Reklāma

Microsoft Surface Book aptur lodi un izglābj dzīvību īpašniekam

Jaunākie raksti

Hyundai Tucson (2021) apskats – drosmīgs solis, kas var neatmaksāties

Tas nu gan bija ātri. Vēl pavisam nesen mēs braucām ar aktuālu Hyundai Tucson, kas izskatījās pilnīgi citādāk. Iepriekšējais...

Volkswagen ID.4 saņem “Pasaules gada auto 2021” apbalvojumu

Godalgoto Pasaules gada auto 2021 titulu ieguvis Volkswagen jaunais, pilnībā elektriskais ID.4. Pirmais zīmola pilnībā elektriskais apvidus auto ticis...

Latvijā tapusi pirmā “TikTok māja”

Sociālais tīkls un lietotne TikTok šobrīd ir viena no pasaulē populārakajām lietotnēm, kurā cilvēki veido īsus video ar dažāda...

Prezentēts pirmais viedais automobilis, kas veidots ar Huawei Inside risinājumu

Ķīnas autoražotājs ARCFOX prezentējis pirmo viedo transportlīdzekli, kas radīts kopā ar uzņēmumu Huawei, izmantojot viedo automobiļu risinājumu Huawei Inside....

Polaroid Go būs pasaulē mazākā momentfoto kamera

Polaroid izziņojis Polaroid Go momentfoto kameru, kas būs mazākā šī ražotāja izveidotā momentfoto kamera. Momentfoto atkal ir iemantojis pircēju...

Pamatīgs izbīlis laikam būtu pārāk maigi teikts, runājot par notikumiem, ko 11. oktobrī savā dzīvoklī piedzīvoja kāds Microsoft Surface Book lietotājs Ārons. Jā, šajā gadījumā noteikti jānorāda, ka Ārona īpašumā ir vai drīzāk bija šis Microsoft dators, kas, iespējams, izglāba savam īpašniekam dzīvību. Ierīce uztvēra lodi, kas citādā gadījumā varbūt pat būtu trāpījusi pašam Āronam.

Par šo atgadījumu Ārons paziņoja Twitter, tā arī norādot, ka Microsoft Surface Book izglābis viņam dzīvību, uztverot no apakšējā mājas stāva raidītu lodi. Pats dators, protams, šo incidentu nepārdzīvoja – lode bija smagi skārusi gan displeju, gan skārienpaliktni.

Tomēr Ārons tik viegli padoties negrasās un vērsies pie Microsoft, lai meklētu iespējas, kā šo datoru saglābt vai vismaz saņemt jaunu. Izskatās, ka šis notikums jau aizgājis diezgan tālu pasaulē, tāpēc būtu interesanti pavērot, kā Microsoft reaģēs uz šo Ārona lūgumu.

Tikmēr šķietami veiksmīgajā iznākumā pateicības vārdus var veltīt ne tikai apstākļu sakritībai, bet arī datora uzbūvei, kas novērtēta kā augstas kvalitātes. Tieši Microsoft Surface Book sērijas datori saņēmuši uzslavas par kvalitatīvo apdari. Lai arī īsti ložu uztveršanai tie nav domāti, iespējams, kādas citas firmas un modeļa datoriem šī lode būtu nodarījusi krietni redzamāku skādi.

Reklāma

17 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
0910

kas, iespējams, izglāba….cik saprotams, tad laimes krekliņā dzimušais bija stāvējis uz laptopa, kurā iestrēga no apakšējā stāva raidītā lode?

0910

Ārons tik viegli padoties negrasās un vērsies pie Microsoft, lai meklētu iespējas, kā šo datoru saglābt vai vismaz saņemt jaunu, tā vietā lai vērstos policijā ar iesniegumu par šaušanu un pie apdrošinātāja ar lūgumu nomainīt bojāto sadzīves tehnikas vienību.

Nez, vai negadījumā cietuša auto gadījumā Ārons vērstos pie auto ražotāja?

Vaziks

Bā… atkal kultivējas rakstu sērija no tēmas, kad nav par ko rakstīt.

digitalk

sūdīgs ne par ko no tehnoloģijām.

digitalk

būtībā jau rakstā ir atreferēts it kā izglābšanās gadījums, jo lodes ceļā gadījies kāds priekšmets. priekšmeta esamība nenozīmē tā funkcionlitātes apspriešanu (t.i., tehnoloģiju apspriešanu). nez kāpēc Māris Bergs šeit neraksta par katru avarējušo auto, kas it kā izglābis kādu dzīvību.

geksis

gribas ļoti apšaubīt dzīvības glābšanas faktu.
1. kā jau te minēja, lai tas notiktu bija jāstāv/jāsēž uz tā.
2. viss atkarīgs, kāda grīda un kāda lode, bet apšaubu, ka pēc tam, kad lode izgāja caur grīdu, tai pietiktu enerģijas lai nodarītu dzīvībai bīstamus bojājumus, pat ja trāpītu tieši ķermenī.

KKTK

Var tikai papriecāties, ka nesameta bateriju uz īso :o Citādi nevis meklētu twitterī MS dāsnumu, bet reāli meklētu sev jaunu, neizdegušu dzīvokli.

digitalk

neraksti muļķības, li-ion baterijas nevar normāli nodzēst, bet tās arī nav termīts, kas izdegs cauri čuguna vannai.

Krotow

Viss atkarīgs no tā kur aizdegas. Pavei, Kaimiņam dzīvoklis nosvila pa tīro dēļ tā ka naktslampiņas barošanas bloks uzgāja gaisā uz viegli uzliesmojoša divguļamā matrača.

digitalk

it kā šāviens caur laptopu notika īpašnieka klātbūtnē. nejauc tiešu notikumu ar kaut kādu ugunsgrēka cēloni bez cilvēka klātbūtnes.

Viesturs Grabovskis

Pirmajā bildē, ļoti aizdomīgi melna klaviatūra.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: