Google Search jau labu laiku spēj identificēt tuvumā skanošās dziesmas, un ar šo funkciju 2017. gadā tika aprīkots arī Google asistents. Tagad šī funkcija piedzīvojusi būtisku atjauninājumu, ļaujot lietotājam sameklēt dziesmu, pat īsti nezinot tās vārdus – pietiks vien nedaudz atcerēties melodiju un nodungot to Google Search vai Google asistentam.

SoundHound līdzīgā jaunā dziesmu meklēšanas funkcija “Hum to Search” darbojas pavisam vienkārši – nodungo 10-15 sekundes no dziesmas, un Google pārvērtīs skaņu secībā, kas atspoguļo pamata melodiju. Pēc tam ar mašīnmācīšanās palīdzību Google identificēs un sniegs iespējamos meklētā skaņdarba variantus.

Reklāma

Hum to Search funkcija lietotājiem pieejama no 15. oktobra gan Google Search, gan, izmantojot Google asistentu. Pagaidām iOS lietotāji šādā veidā var sameklēt dziesmas tikai angļu valodā, kamēr Android ierīču īpašnieki dungojot varēs atrast skaņdarbus vairāk nekā 20 valodās.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mkj

Atceros, šāds pakalpojums jau gadus 20 atpakaļ bija pieejams kautkādā saitā. Vienreiz pat izdevās.. bet kopumā īpaši precīzi nebija.. runājot par google- sīkums, bet patīkami.

digitalk

populārākos pirmsācējus «Shazam» arī neviens nav aizliedzis :)

Krr

Wait till the end
https://youtu.be/C_LN3CIiRLs