Web Analytics
More
  Reklāma

  “Visma” iegādājas Latvijas grāmatvedības sistēmas “Tildes Jumis” ražotāju SIA “Jumis Pro”

  Jaunākie raksti

  23. oktobrī SIA “Visma Latvia Holding” un SIA “Jumis Pro” dalībnieki noslēdza darījumu par SIA “Jumis Pro” iegādi. Tā rezultātā SIA “Jumis Pro” pievienojas “Visma” grupai un kļūst par ceturto “Visma” grupas uzņēmumu Latvijā.

  SIA “Jumis Pro” nodarbojas ar grāmatvedības un uzņēmumu vadības sistēmas “Tildes Jumis” attīstību un atbalstu. Uzņēmuma izstrādāto programmatūru izmanto vairāk nekā 10 000 Latvijas mazie un vidējie uzņēmumi, tostarp grāmatvedības pakalpojumu sniedzēji.

  SIA “Visma Latvia Holding” līdz darījuma noslēgšanai ietilpa trīs uzņēmumi – SIA “Visma Enterprise, SIA “Visma Consulting” un SIA “Visma Labs”. “Visma” uzņēmumu grupa Latvijā visplašāk ir pazīstama ar tās izstrādāto un izplatīto resursu vadības sistēmu “Visma Horizon”, kuru izmanto liels skaits lielo un vidējo Latvijas organizāciju. “Visma” Latvijā piedāvā arī biznesa inteliģences, sistēmu integrācijas un izstrādes risinājumus gan sabiedriskā, gan privātā sektora organizācijām.

  SIA “Jumis Pro” iepriekšējais dalībnieks un SIA “Tilde” valdes loceklis Uldis Dzenis: “Tilde gūst arvien plašākus starptautiskus panākumus valodu tehnoloģiju jomā. Šis ir virziens, kurā ir milzīgas attīstības iespējas un uz kuru vēlamies pilnībā fokusēties. Grāmatvedības programmatūras biznesu esam veiksmīgi attīstījuši jau 26 gadus un ir pienācis brīdis, kad “Tildes Jumis” ir kļuvis par nobriedušu produktu, kas var pastāvēt neatkarīgi no “Tilde” pamatdarbības –  lokalizācijas un valodas tehnoloģijām.”

  Visma grupas vadītāja (CEO) Merete Hverven: “Mēs esam ļoti priecīgi par Jumis Pro pievienošanos Visma saimei. Uzņēmuma izstrādātie produkti ir klientu augsti novērtēti un komanda ir talantīga, enerģiska un apņēmības pilna turpināt Jumis Pro produkta attīstību. Tagad Visma Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem varēs nodrošināt vēl labāku grāmatvedības un biznesa vadības risinājumu piedāvājumu.”

  SIA “Jumis Pro” valdes priekšsēdētājs Viesturs Slaidiņš: “Pievienošanās “Visma” grupai dos iespēju mūsu speciālistu Latvijā izstrādātās inovācijas nest tālāk pasaulē. Jau šobrīd strādājam pie vairākiem risinājumiem, ko novērtēs kā finansisti, tā uzņēmuma vadītāji. Ļoti nopietni darbojamies pie grāmatvedības procesu automatizācijas, iesaistot mākslīgā intelekta risinājumus, kā arī padarām programmu vēl piemērotāku attālinātā darba vajadzībām.Uzņēmuma darbības stūrakmens joprojām būs ciešas saiknes uzturēšana ar klientiem, tajā skaitā izglītojošo pasākumu organizēšana un dalība mūsu produktu tapšanā.”

  SIA “Visma Enterprise” valdes priekšsēdētāja Antra Zālīte: “”Tildes Jumis“ ir lielisks risinājums nelieliem uzņēmumiem ar standartizētām uzskaites prasībām, savukārt “Visma Horizon” – lielākām organizācijām ar plašākām pielāgošanas prasībām. Turpmāk Visma Latvijas klientiem sniegs iespēju izvēlēties starp divām resursu vadības sistēmām un tādejādi droši apgalvot, ka spējam piedāvāt vispiemērotāko biznesa vadības risinājumu ikvienai Latvijas organizācijai.”

  Līgums paredz, ka uzņēmuma iegādes darījuma summa netiks atklāta.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  26.10.2020 11:09

  Kādu laiku nav bijusi darīšana ar jomajomi. Interesanti, tas joprojām darbojās ar SQL Server apakšā un Access frontendu?

  JānisŠ
  26.10.2020 11:55
  Reply to  Krotow

  Jā.

  haha
  26.10.2020 11:25

  Un ko kārtējo reizi dara konkurences padome? Aploksne ar sešām nullēm?

  digitalk
  26.10.2020 11:41
  Reply to  haha

  konkurentu dafiga, ko tur darīt konkurences padomei?

  digitalk
  26.10.2020 13:20

  katrreiz ieraugot Vasiļevski kādā bildē, ar smīnu atceros kā 90-tajos, viņš būdams augstā amatā Tildē, intervijā glancētam latviešu IT žurnālam izvērsti nosodīja programmu “pirātus”, kas Tildei radot pamatīgus zaudējumus. rakstā bija arī fočenes no darba kabineta, kur uz vienas bija daļēji redzami vairāki pirātiskie grāmatvedības programmu CD. vēlāk atklīda baumas, ka pēc mana indīgā komentāra fidonetā, diski no kabineta pazuduši jau nākamajā dienā ;D

  Krotow
  26.10.2020 13:49
  Reply to  digitalk

  LOL, tādu piemēru toreiz netrūka. Reāli apsēdināja 1995. gadā uz LMT viesos atbraukusī zviedru delegācija no Telia vai kas tur tagad skaitās mūsu lielo komunikatoru daļā. Viņus pa Rīgu “ekskursijā” vizinot, ieveda arī Latgalītes tirgū. Šie atgriezās ar pirātiskā softa un mūzikas disku kaudzēm burtiski pāris metru augstumā katram :D

  Reklāma