Jau labu laiku vērojama sava veida cīņa starp Spotify un Apple Music pakalpojumiem, sacenšoties, kurš no abiem piedāvās labāko izvēli saviem klientiem. Tie ik pa laikam padižojas ar jaunām funkcijām, uzkurinot savu konkurentu, un neviens no abiem piedāvājuma ziņā nevēlas atpalikt. Tieši tāpēc Spotify nācis klajā ar jaunu funkciju – dziesmu meklēšanu pēc vārdiem – iespēju, ko Apple Music piedāvā jau kopš 2018. gada beigām.

Dziesmām, kuras lietotājs būs sameklējis, vadoties pēc to vārdiem, tiks pielikta klāt etiķete “lyrics match” un tās tiks parādītas līdzās citiem iespējamajiem variantiem. Bieži vien gadās tā, ka meklētā dziesma parādās kaut kur starp citiem variantiem, jo neviļus sajaukts kāds vārds.

Papildus dziesmu meklēšanai pēc vārdiem Spotify izlaidis arī jaunu populārākās mūzikas topu. Tas balstās uz ieskatu populārākajos albumos, kas tiek caurlūkoti no piektdienas līdz ceturtdienai. Pārsvarā tur figurē ASV mākslinieku mūzika, taču globālāks ieskats, nosakot 50 populārākās dziesmas ASV un citviet pasaulē, tiek veikts ik pirmdienu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Maisinsvaig

Man kaut kā grūti iet ar jaunu dziesmu atklāšanu Spotify… Discovery weekly ir galīgi neprecīzs, Daily Mix var labākas dziesmas atrast.
Manuprāt kaut kas ir novecojis Spotify dizainā..
Last.fm radio – nekas labāks tā arī nav bijis.