Reklāma

Revolut ievieš viedo abonementu funkciju

Jaunākie raksti

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Uzņēmums Xwing veicis sekmīgu bezpilota lidojumu ar komerciālo lidmašīnu

Amerikā bāzētais jaunuzņēmums Xwing ir veicis veiksmīgu attālinātās vadības testa lidojumu ar vienkāršu komerciālo lidmašīnu, un šis ir visai...

Reklāmu bloķētājs ietekmē “Google Docs” darbību

Pēdējās dienās vairāki "Google Docs" lietotāji, tostarp arī es, saskārās ar problēmām "Google" dokumentu lietošanā. Tos nebija iespējams atvērt...

“Apple” aicina klientus iesaistīties īpašā Zemes dienai veltītā akcijā

22. aprīlī tradicionāli tiek atzīmēta starptautiskā Zemes diena, kad visā pasaulē norisinās dažādi pasākumi un akcijas ar mērķi veicināt...

Stadler Form Roger gaisa attīrītāja apskats

Daudziem no mums pavasaris saistās ar Sauli, ar putnu dziesmām, plaukstošām lapiņām un zilajām kapu puķītēm ceļmalās, bet citi...

Lai sasniegtu savu mērķi nodrošināt cilvēkiem labāku kontroli un pārredzamību pār viņu dzīves finanšu jomu, Revolut paziņoja par savas jaunās abonementu funkcijas ieviešanu; tas ir vienkāršs veids, kā vienuviet izsekot visus abonementus, tiešos debetus un atkārtotos maksājumus.

Jaunā abonēšanas funkcija ļauj Revolut klientiem Latvijā redzēt, cik daudz naudas viņi tērē katram plānotajam maksājumam un katram atsevišķam tirgotājam, kā arī ātri bloķēt maksājumus, neradot grūtības, kas saistītas ar tirgotāju tīmekļa vietnes apmeklēšanu.

Vienots pārskats par visiem abonementiem nozīmē, ka Revolut klienti var viegli pamanīt visus novecojušos vai nevajadzīgos abonementus un bloķēt tos ar pieskārienu — ietaupot naudu un nodrošinot to, ka nekad nav jāuztraucas par pārtēriņu. Ja viņi pārdomās, lietotnē tikpat viegli atkal varēs abonementu atbloķēt.

Pirms plānoto maksājumu uzsākšanas klientisaņems paziņojumu, kas ļaus pilnībā kontrolēt to, kur paliek viņu nauda, ​​un nodrošināt lielākas iespējas pārraudzīt atlikumu. Paziņojums tiks saņemts arī tad, ja kontā nebūs pietiekami daudz naudas, lai segtu plānoto maksājumu, tāpēc jums būs pietiekami daudz laika, lai papildinātu kontu vai bloķētu maksājumu.

Revolut nesen ir izlaidis jaunu produktu kopumu, lai klientiem nodrošinātu labāku kontroli un izdevumu pilnīgu pārredzamību, tostarp ir uzlabotas budžeta plānošanas iespējas un ieviesti noderīgi analīzes rīki. Drīzumā Revolut izlaidīs vēl vairāk funkciju, kas izstrādātas, lai palīdzētu klientiem nepārsniegt savas finanšu iespējas, piemēram, iespēju saņemt paziņojumu, izmēģinājuma periodam tuvojoties beigām, lai varētu izlemt, vai klients vēlas turpināt izmantot plānoto maksājumu vai to bloķēt.

Reklāma

18 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
18 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Bats

“Lai sasniegtu savu mērķi” ievākt vēl vairāk informācijas par saviem lietotājiem, tagad tie tiek iedrošināti izpaust Revolut’am arī visus savus abonētos pakalpojumus un regulāros maksājumus..

Krotow

Drīz prasīs arī pierakstīt, ko ēd pusdienās un cik laika dienā patērē, sēžot uz troņa.

Other

Tu domā, ka citas bankas tavus datus jau neredz un neizmanto? :D

Kristaps Skutelis

Ja šīs transakcijas jau tāpat plūst caur Revolut, tad uzņēmums par tām zina.

Kristaps neSkutelis

Ja nemaldos (kas arī ir iespēja :D ), Legāli datus tik vienkārši nemaz nedrīkst analizēt. Ne jau Swedbank aiz labsirdības izveidoja savu budžetēšanas rīku. Pirms spiedu tam “piekrist”, bija loģiskie paskaidrojumi par datu analītiku. Tā nu ņēmu un aizvēru šo brīnumu :)

rudzu rikas

Kaut kā neliekas, ka Latvijai šis būs baigi aktuāli.

Jupii

Vienkāršāk apkopot par indivīdu vienā nekā vairākās.Specdienestiem ērtāk izsekot

digitalk

[ar cinisku pieskaņu balsī]
kurš bija tas kantoris, kura klientu apkalpošana nebija sasniedzama nekādā saprātīgā veidā, kad konts nesaprotamu iemeslu dēļ iesaldēts? kaut kas uz R burtu un ne vietējais, kur varētu FKTK vai PTAC pajautāt…

KKTK

A kas tu nevari aizbraukt tepat līdz Lietuvai palamāties ar braļukām? :D

User1

Revolut nemaz nestrādā ar Netflix Latvijā. Forši jau šie ielikuši skrīnšotā to Netflixu. (iespējams esošajiem klientiem vēl strādā, bet jaunu Subscription nevar paņemt ne ar fizisko, ne ar virtuālo karti).

miskaste

Revolut caur PayPal ar Netflix strādā. Pats lietoju.

User1

Caur Paypal nevar abusot free trials. ;/

Einis

Izstāstat labāk man kā uztaisīt jaunu Paypal kontu, ja veco neļauj dzēst,jo prasa apstiprināt kartes Nr., kas man jau gadus 5 ir aprīta bankomātā. Un jaunu profilu nevar uztaisīt ar manu vārdu, jo man taču jau esot viens konts. Zvanies, nezvanies, raksti, neraksti jēga nekāda. Visur prasa kartes Nr.

Kristaps Skutelis

Strādā gan. Pavasarī, kad sākās COVID-19 laikmets, tieši ar Revolut karti noabonēju Netflix. Viss darbojas.

User1

Pavasarī strādāja. Nu jau mēnesi kā nevar pielikt karti jaunam profilam. Iespējams saistīts ar struktūrvienības maińu no uk uz lt.

Kristaps Skutelis

Tā, no tevis 7.99 eiro. Izveidoju jaunu kontu un apmaksāju to no Revolut kartes. Viss darbojas.

Userpc

Kristap kā Snowdens teica viņi uzkrāj par mums visu un saglabā,ja iesi par ministru tad cels tavus datus augšā,apkopos un analizēs

Kristaps Skutelis

Uzkrāj, uzkrāj. Domāju, ka kompromātu par teju jebkuru cilvēku var uzrakt krietni vienkāršākos veidos nekā mēģināt tikt pie finanšu institūciju datiem.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: