Reklāma

WhatsApp vienā dienā notiek vidēji 100 miljardu ziņu apmaiņa

Jaunākie raksti

Realme 7 5G apskats

Lai gan pasaulē Realme zīmols zināms jau trīs gadus, pie mums tas atceļoja vien pagājušajā gadā. Ražotājs necenšas sasniegt...

Vidusskolēni tiek aicināti izmantot savas tehnoloģiju prasmes un piedalīties ES Programmēšanas hakatonā

Eiropas Komisija un ES Programmēšanas nedēļas vēstnieki Latvijā sadarbībā ar IT izglītības fondu aicina vidusskolēnus piedalīties unikālā, starptautiskā hakatonā,...

LG uzsāk jauno 2021. gada NanoCell televizoru pārdošanu Latvijā

LG Electronics (LG) uzsāk 2021. gada NanoCell televizoru pārdošanu Latvijā. Tie īpaši izceļas ar tīrām un precīzām krāsām, kas...

“LMT IoT hakatonā” uzvaru gūst ideja par automatizētu mājdzīvnieku barotavu

No 14. līdz 16. maijam Baltijas vadošā tehnoloģiju nozares pasākuma TechChill ietvaros jau otro reizi norisinājās “LMT IoT hakatons”, kurā iepriekš...

Dienvidkoreja vēlas investēt 450 miljardus dolāru pusvadītāju ražošanā

Pagājušajā nedēļā Dienvidkoreja paziņojusi par saviem ambiociozajiem plāniem iesaistīties pusvadītāju ražošanā un kļūt par nozīmīgāku spēlētāju šajā jomā ar...

Gada noslēdzošais ceturksnis ir laiks, kad lielās korporācijas daļās ar saviem finanšu rezultātiem par trešo ceturksni, kas nozīmē, ka bieži vien tiek atklāti citi nozīmīgi skaitļi. Piemēram, Facebook savu finanšu rezultātu pārskatīšanas reizē dalījies ar informāciju, ka tam piederošajā WhatsApp šobrīd vienā dienā notiek apmēram 100 miljardu ziņu apmaiņu.

Tieši tik daudz vienā dienā ziņu tika nosūtītas gada pēdējā dienā, tāpēc jau tagad šis ir uzskatāms par visai augstu rādītāju. Protams, mūsu dzīves pēdējo mēnešu laikā ir krietni mainījušās, tieši digitālajiem saziņas līdzekļiem kļūstot par svarīgākajiem komunikāciju kanāliem. Tāpat WhatsApp principā šobrīd nav konkurences un tas cīnās pats ar sevi vai, piemēram, Facebook Messenger, taču tie ir grupas uzņēmumi. WhatsApp šobrīd ir vairāk nekā 2 miljardi lietotāju, kas ir gandrīz ceturtā daļa pasaules iedzīvotāju.

Ieskatam vēsturē, tad 2016. gadā vienas dienas ziņu apjoms sasniedza 60 miljardus, kas četru gadu laikā pieaudzis par 40 miljardiem dienā. Izklausās visai iespaidīgi. Arī Apple paziņojis, ka iMessage aktivitāte šajā laikā ir ļoti augsta, tiesa netika minēti konkrēti skaitļi.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
0924

Kā – nav konkurences? TG + DUO dēļ arvien mazāk izmantoju vatsapu, faktiski, tikai sakariem ar dažiem cilvēkiem.

Krotow

Laikam atkarīgs no ikdienas “burbuļa”. Man apkārt visi pēc Skype fiasko pamatā aizmigrējuši uz WhatsApp. Un kāda jēga no klienta, kuru citi nelieto?

2138

Atklāšu briesmīgu noslēpumu – pat uz lētajiem androidiem var uzinstalēt un izmantot vairākus saziņas klientus. Nav jau laulība, ka viens un tikai viens)
WA man ir, vienkārši maz izmantoju.

Krotow

Tas ir jau sen zināms. Vnk WhatsApp šobrīd ir plašāk izplatīts, par spīti tam, ka vēl nesen tam reģistrācijai vajadzēja reālu mobilo numuru. Par to ir viedoklis. Savulaik Skype interneta pļāpām un pēc tam arī biznesam saziņai bija tāds kā “industrijas standarts”. Kad kļuva populāri iOS un Android bāzētie smartfoni, šo sistēmu Skype klients tehniski nebija tik labs, cik WhatsApp. Microsoft tur visus salaida tintē – gan ar standarta iespējām gan ar baterijas un mobilo datu trafika rijību. Tā arī WhatsApp kļuva par jauno Skype. Šobrīd kaut ko privāti vieglāk ir nosūtīt WhatsApp, nekā meklēt kaut ko citu.

1208

Mjā, man pēdējais kontakts arī palika bez Skaipa – neapdeitots Win7 vairs nepalaiž tagadējo Sk. versiju. Saka, ka Duo esot tas pats skaips, tikai mazāks (jo telefonā) )

Edgars

Telegram?

Janis Murnieks

Un tad WhatsApp salīda visi, kas iepriekš pat Skype nebija un tas pārvērtās par miskasti ar kapeiksipēju zvaniem no slikta pārklājuma zonām un ļoti noderīgiem un dikti smieklīgiem kaķu/suņu/mērkaķu/homoerectus video klipiņiem .

Uz esošā telefona Whatsapp nekad nav ticis instalēts , uz iepriekšējā atradās “banlistē” jeb ar apgraizītām iespējām – lai pats nešķiļās klāt utt .

rezumē – ir aprindas , kur Whatsapp ir aptuveni tas pats , kas draugiem.lv :D

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: