web analytics

Pārvērt savu iPhone par skārienpaliktni ar lietotni El Trackpad

Jaunākie raksti

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...

Pirmoreiz 45 gadu laikā pilnībā tiks pārbūvēta “Lada Ņiva”

Krievu autobūves klasiskais bezceļnieks "Lada Ņiva" pirmoreiz 45 gadu laikā tiks pilnībā pārbūvēts, iegūstot jaunu vizuālo noformējumu un arī...

Tiek izmēģināta funkcija iepirkties tieši no “Youtube” videoklipiem

Iespējams, kāds drīzākā, kāds ne tik tuvā nākotnē kārotās preces iegādāsies pa taisno no "Youtube" videoklipiem. "Youtube" pašreiz meklē...

Sony iepazīstina ar jaunām RA5000 un RA3000 skandām

Sony nāk klajā ar divām jaunām bezvadu skandām – SRS-RA5000 un SRS-RA3000. Abi modeļi ir aprīkoti ar unikālām Sony...

Janvāra beigās tiešsaistē norisināsies Global Game Jam

Global Game Jam (GGJ) ir 48 stundu tiešsaistes pasākums, kas notiek vienlaicīgi daudzās pasaules valstīs. GGJ laikā tiek izstrādātas...Iespēja, izmantot Apple iPhone un iPad kā īpašo skārienpaliktni, kas ir pavisam ierasta lieta Apple portatīvo datoru lietotājiem, un tagad tirgū pieejams vēl viens pietiekami ērts un funkcionāls risinājums, pateicoties lietotnei El Trackpad.

Šis skārienpaliktnis tiešām ir viena no tām lietām, kas patīkami pārsteidz no Apple puses, jo ir ļoti ērti lietojams risinājums, ja salīdzina ar konkurentu veikumu. Un šīs funkcionalitātes kopēšana gan iPhone un iPad ekrānos pat liekas kā savā ziņā saprotama lieta, jo kāpēc gan ne. Tā taču ir Apple ekosistēma, un visam jābūt savienotam. El Trackpad šajā visā pilda starpnieka funkcijas, un nodrošina tādu pašu žestu izmantošanu, kādi tie ir pieejami oriģināli portatīvajos datoros un atsevišķajā Magical Trackpad.

Speciālā lietotne būs jālejupielādē gan telefonā, gan datorā, kā arī jāizmanto USB vads, lai abas ierīces savienotu. Kā jau minēts iepriekš, tad El Trackpad nodrošinās gan ierasto viena pirksta spiedienu, gan divu pirkstu spiedienu, lai izvēlētos uzstādījumus. Tāpat ar trim pirkstiem būs iespējams pārslēgties starp pilnekrāna logiem, vai ar četriem atvērt Mission Control izvēlni. Protams, nav aizmirsts par tālummaiņu ar divu pirkstu palīdzību.

Lietotne ir pieejama bez maksas, taču pilnās versijas cena būs 4,49 EUR, un septiņas dienas ir iespējams izmantot pilno funkcionalitāti bez maksas. Pēc tam būs pieejamas darbības tikai ar vienu pirkstu. Lejupielādēju lietotni un veicu testu. Kopumā viss strādā, tomēr jāatzīst ka iPhone 5,8 collu ekrāns ir visai neērta vieta visām šīm darbībām, bet kopumā jutība un kustību nolasīšana ir laba.

Avots9TO5Mac
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: