Interneta tirdzniedzības platforma Ebay sākot ar 2021. gadu pārbaudīs to sporta apavu izcelsmi un autentiskumu, kuru cena pārsniegs 100 USD, tādējādi sniedzot pircējam drošību, ka viņš iegādājas oriģinālu.

Speciālā sistēma Authenticity Guarantee ir izveidota tieši pircēju drošībai un tam, lai cilvēki, kuri vēlas iegādāties ļoti populārus un zināmus apavu modeļus kā Air Jordan un Yeezy, tiešām saņemtu oriģinālus. Tāpat tas saistīts ar otrreizējā tirgū esošajiem apaviem, kuri varētu būt īpaši kolekcionējami un maksāt pietiekami lielu naudas summu.

No Ebay puses šis process būs tāds, ka pēc pirkuma veikšanas, kas pārsniegs 100 USD, atbilstošā persona pārbaudīs pirkuma detaļas, lai apstiprinātu tā autentiskumu. Ja viss būs kārtībā, klientam tiks dota zaļā gaisma un prece nosūtīta. Pagaidām šāda pārbaude darbosies vienīgi tiem pircējiem, kuru adreses ir reģistrētas ASV. Līdzīgu servisu jau piedāvā interneta veikals StockX, kas pēdējā laikā kļuvis par ļoti populāru tirdzniecības vietu tieši populārajiem un īpašajiem sporta apavu modeļiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Tad jau būs daudz piedāvājumu par USD 99.99. :)

0910

Par vienu kedu

Krotow

Nav brīnums, jo preču viltošana joprojām ir izplatīta problēma. Amazon esot tas pats. Tiesa Adidas un Nike kedas arī maksā kosmosu, tāpēc nav brīnums, ka atrodas kapeiksipēji, kuriem vajag, lai kājās ir zināmais nosaukums un nav nieres jāpārdod.