Web Analytics
More
  Reklāma

  Walmart testēs produktu piegādi ar uzņēmuma Zipline droniem

  Jaunākie raksti

  Mazumtirdzniecības gigants Walmart noslēdzis sadarbību ar uzņēmumu Zipline, lai sāktu testēt produktu piegādi ar dronu palīdzību, taču šie mums ierastie droni ar četriem motoriem, bet gan vairāk atgādina planējošas lidmašīnas, kuras tiek palaistas no speciālas katapultas.

  Walmart turpina savu plānus, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku, ērtāku un videi draudzīgāku piegādi, līdz ar to Zipline risinājums vismaz šobrīd ļaus piegādāt tieši veselības un skaistuma produktus 80 km rādiusā. Pirmais izmēģinājums notiks uzņēmuma galvenās mītnes tuvumā, kura atrodas Ārkanzasas štatā. Kā jau minēts iepriekš, tad Zipline risinājums atšķiras no ierastajiem droniem, jo tās ir mazas, planējošas lidmašīnas, kuras tiek palaistas no katapultas. To ir iespējams vadīt ar mazu motoru.

  Zipline līdz šim sevi pieteicis salīdzinoši nesen, 2016. gadā uzsākot medicīnas produktu piegādi Ruandas pilsētā Austrumāfrikā. Šobrīd sasniegtas jau 200 000 piegādes vairākās pasaules valstīs. Walmart apgalvo, ka šis risinājums ļaus veikt piegādi pat vienas stundas laikā. Sadarbība ar Walmart uzņēmumam ļaus ienākt tieši ASV tirgū, kas ir bijis viens no mērķiem.

  AvotsWalmart
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  16.09.2020 10:59

  Droni – lidmašīnas ir daudz efektīvāki, piegādājot kaut ko lielā attālumā. Preces “nomešanas” precizitāte gan ir nu tāda. Taču savannā vai tuksnesī tas nevienu neinteresē.

  Reklāma