Cherry GmbH, ko mēs plašāk zinām kā mehānisko tastatūru MX Switches ražotāju, pārdots Sanfrancisko bāzētam privātā kapitāla fonda uzņēmumam Argand, bet pirkšanas iemesls gluži nav paši mehāniskie slēdzīši, kas gan nenoliedzami tiek uzskatīti par nozares zelta standartu.

Nav zināms, kā notiks šajā pirkuma darījumā, bet parasti šāda mēroga investoriem patīk lietas un procesus pārveidot pa savam. Brīdī, kad tiek pārņemti uzņēmuma aktīvi, tiesības un pienākumi, bijušās vadības veidotajām idejām un mītnes valsts interesēm vairs nav nekādas nozīmes. Investors vēlas peļņu un tas ir arī viss. Tiek mainīta uzņēmuma vadība un atlaisti pieredzējuši darbinieki.

Cherry ir ne tikai mehānisko tastatūru slēdzīšu, datorpeļu un tastatūru ražotājs. Cherry veido arī dažādus e-veselības risinājumus, kas pandēmijas laikos tiek uzskatīta par nozari ar milzīgu izaugsmes potenciālu. Turklāt Cherry vārdam līdzi nāk arī tas, ko mēs pazīstam ar vārdiem “ražots Vācijā”.

Cherry tika dibināts 1953. gadā, tad arī uzņēmums sāka veidot savus mehānisko tastatūru slēdzīšus. Cherry zīmols augstu kotējas datorspēļu profesionāļu un entuziastu, korporāciju un valdības datu aizsardzības, veselības aprūpes, finanšu un mazumtirdzniecības nozarēs.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
reiny

Ar ko ‘mehāniskā’ klaviatūra ir labāka par parastu (ar taču mehānisku) klaviatūru ?

Mehāniskās klaviatūras

Izturība ir galvenā priekšrocība. Taustiņi kalpos ap 6x ilgāk nekā parastajai klaviatūrai, kā piemērs.

Krotow

Precīzāks taustiņa “gājiens”, iespēja izvēlēties starp dažādiem taustiņa “gājiena” variantiem, lielāka izturība.

digitalk

ne ar ko sevišķu nav labāka par citām labas tehnoloģijas klaviatūrām. starpību ir spējīgi pamanīt tikai ātrrakstīšanas profi, ikdienas klabinātājam tas vairāk ir pacebo un patīk/nepatīk jautājums.

te pieminēja ilgmūžību — mana 25+ gadus vecā “gumijas kupolu” klaviere špļau no augsta plaukta uz klabošajiem briesmoņiem ;)