web analytics

Zeiss par ārprātīgiem 6000 dolāriem piedāvā nopirkt Android darbinātu fotoaparātu

Jaunākie raksti

Atvērta reģistrēšanās jau trešajai “Deep Tech Atelier” konferencei

No trešdienas, 24. februāra, ir oficiāli atvērta reģistrācija jau trešajai “Deep Tech Atelier” konferencei, kas šogad būs veltīta kosmosa,...

Esi mazais, bet apkalpo kā lielais – risinājumi mazajiem uzņēmējiem ērtiem un vienkāršiem norēķiniem ar klientu

Digitālā transformācija norēķinu jomā pēdējos gados bijusi pietiekošo strauja, lai, dodoties uz veikalu, mēs varētu aizmirst par sīknaudas un...

Noplūduši video ar potenciālajām Samsung radītajām papildinātās realitātes brillēm

Sociālajā tīklā Twitter kāds lietotājs dalījies ar diviem neoficiāliem video, kuri, iespējams, potenciāli parāda jaunos Samsung produktus - papildinātās...

Jaunā “Mercedes” C-klase būs pieejama tikai ar četrcilindru motoriem

"Mercedes" iepazīstinājis ar jauno C-klases modeli, kura uzdevums būs kārtējoreiz mēģināt pārspēt šīs klases līderi "BMW 3. sēriju". Vizuāli mašīna...

Citadeles klientu apkalpošanas serviss jau sesto reizi atzīts par labāko Latvijā

Citadeles klienti visā Baltijā saņem vienu no labākajām apkalpošanas pieredzēm, un Latvijā Citadele jau sesto reizi ierindota pirmajā vietā...Android operētājsistēmas darbinātais fotoaparāts Zeiss ZX1 tomēr tiks ražots, lai arī to izziņoja 2018. gada septembrī, bet pēc tam par šo hibrīdo ierīci tika aizmirsts. Zeiss ZX1 jau šobrīd iepriekšpasūtāms par visai ārprātīgiem 6000 dolāriem. Pie pircējiem Zeiss ZX1 bija jānonāk 2019. gada maijā.

Zeiss ZX1 nebūs Android viedtālrunis ar pilna kadra matricas fotoaparātu, bet gan pilntiesīgs fotoaparāts ar Android operētājsistēmu, kas ļaus fotogrāfijas ērtāk apstrādāt jau pašā ierīcē un publicēt tās tīmeklī.

Zeiss par ZX1 tehniskajām niansēm ir bijis noslēpumains – zināms, ka Zeiss ZX1 saņems 37.4 megapikseļu pilna kadra sensoru un 35mm Distagon f/2.0 objektīvu. Adobe metusies uz vienu roku ar Zeiss, lai fotoaparātam piedāvātu pilnu Lightroom CC versiju, kas pielāgota 4.3 collu 1280 x 720 punktu ekrānam. Zeiss ZX1 ir arī iebūvēta 512 GB SSD tipa atmiņa.

Nav zināms, kāda Android versija darbinās Zeiss ZX1 fotoaparātu, bet diez vai varam sagaidīt Android 11.

14 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Usinss

Beidzot Android būš ticis iekārtā, kam ticis kodēts pašā sākumā. Pirmsākumos Android bija domāts fotoaparātiem nevis telefoniem.

Maisinsvaig

Tādas blēņas es nebrīnītos ieraudzīt Aliexpress, bet Zeiss???

KKTK

Kas tieši no Android 11 būtu nepieciešams fotoaparātam?

Krotow

Paparaci foto augšupielāde dzeltenās preses izdevuma jaunāko ziņu slejā.

0857

reportieri jau sen aploudo bildes uzreiz no kartes, tam nevajag adrojedu.
situācijās, kur pēc pusstundas var palikt bez bildēm vai galvas, tā nav sliktākā funkcija.

Kristaps Skutelis

Mhm, es arī nevaru iedomāties, kādam ķīselim ir jābūt galvā, lai gribētu pirkt fotoaparātu ar Android. Man jau šermuļi pārskrien pār kauliem, kad padzirdu, kad kāds paziņa nopircis televizoru ar Android, bet te ir runa par fotokameru, kam būtu jākalpo gadu desmitiem. Un šāda pieeja nav savietojama ar Android. Tas fotoaparāts būs izmetams miskastē jau pēc pieciem gadiem pat, ja tehniski darbosies kā nākas.

Rudolfs

Kāda vaina Android televizorā? Domā Samsung vai LG mūžīgi atbalstīs savus OS?

Kristaps Skutelis

Pavisam noteikti to ir vieglāk izdarīt nekā uzturēt kārtībā Android.

Krotow

Kristap, viss nav tik slikti. Uztaisi televizoram factory reset un pamatfunkcijas darbosies tāpat. Taču slikti ka pēc viedservisu atjaunošanās pēc dažiem gadiem viss televizorā esošais viedums kļūst bezjēdzīgs. Šiem lielajiem TV paneļiem viedumu prasās pievienot kā atsevišķu bloku ar savu HDMI ieeju. Lai pēc tam var veco bloku atvienot un lietot TV kā monitoru ar kādu ārējo medijkasti.

Vēl labāk – ja viedums būtu papildus piepērkama opcija, lai esošajiem Tet, LMT, Baltcom utt. provaideru klientiem nav jāpiemaksā par to, ko nelieto.

Kristaps Skutelis

Tieši par to arī runāju. Displeju paneļi var kalpot gadiem ilgi, kamēr šāda masām paredzēta programmatūra tikai dažus gadus. Samsung reiz jau mēģināja izstrādāt televizorus, kam “smadzeņu” daļa ir nomaināma, tomēr kaut kā tā lieta neaizgāja.

Arturs

Sveiki, kā tad ar programatūras atjauninājumiem, kurus regulāri saņem Philips televīzori, vai tie situāciju ilgkalpošanā neuzlabo?

digitalk

uzlabojums ir neliels, bet atšķirībā no visādiem šeimsungiem un šmoņkām (kuri ar lielu prieku aizmirst savus pāris gadus vecos modeļus) Philips nedaudz ilgāk turpina savu viedumu. man Netflix joprojām iet, Youtube vairs nē, atjauninājumu vairāk nav. TV būs kādi 5+ gadi.

Arturs

Paldies par info, vai nav iespējams veikt ražotāja neatbalstītu un patvaļīgu pārprogramēšanu? 😁

0857

jaunās UI tēmas)

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: