādiem neoficiālajiem servisiem ar “kreisajām” detaļām. Tas atkal ir saistīts ar naudas aizplūšanu garām Apple makiem, bet arī dārgāku remontu tieši lietotājiem.

Avots9TO5Mac

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lauris

No vienas puses protams, tas ir maciņa jautājums, bet no otras arī reputācijas. Tik labam tālrunim ir jādarbojas nevainojami arī pēc remonta, un ir liels risks, ka ar kreisajām detaļām un servisiem(ka tik lētāk) tā nebūs. Pēc par 1K, rēķinies.

digitalk

ļoti bieži tas kā reizi nav “ka tik lētāk” remonts, bet gan vienīgais iespējamais remonts, jo oficiāli tev piestāda tik uzpūstu ciparu, cik maksā jauns aparāts.

Lauris

Par cik runājam par Apple, vai var lūgt piemēru konkrētam remontam, kas ir tik dārgs kā jauns Apple aparāts(par telefoniem runājot)? Par citiem ražotājiem es varētu piekrist, bet ne par šo.

Last edited 2 months ago by Lauris
digitalk

es ņēmu Apple kopumā, ar bēdīgi slaveno iMac Pro ārpusgarantijas remontu «Linus Tech Tips» jūtūbes kanālā. par telefoniem tad jāmeklē kādos ciparos tas var izvērsties, bet ir lasīts arī par atteikumu remontēt. domāju, ka atteikumu drīkst pielīdzināt jauna aparāta cenai?

RealAvenger

Es nezinu kā tagad, bet iepriekš iPhone varēja taisīt swap Un samainīt pret tādu pašu jaunu, veco atdodod, ja remonts nebija garantijas ietvaros. Cenā tas parasti bija 50-60% no jauna modeļa cenas.

Pičs

Nevar gan pielīdzināt.
Atteikumam gan jau bija savi iemesli. Neateiks taču remontēt telefonu, ja to var saremontēt un par to paprasīt naudu. Kaut kā neloģisiki sanāk.

digitalk

protams, ka ir iemesli :D “apple declined repair” “Hi guys, quite recently sent an iPhone for repair under warranty since it was not switchIng on. I have the weird reply ever one can expect. Apple can’t entertain this under warranty since Apple can’t “UNSCREW” one of the bottom screws hence they can’t proceed further. I have been quoted £388 to fix the issue of the iPhone they can’t open because of a screw they can’t unscrew.” vai arī šāds scenārijs, ne tik kuriozs, bet arī debīls: “I recently found my iPhone experiencing “No service” issue, as described in official Apple… Read more »

Kriss Rauhvargers

Dots 2018. gada iPhone X aparāts ar svaigi beigušos garantiju. Vienā dienā aparāts pēkšņi paziņo – “Piedod, draugs, FaceID vairs nedarbojas” (“not available, try again later”). Pārinstalēšana un resetošana nepalīdz.
Zvanot uz “Capital”, noskaidrojam – FaceID sensori ir piestiprināti pie pamatplates, tos atsevišķi nemaina, pamatplati arī nemaina. Ja gribi labot, piedāvājumā ir jauna iPhone X iekārta par 620EUR. Nu, vai tad tas nav “tik dārgs kā jauns Apple aparāts”?

usinss

Cilvēkiem, kuriem saskalotas smadzenes. Šis onkulis par 10 USD salabo, ko apple saka mainboard replacement jeb 1000K, jeb pērc jaunu mac. Nosakties, noderēs: https://www.youtube.com/channel/UCl2mFZoRqjw_ELax4Yisf6w

Rūdolfs Rancāns

#RightToRepair

Ēriks Ēriks

#RepairingMatters

1208

Visa tā ņemšanās ap iThings cenām ir no operas – nopirku auto par 50K, garantija laimīgi beigusies un tagad vienas puses LED lampu bloks maksā kaudzi naudas. Jeb jūs paši gribat labot sev zobus, mainīt auto led lampas un aifona kameras?

Par darbnīcām nav ko kreņķēties, tās sev sagādās vajadzīgos rīkus.

Krotow

Jautājums vietā – kāda XYZ pēc jums to visu vajag?

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: