Reklāma

eBay atteiksies no Paypal kā galvenā maksājumu servisa

Jaunākie raksti

Logitech Ergo M575 datorpeles apskats – kad bumbiņa kustina kursoru

Dažādi ergonomiski risinājumi nav nekas jauns, bet tie kļuvuši arvien aktuālāki laikā, kad daudzi pārgāja strādāt no ofisa uz...

Paredzams, ka drīzumā iPhone lietotāji sāks ieraudzīt arvien vairāk reklāmu

Līdz šim iPhone lietotāji netika pārāk noslogoti ar dažādām reklāmām, taču tuvākā nākotnē tas varētu notikt, un arvien vairāk...

“Beats” izstrādājis īpašas austiņas Kimas Kardašjanas gaumē

"Apple" piederošais uzņēmums "Beats" jau vairākkārt radījis īpašas kolekcijas bezvadu austiņas. Piemēram, ir dzirdēts gan par Ukrainai veltītām austiņām,...

“Elektrum Drive” un e-mobi tīklā būs vienota norēķinu sistēma

Konkurences padome lēmusi atļaut AS “Latvenergo”, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) un AS “Unifiedpost” paziņoto vienošanos, kas nodrošinās...

Mākslīgā intelekta talantu programmai pirmais izlaidums

Trešdien, 10. augustā, Liepājas pārstāvniecībā Rīgā, Liepājas tehnoloģiju klasteris un Liepājas pašvaldība rīkoja pirmo Mākslīgā intelekta talantu programmas izlaidumu....

Ekomercijas milzis eBay ir izlēmis veikt izmaiņas savās maksājumu sistēmās un tuvāko gadu laikā nomainīs Paypal maksājumu sistēmu uz Amsterdamā izstrādāto Adyen. eBay vēlas pamainīt maksāšanas pieredzi un nevest pircējus uz ārējām lapām, lai veiktu pirkumus. Adyen maksājumu sistēmu var pilnībā integrēt esošos tīmekļa projektos un to jau šobrīd izmanto tādas kompānijas kā Netflix un Uber.

eBay jauno maksājumu sistēmu uzsāks testēt jau šī gada otrajā pusē (Ziemeļamerikā) un pilnībā uz to pāries laika posmā no 2019. līdz 2021. gadam. Paypal, kā alternatīva maksājumu platforma, eBay tiks nodrošināta līdz 2023. gada jūlijam.

eBay arī uzsver, ka jaunā sistēma ļaus eBay kontā iebūvēt pilnvērtīgu sadaļu, kurā varēs apskatīt transakcijas un samazināt maksājumu apstrādes komisijas. Gluži vienkārši lielāka daļa no šīm komisijām paliks pašam eBay.

AvotseBay

20 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
20 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK
02.02.2018 10:52

eBrejs kļūst ar vien skopāks.

x
02.02.2018 13:31
Reply to  KKTK

vai kāda nozare kļūst dāsnāka, nosauksi piemēru?

KKTK
02.02.2018 13:57
Reply to  x

MikroTik

Kaspars Baradach
02.02.2018 14:14

preces parastās jau sen pērku amazonā. zibenīga piegāde, nekādu risku. mūžīgais čakars ar ebay pārdevējiem sevi attaisno tikai meklējot kko ekskluzīvu

digitalk
02.02.2018 15:00

sīkumiem zem 50 eiro Amazons ir dārgs. iespēja uzzināt gala ciparu tikai pēdējā lapā pirms samaksas ir stulbi neērta. tas pats attiecas uz pārdevēja (ne)vēlmi sūtīt preci uz LV.

x
02.02.2018 15:51
Reply to  digitalk

dārgs, ne dārgs….kā skatās….pāris reizes esmu mēģinājis pie ķīniešiem nopirkt vajadzīgus sīkumus un mans secinājums ir šads – labāk nopirkt par eiro dārgāk tepat eu šopā, kas var piedāvāt labu sūtīšanas cenu uz lv, vai vienkārši ieiet veikalā, parakāties starp štruntiem un atrast vajadzīgo normālā izpildījumā, pārliecināties uz tausti nevis pētot fotožopētas bildītes un brīnoties par sliktiem aprakstiem. samaksājot mazliet vairāk, neatkārtot šo pirkumu un tā ietaupīt gan laiku, gan naudu. protams, tas atkarīgs no preču grupām un reizēm uz vietas ir pavisam maza izvēle, bet es ātri nonācu pie secinājuma, ka laba manta arī pie ķīniešiem reti ir nopērkama… Read more »

Skābene
05.02.2018 08:47
Reply to  x

Ķīniešus pērku no aliexpress, gerbest, deal extreem. Ja vēl ieķeksē sūtīt no EU noliktavas, tad atnāk pat pa 3 dienām.
Iegrābies pagaidām esmu tikai ar OBD ELM327 skaneri, kurš nefunkcionē, bet nu to varēja sagaidīt no 5x lētāka, par citiem ķīniešiem. :)
Ir pirktas arī no name atmiņas kartes par 5x zemāku cenu zem vidējās tirgus cenas ar domu, ka šiten nekas labs nebūs, bet par pārsteigumu viss ir čiki bumbās.

Krotow
05.02.2018 09:41
Reply to  Skābene

Pērkot no ķīniešiem pa tiešo, ar atmiņas kartēm iegrābties tiešām nav sanācis. No GearBest sūtītās 32 GB un 64 GB kartes pagājušajā gadā atnāca ar virsū uzrakstīto apjomu. Iegrābties ar no turienes sūtītajām lietām no 40+ sūtījumiem sanācis divreiz un abas reizes dabūju naudu atpakaļ. Laikam tur iespēju robežās tiešām cenšas pievērst uzmanību tam, ko tirgo. Pēdējā laikā tur ir cita problēma – pasūtījumu daudzums pārsniedz piegādātāju iespējas un piegādes laiki izstiepjas 2 mēnešu garumā.

x
02.02.2018 15:53
Reply to  digitalk

par eiropas tirgotājiem – salīdzinot ar to, kā bija pirms 10 gadiem, tagad jau daudzi sūta uz lv un puse par ļoti saprātīgu cenu.

04.02.2018 18:55
Reply to  digitalk

Nu, jācer, ka šis tas uzlabosies šinī sakarā.

davfreim
03.02.2018 14:21

Ebay jau lēnām noriet, tagad daudz ko sūtu pa tiešo no ražotāja mājaslapas vai nopērkams tad ir tepat pie mums par pāris € dārgāk, bet uzreiz. Ebayā vienīgi uz izsolēm pa retam var kaut ko labu paņemt, bet arī ļoti reti. Vairākas reizes kaut ko meklējot ebayā nonācu pie paša ražotāja mājaslapas, kur pasūtīju preci pa tiešo.

nelabojams
03.02.2018 21:00
Reply to  davfreim

Nu, ir lietas, ko var nopirkt tikai jebajā. Piemēram, lietotas laboratorijas iekārtas. Pieklājīgu (un ejošu) spektrofotometru var dabūt par dažiem simtiem, kamēr jauns pie ražotāja – daži līdz dažpadsmit tūkstoši…

Lapsinieks
03.02.2018 21:11
Reply to  nelabojams

nu vispār jau jēbajs sākumā arī bija iecerēts kā tāds eseselvē globālais mārketpleiss. peipals kalpoja par zināmu pircēju/pārdevēju sistēmu. tagad no tā paša aliekspresa ekspansijas jēbajā tas palicis nebaudāms.

Skābene
05.02.2018 08:50
Reply to  nelabojams

Tik sūtot no ārpus EU teritorijas skaties, lai ir CE marķējums, citādi tava iekārta no muitas noliktavas aizies pa taisno zem preses! :)

Krotow
05.02.2018 09:42
Reply to  Skābene

Mazajiem sūtījumiem ir gadījies saņemt pakas ar dzeltenu uzlīmi, ka prece nav paredzēta lietošanai EU teritorijā :)

Banans
04.02.2018 11:40

‘Ebay’ vai Alijā. iepērkos tikai priekš štruntiem, ko šeit uz vietas nevar dabūt, vai ja ir tad veikals to skaita par ko ekskluzīvu, tāpēc cena uzpūš parak lielu. Piemērs – Nesen vajadzēja auto aksesuāru, šeit 2 veikalus apsekoju abos maksā pie 12€, iečekojot ebay sellers no UK, pilnīgi to pašu preci var dabūt ar visu postage pa 6.50€ vai pa 5€ ar free postage no honkongas. Kaut ko lielu no amazones vai tā paša ebay sūtīt neredzu jēgu, jo sūtīšanas izmaksas lielgabarīta precēm no citām valstīm nav to vērts, ja vien nav kaut kas ‘ūber ekskluzīvs’ tad to pašu preci… Read more »

04.02.2018 18:57
Reply to  Banans

Nu, un kur problēma alternatīvu ebay izveidot?

x
05.02.2018 09:13
Reply to  Banans

cik dzirdēts, tad ebay tirgotāju izmaksas pieaug, plus jāierēķina zaudējumi no skameriem, kuriem paypal nodrošina lielāku aizsardzību, nekā pārdevējiem. daudz ilggadējie tirgotāji jau ir pārtraukuši tirgošanos ībejā.
protams, ķīniešiem kuri savu kapeiku vērto sūdiņu tirgo par pieci eiro, peļņa ir ļoti laba.
aļikā cenas ir vidēji 4x lielākas nekā iekšējos tirgportālos, iespējams, ne visām preču kategorijām, bet aptuveni tā sanāk – jo ārzemniekam iepirkties iekšējos portālos ir čakars ar valodu, maksāšanu un sūtīšanu caur starpnieku, bet aļiks ir ļoti ērts – tiešais maksājums un tiešais sūtījums.

Krotow
05.02.2018 09:47
Reply to  x

Sūtot caur Ali, jārēķinās ar pamatīgu gaidīšanu. Mēnesis vai divi ceļā pasūtītajai mantai tur ir normāla parādība.

x
05.02.2018 10:21
Reply to  Krotow

kā kurai precei un kā no kura pārdevēja. štruntiņam par kapeiku, kur cenā iespiesta arī piegāde, protams, ka būs 30+ dienas. bet ir bijušas arī 13-14 dienas, un tas no ķīnas, protams, padārgai mantai un pārdevējs ir profiņš, nevis kā blakusdarbs.

Reklāma