ASV izmeklēšanas rezultātā atklājies, ka bijušie un esošie Krievijas aviokompānijas Aeroflot darbinieki ir bijuši iesaistīti noziedzīgā ķēdē Krievijā nelegāli ievedot Apple produkciju 50 miljonu dolāru vērtībā.

Šobrīd tiek apsūdzēti 10 ar Aeroflot saistītie cilvēki, kuri, izmantojot savu statusu un iespējas, ar bagāžas somu palīdzību ir ieveduši gan iPhone viedtālruņus, gan iPad platšendatorus un Apple Watch viedpulksteņus. Tāpat papildus atsauktas 113 vīzas, lai oficiāli nokļūtu ASV no Krievijas.

Reklāma

Kā norāda izmeklētāji, tad Aeroflot darbinieki ir bijuši daļa no starptautiska noziedzīga tīkla, kurš darbojies abās puses, un, izmantojot mobilo sakaru operatorus ASV un Krievijā, apgājuši ASV eksporta likumus un regulējumus. Pati lidsabiedrība gan vēl nav sniegusi komentārus par šo notikumu, bet kā jau minēts, tad daļa apsūdzētu vairs nestrādā uzņēmumā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Tātad Kremļa deklaratīvā atteikšanās no importa pēc 2014. gada sancijām dzīvē nedarbojas.

Ivars

Nevienu neaizstāvot, tie 50mio izklausās neticami. 10 darbinieki, 50mio, katram pa 50000 vienībām, ja viena vienība vidēji maksā ap 1000 usd (pulksteņi mazāk, telefoni vairāk) :)
Nav, protams, teikts, cik ilgā laikā, bet 50000 kastīšu ir baigi daudz.. :)

Krotow

Pēc krievijas vēstniecības kokaīna tranzīta skandāla Argentīnā domāju, ka ir pat ļoti spējīgi. Galu galā arī PSRS rūpniecībā detaļu un gatavās produkcijas stiepšana ārā no rūpnīcām bija normāla parādība.

2345

tak nepirka par savu naudu un neveda rokassomiņās)
bagāžas soma – tas ir vismaz 20kg aifonu, un tad jāzin, cik to var būt ekipāžai vienā lidojumā, un cik reizes nedēļā (vai pat dienā) strādāja.
un visbeidzot, nekur nav teikts ka 10 atklātie cilvēki ir visi, kas tur bija iesaistīti.

Last edited 30 days ago by 2345
fakts

Redzētu, kas notiek pilota kabīnēs. Ne to vien ieraudzītu. Zinātu jūs, nekad nelidotu.;)

Jānis

Redzētu, kas ir “fakts”, tad nekad nelasītu viņa komentārus… Abi vienāda līmeņa komentāri mums tagad! Tik pat labi neko nerakstīt…

vecais pingvīns

Pag, vai tad zagtu Apple nevarēja noblokēt un pārvērst to par kieģeli uz visiem laikiem , jeb Aplle drosība ir tukšas runas