Tiek pieļauts, ka kriptovalūtu racēji Āzijā jau kā pirmie ir ieguvuši daudzas GeForce RTX 3080 videokartes, kas kriptovalūtu rakšanas spēju ziņā ir trīskārt jaudīgākas par GeForce RTX 2080. Ar jaunajām GeForce RTX 3080 kriptovalūtu rakšanas ātrumi sasniedzot 115 MH/s (Megahash sekundē).

Ir visai dīvaini, ka GeForce RTX 3080 videokartes jau nonākušas pie kriptovalūtu racējiem, bet šis noteikti ir signāls, ka GeForce RTX 3080 un citas jaunās GeForce RTX 3000-šās sērijas videokartes varētu vismaz daļēji atjaunot kriptovalūtu rakšanas bumu. Diemžēl šāds videokaršu pieprasījums samazinās to pieejamību un cels cenas.

Nvidia septembra pašā sākumā prezentēja pirmās trīs GeForce RTX 3000 sērijas videokartes: GeForce RTX 3070, RTX 3080 un RTX 3090. Pirmās pārdošanā jau šomēnes nonāks RTX 3080 un RTX 3090, bet oktobrī veikalu plauktos parādīsies arī RTX 3070 videokartes.

 

Jaunās videokartes atbalsta HDMI 2.1 savienojuma standartu, kas praksē nozīmē krietni plašāku joslas platumu (līdz 48 Gbps), kas var nodrošināt 8K vai 4K izšķirtspējas ar 165 Hz atsvaidzes ātrumu. Tiesa, monitori ar HDMI 2.1 atbalstu vēl nav pārāk izplatīti.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
innooo3d

Bildēs ir redzama Inno3D Test lab nevis mining ferma

https://pbs.twimg.com/media/EhiRbrBXYAAG61w?format=png&name=small

Kristaps K.

kriptovalūtu rakšanas ātrumi sasniedzot 115 MH/s (Megahash sekundē)” – šis rādītājs ir specifisks katram rakšanas algoritmam, atkarībā no kriptovalūtas, ko rok.

Krotow

Kā būtu ar kripto… kautā pasludināšanu ārpus likuma?

digitalk

nav likumdošanas sviru — “monopola” naudu arī nevar aizliegt drukāt.

Maigonis Blokčeins-Halvenings

Kā būtu ar geimeru pasludināšanu ārpus likuma?

digitalk

geimeri ar savu darbību nenodrošina narkotiku, ieroču u.c. nelegālo tirdzniecību, tāpēc “nekā nebūtu”.

Agris

Realitātes sajūtas zaudēšana, atkarība no spēlēm, veselības problēmas, agresija, vardarbība, izjukušas ģimenes…

Reinis Rozitis

Tas ir kaut kāds mīts .. veselības problēmas, izjukušas ģimenes un vardarbība ir alkohola. azarstpēļu, narkotiku, darba stresa un audzināšanas rezultāts.
Daļai sabiedrības vienkārši “patīk” kaut kādos problēmgadījumos rast vienkāršas atbildes un lieta beigta – “ā viņs spēlēja arī datorspēles, nu re, tas arī visa cēlonis”..