“Lucid” kompānija apstiprinājusi, ka elektriskā “Air” sedana bāzes versijas cena būs 69 900 dolāru. Tiesa, šāda cena būs tikai ar ASV valdības piedāvāto finansiālo atbalstu elektroauto pircējiem.  Bāzes versija nodrošinās 406 jūdzes (ap 650 kilometriem) ar vienu uzlādi. Kas pats galvenais, “Air” sedana bāzes modelis ar vienu uzlādi spēšot nobraukt par 4 jūdzēm vairāk nekā galvenais konkurents “Tesla Model S”.

Ražotājs jau iepriekš izrādīja auto ražošanas versiju un izziņoja cenas dažādām versijām, izņemot bāzes modeli. Tobrīd tika ziņots, ka cena būs zem 80 tūkstošiem dolāru, taču netika sniegta informācija par auto tehnisko specifikāciju.

Bāzes modelim būs 480 zirgspēku jauda un, kā jau iepriekš minēts, ar vienu uzlādi auto spēšot veikt 406 jūdzes. Klientiem, kas auto pasūtīs jau tagad, tiek piedāvāta papildus iniciatīva to darīt – šie īpašnieki trīs gadus bezmaksas varēs lādēt savu auto “Electrify” ātrās uzlādes tīklā ASV. Auto būs pieejams 2022. gadā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Vārds*

Domāju, būtu vietā pielikt komentāru par Īloniņa vakardienas performancēm tvīterī :)

Tiem, kas nelasa triperi – Tesla pieņem izaicinājumu un nosaka Mod S bāzes cenu 69.420.

Es domāju, tas lielā mērā saistīts ar Mod S paaudzes maiņu.
Lai vai kā – eleganti atbildēts
Vēl maza memo: Mod S gada sākumā maksāja 80k $

Arčiņš

Lucids vēl tikai būvē fabriku , bet konkurence jau iestājusies. Tas ir tas ko mums vajag.

Agris

Model S tomēr 8 gadi jau, lai arī cik tur viss varbūt ir kruta, bet nu es labāk izvēlētos Lucid.
The new is always better (Barney Stinson) :D

Anda

Lucid noteikti sākumā būs 100 un 1 bugs.

igorchiks

No prototipa līdz masveida ražošanai tāls ceļš ejams. Un šeit Tesla ar n-tajām Gigafactories ir tālu priekšā. Teslai lielāko konkurenci sastādis un jau sastāda pārējie auto-giganti, kas paplašina auto klāstu ar EV un kuriem jau ir gan materiāltehniskās iespējas, gan pieredze. Man, piemēram, imponē jaunais Skoda Eniaq, kas būs pieejams jau tuvākajā nākotnē.

Last edited 6 days ago by igorchiks