Atlantas Mercedes-Benz stadionā, kur darbojas amerikāņu futbola komanda “Atlanta Falcons” un futbola klubs “Atlanta United FC”, tiks izmantoti bezpilota lidaparāti, lai dezinficētu kopumā 71 000 fanu sēdvietu un citas zonas pēc gaidāmajiem sporta un citiem notikumiem.

Šim nolūkam paredzētos D1 dezinfekcijas dronus nodrošina kompānija “Lucid Drone Technologies”, dezinfekcijas līdzekļu izsmidzināšanā izmantojot elektrostatiskās izsmidzināšanas sprauslas. Zināms, ka šo dronu, tā teikt, debijas pasākums būs 11. oktobrī notiekošā mājas spēle, kurā piedalīsies futbola komandas “Atlanta Falcons” un “Carolina Panthers”.

Norādīts, ka Atlantas Mercedes-Benz stadions ir pirmais profesionālā sporta stadions, kura dezinficēšanas darbos tiek izmantoti bezpilota lidaparāti. Droni pat par 95% samazina stadiona sēdvietu tīrīšanas laiku. Tie dezinficēs arī stadiona margas un stikla starpsienas. Šajos darbiņos tiks iesaistīti divi droni, trešo atstājot rezervē.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Chemtrails u.c. folijgalvām būs jauns iemesls satraukties.

digitalk

ja agrāk kečupa un lipīgos alus traipus noberza cilvēks, tad tagad drons tikai uzsmidzinās virsū dezinfekcijas līdzekli un ķēpā drēbes vesels!

ps. nedafutbola/nedaregbija apmeklētāji vairāk ar nav pelnījuši ;P

LAN

Gandrīz 2 ha/h šķiet pārāk optimistiski.
Lai nu kā, DJi ir nopietnāki risinājumi:
https://youtu.be/Dn7Q4oIrP3I