Garmin izveidojis Instinct Esports Edition sporta pulksteņa/ viedpulksteņa modeli, kas speciāli veidots e-sporta entuziastiem un profesionāļiem. Jaunais Garmin pulkstenis ticis pie GPS, kas tā kā būtu pašsaprotami, bet tam ir arī iespēja straumēt Twitch un citos līdzīgos servisos savus biometriskos mērījumus.

Kam šāds Instinct Esports Edition sporta pulkstenis būtu noderīgs? Datorspēļu straumētāji varēs parādīt, kā darbojas viņa sirds un kāds ir stresa līmenis, turklāt šos datus varēs pievienot Twitch strīmam blakus savai sejai un reklāmdevēju informācijai.

Reklāma

Instinct Esports Edition sporta pulksteņa ideja nav pavisam zemē metama, jo spēlētāju stresa datus būtu interesanti papētīt.

Instinct Esports Edition sporta pulkstenis ticis pie GPS, altimetra, termometra un akselerometra. Tātad šis ir pilnvērtīgs sporta pulkstenis. Pulkstenim ir 10 ATM ūdensnoturība, kā arī ekrāns ir perfekti saskatāms tiešā saules gaismā. Instinct Esports Edition sporta pulksteņa plānotā cena ir 300 dolāri, tātad tas nav nekas traks par izturīgu sporta pulksteni no Garmin.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis Murnieks

priekš kam e-sportā ūdens noturība ? :D

Last edited 1 month ago by Janis Murnieks
Unowme

Svīšana

Dzintars Lapins

a kur RGB?

Janis Murnieks

tas varbūt būs “supersport” versijā :D

KKTK

Interesanti, tieši kādā veidā man interesētu nesportisku cilvēku pulsa līmeņi? Tas lai prognozētu, kad viņiem sāksies sirds/asinsvadu slimības?