Reklāma

WhatsApp vienā dienā notiek vidēji 100 miljardu ziņu apmaiņa

Jaunākie raksti

Google ierobežo Google reklāmas iespējas Android ierīču mērķauditorijas atlasē

Mobilo tālruņu lietotnes pastāvīgi apkopo datus par saviem lietotājiem. Uzņēmums Google ir paziņojis par dažām jaunām funkcijām, kas ļaus...

AOC Q27V4EA monitora apskats – beidzot kaut kas darbam un atpūtai budžeta klasē

Lai nebūtu tā, ka te apskatām tikai pašus trakākos un dārgākos gadžetus, speciāli palūdzu mums atsūtītu kaut ko jēdzīgu...

Corning jaunais Gorilla Glass sargās viedtālruņu kameru objektīvus

Corning izziņojis jauna tipa aizsargstiklus, kas paredzēti tieši viedtālruņu kameru sargāšanai no skrāpējumiem. Vienlaikus jaunie Gorilla Glass with DX...

Sākot no 2022. gada visi iPhone modeļi būs aprīkoti ar 5G savienojumu

Apple, kā ierasts, bija principā kā pēdējais lielais viedtālruņu ražotājs, kas savās ierīcēs sāka piedāvāt 5G savienojumu. Kā ziņo...

Plastiskās mikroshēmas varētu ļaut internetam pieslēgt jebkuru produktu

Mūsdienās mēs visu laiku ikdienā dzirdam terminu mikroshēmas, kas ir iebūvētas dažādās lielākās un mazākās elektronikas ierīcēs, taču tagad...

Gada noslēdzošais ceturksnis ir laiks, kad lielās korporācijas daļās ar saviem finanšu rezultātiem par trešo ceturksni, kas nozīmē, ka bieži vien tiek atklāti citi nozīmīgi skaitļi. Piemēram, Facebook savu finanšu rezultātu pārskatīšanas reizē dalījies ar informāciju, ka tam piederošajā WhatsApp šobrīd vienā dienā notiek apmēram 100 miljardu ziņu apmaiņu.

Tieši tik daudz vienā dienā ziņu tika nosūtītas gada pēdējā dienā, tāpēc jau tagad šis ir uzskatāms par visai augstu rādītāju. Protams, mūsu dzīves pēdējo mēnešu laikā ir krietni mainījušās, tieši digitālajiem saziņas līdzekļiem kļūstot par svarīgākajiem komunikāciju kanāliem. Tāpat WhatsApp principā šobrīd nav konkurences un tas cīnās pats ar sevi vai, piemēram, Facebook Messenger, taču tie ir grupas uzņēmumi. WhatsApp šobrīd ir vairāk nekā 2 miljardi lietotāju, kas ir gandrīz ceturtā daļa pasaules iedzīvotāju.

Ieskatam vēsturē, tad 2016. gadā vienas dienas ziņu apjoms sasniedza 60 miljardus, kas četru gadu laikā pieaudzis par 40 miljardiem dienā. Izklausās visai iespaidīgi. Arī Apple paziņojis, ka iMessage aktivitāte šajā laikā ir ļoti augsta, tiesa netika minēti konkrēti skaitļi.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Kā – nav konkurences? TG + DUO dēļ arvien mazāk izmantoju vatsapu, faktiski, tikai sakariem ar dažiem cilvēkiem.

Laikam atkarīgs no ikdienas “burbuļa”. Man apkārt visi pēc Skype fiasko pamatā aizmigrējuši uz WhatsApp. Un kāda jēga no klienta, kuru citi nelieto?

Atklāšu briesmīgu noslēpumu – pat uz lētajiem androidiem var uzinstalēt un izmantot vairākus saziņas klientus. Nav jau laulība, ka viens un tikai viens)
WA man ir, vienkārši maz izmantoju.

Tas ir jau sen zināms. Vnk WhatsApp šobrīd ir plašāk izplatīts, par spīti tam, ka vēl nesen tam reģistrācijai vajadzēja reālu mobilo numuru. Par to ir viedoklis. Savulaik Skype interneta pļāpām un pēc tam arī biznesam saziņai bija tāds kā “industrijas standarts”. Kad kļuva populāri iOS un Android bāzētie smartfoni, šo sistēmu Skype klients tehniski nebija tik labs, cik WhatsApp. Microsoft tur visus salaida tintē – gan ar standarta iespējām gan ar baterijas un mobilo datu trafika rijību. Tā arī WhatsApp kļuva par jauno Skype. Šobrīd kaut ko privāti vieglāk ir nosūtīt WhatsApp, nekā meklēt kaut ko citu.

Mjā, man pēdējais kontakts arī palika bez Skaipa – neapdeitots Win7 vairs nepalaiž tagadējo Sk. versiju. Saka, ka Duo esot tas pats skaips, tikai mazāks (jo telefonā) )

Telegram?

Un tad WhatsApp salīda visi, kas iepriekš pat Skype nebija un tas pārvērtās par miskasti ar kapeiksipēju zvaniem no slikta pārklājuma zonām un ļoti noderīgiem un dikti smieklīgiem kaķu/suņu/mērkaķu/homoerectus video klipiņiem .

Uz esošā telefona Whatsapp nekad nav ticis instalēts , uz iepriekšējā atradās “banlistē” jeb ar apgraizītām iespējām – lai pats nešķiļās klāt utt .

rezumē – ir aprindas , kur Whatsapp ir aptuveni tas pats , kas draugiem.lv :D

Reklāma
Reklāma
Reklāma