web analytics

Elektriskais “Taycan” kļuvis par “Porsche” vislabāk pārdoto modeli

Jaunākie raksti

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...

Pirmoreiz 45 gadu laikā pilnībā tiks pārbūvēta “Lada Ņiva”

Krievu autobūves klasiskais bezceļnieks "Lada Ņiva" pirmoreiz 45 gadu laikā tiks pilnībā pārbūvēts, iegūstot jaunu vizuālo noformējumu un arī...

Tiek izmēģināta funkcija iepirkties tieši no “Youtube” videoklipiem

Iespējams, kāds drīzākā, kāds ne tik tuvā nākotnē kārotās preces iegādāsies pa taisno no "Youtube" videoklipiem. "Youtube" pašreiz meklē...

Sony iepazīstina ar jaunām RA5000 un RA3000 skandām

Sony nāk klajā ar divām jaunām bezvadu skandām – SRS-RA5000 un SRS-RA3000. Abi modeļi ir aprīkoti ar unikālām Sony...

Janvāra beigās tiešsaistē norisināsies Global Game Jam

Global Game Jam (GGJ) ir 48 stundu tiešsaistes pasākums, kas notiek vienlaicīgi daudzās pasaules valstīs. GGJ laikā tiek izstrādātas...Elektriskais “Porsche Taycan” kļuvis par “Porsche” vislabāk pārdoto modeli Eiropā, satriecot sava tuvākā konkurenta “Panamera” rādītājus. Kā liecina auto tirgus pētījumu kompānijas “JATO” sniegtā informācija, augustā Eiropas Savienībā tika pārdoti 1183 elektriskie “Taycan”. Otra pārdotākā mašīna mēneša griezumā bijis jaunais “911” ar 1097 pārdotiem eksemplāriem.

Pašas kompānijas iekšienē tuvākais “Taycan” konkurents gan cenas, gan tirgus pozicionējuma ziņā ir “Panamera” modelis. Abas automašīnas būtībā konkurē vienā klasē, taču ar dažādām piedziņām. Augustā tika pārdoti tikai 278 “Panamera” eksemplāri, kas ir samazinājums par 71 procentu.

“Porsche” tikai pērn uzsāka “Taycan” piegādes, taču palielinot ražošanas apjomus, ievērojami audzis arī pārdoto auto skaits. Turklāt, “Taycan” nebūt nav lētākais auto – tā cena var sasniegt 100 tūkstošus. Kopumā kompānijas tirdzniecības apjomi gan turpina piedzīvot kritumu, kas tiek saistīts ar ekonomisko situāciju pasaulē un klientu piesardzību.

 

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kristiāns

– tā cena var sasniegt 100 tūkstošus.
Man liekas, ka Taycan cena mostly pārsniedz 100k, nevis var sasniegt.

sasniegums

sasniegt var abejādi – no lejas vai no augšas)

Agris

Sasniegt nevar ne no augšas, ne no lejas, jo Taycan cena sākas no 108552e. Ja būtu ierakstīts 200k, tad gan no lejas varētu sasniegt.

sasniegums

ja ņem bez riepām, no augšas varētu

Krotow

Tas tikai pierāda ka indivīdu, kam vienkārši nav kur naudu likt un citu, kuri auto iegādi uzskata par investīciju, joprojām pietiek.

Arčiņš

Es labprāt piederētu pie pirmajiem , bet neesmu otrais.:)

Bats

Nez vai pašam Porsche šis ir kā pārsteigums un modinātājs. Pieprasījums ne tikai eksistē, bet ir stipri par zemu novērtēts un visa gadiem garā muļļāšanās ar adekvātu piedāvājumu ir novedusi pie pārdošanas apjomu krituma teju visiem Porsche ne-elektriskajiem modeļiem.

Vārds*

Plāns bija cik – 40k gadā Tukānus saražot ?
Laikam nebūs …
Bilde skaidri parāda, ka ne jau ar ModS Tukāns konkurē, bet ar Panameru un Kajēnu

Agris

Šeit jau dati par Eiropu, bet viņu galvenais noieta tirgus ir ASV un Ķīna, bet ierobežojumu dēļ bija slēgta rūpnīca, tā kā šo gadu baigi nevar ņemt par pilnu – ne tāpēc, ka nav pircēju, bet tāpēc ka nebija ko pārdot

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: