Web Analytics
More
  Reklāma

  Google tagad spēj atrast dziesmu pēc tava nodungotā meldiņa

  Jaunākie raksti

  Google Search jau labu laiku spēj identificēt tuvumā skanošās dziesmas, un ar šo funkciju 2017. gadā tika aprīkots arī Google asistents. Tagad šī funkcija piedzīvojusi būtisku atjauninājumu, ļaujot lietotājam sameklēt dziesmu, pat īsti nezinot tās vārdus – pietiks vien nedaudz atcerēties melodiju un nodungot to Google Search vai Google asistentam.

  SoundHound līdzīgā jaunā dziesmu meklēšanas funkcija “Hum to Search” darbojas pavisam vienkārši – nodungo 10-15 sekundes no dziesmas, un Google pārvērtīs skaņu secībā, kas atspoguļo pamata melodiju. Pēc tam ar mašīnmācīšanās palīdzību Google identificēs un sniegs iespējamos meklētā skaņdarba variantus.

  Hum to Search funkcija lietotājiem pieejama no 15. oktobra gan Google Search, gan, izmantojot Google asistentu. Pagaidām iOS lietotāji šādā veidā var sameklēt dziesmas tikai angļu valodā, kamēr Android ierīču īpašnieki dungojot varēs atrast skaņdarbus vairāk nekā 20 valodās.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Mkj
  19.10.2020 15:11

  Atceros, šāds pakalpojums jau gadus 20 atpakaļ bija pieejams kautkādā saitā. Vienreiz pat izdevās.. bet kopumā īpaši precīzi nebija.. runājot par google- sīkums, bet patīkami.

  digitalk
  19.10.2020 15:57
  Reply to  Mkj

  populārākos pirmsācējus «Shazam» arī neviens nav aizliedzis :)

  Krr
  20.10.2020 02:24

  Wait till the end
  https://youtu.be/C_LN3CIiRLs

  Reklāma