“Ford” sava ārkārtīgi populārā pikapa “F150” elektriskajai versijai sagatavojis noņemamu iekārtu, ar kuras palīdzību iespējams palielināt nobraucamo attālumu ar vienu auto uzlādi. Runājot atklātu valodu, tas ir visparastākais ģenerators.

Šāda tipa iekārtas elektroautomobiļiem nav bijušas ļoti populāras un idejiski tas līdzinās “plug-in” hibrīda konceptam. Atšķirība gan meklējama apstāklī, ka “plug-in” hibrīdos ar elektrību iespējams veikt salīdzinoši īsas distances un garākos braucienos tāpat jālieto iekšdedzes dzinējs, savukārt šādā izpildījumā visu nobraucamo attālumu tik un tā nodrošina baterijas, bet ģenerators sniedz papildus kilometrus, ja tas nepieciešams.

“Ford” ziņo, ka ģenerators veidots kā instrumentu kaste. Atkarībā no versijas, tajā varēs ieliet, sākot no nepilniem 20 litriem degvielas, līdz pat 55 litriem.

Plānots, ka “F150” elektriskā versija pie klientiem nonāks 2022. gadā un šāds risinājums vismaz daļu klientu varētu pārliecināt par pāreju uz elektroauto.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Laukiem noteikti labs risinājums!

Kaspars Baradach

laukiem labs risinājums būtu bioreaktors. saber cūku mēslus, un tie sadaloties uzlādē aķi. es vakar vienā seriālā redzēju :D

Normunds

Kruta- saņem zilos numurus kā elektro, pēc tam uzstādi ģeneratoru :D