Beidzot kaut kas tiešām jēdzīgs tiek paveikts ar mākslīgo intelektu!

Adobe Acrobat Reader lietotnes iOS un Android versija papildināta ar Adobe Liquid Mode režīmu, kas ar mākslīgā intelekta palīdzību centīsies uzlabot PDF datņu satura apskati viedierīcēs. Adobe Liquid Mode izmanto Adobe Sensei mākslīgo intelektu, lai PDF apskati padarītu ērtāku.

Reklāma

Atliek vien doties uz Apple vai Google lietotņu veikaliem, iegūt jaunāko Adobe Acrobat Reader versiju un vērt vaļā PDF datni. Adobe Acrobat Reader piedāvās nospiest ūdens piles formas ikoniņu, lai PDF dokumentu apstrādātu ar mākslīgo intelektu, pielāgojot to viedierīces ekrānam.

Adobe Acrobat Reader palielinās virsrakstu izmērus, kā arī tekstu sabīdīs tā, lai tas ērti ietilptu ierīces ekrānā. Jaunā iespēja pieejama tikai Android un iOS viedierīcēm, bet pagaidām nav zināms, vai Adobe to piedāvās arī datoros.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Puteklis

Pārbaudīju, tiešām strādā – tieši PDF formāta lasīšana man iepriekš ir sagādājusi zināmu nepatiku, jo to kaut cik ērti darīt, manuprāt, bija tikai uz planšetes vai e-grāmatu lasītāja. Šī opcija, kas sakārto tekstu un attēlus lasīšanai mazākā ekrānā ir lieliska!

Oskars

Gaidam tagad, kad pareji razhotaji, ko shadu ieviesis. Jo nav velme likt Acrobat Reader vel kadu telefona. Jo caurskatot PDF tiek jautats ar kuru atvert un saraksta ir vismaz 3 Samsung telefona.