Web Analytics
More
  Reklāma

  Huawei izziņo Watch GT 2 Pro un Huawei Watch Fit viedpulksteņus

  Jaunākie raksti

  Huawei turpina paplašināt viedpulksteņu līniju ar jauniem produktiem, kas ir inovācijās balstīti, pievienojot zinātnisku akcentu tam, kā lietotāji var rūpēties par savu veselību un fizisko formu. Jaunais Huawei Watch GT 2 Pro tagad nodrošina līdz pat divām nedēļām ilgu baterijas darbības laiku, vairāk nekā 100 treniņa režīmu un profesionāla līmeņa fitnesa datu apstrādes iespējas.

  Šobrīd modernākās veselības datu apstrādes funkcijas kopā ar uzlaboto Huawei TruSeen 4.0+ tehnoloģiju nodrošina precīzākus sirdsdarbības mērījumus. Viedpulkstenis piedāvā arī jaunus treniņa režīmus, tostarp slēpošanas, distanču slēpošanas, snovborda un golfa režīmu.

  Jaunajam flagmaņa viedpulkstenim ir izturīgs dizains, kurā izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, tostarp safīra pulksteņu kristāls, titāna korpuss un ādai draudzīga keramikas korpusa aizmugure apvienojumā ar melnu safīra stiklu, lai uzlabotu mērījumu precizitāti un valkāšanas komfortu. Turklāt Huawei Watch GT 2 Pro atbalsta lietotnes, kas nodrošina ērtu iespēju iegūt vēl vairāk papildu funkciju.

  Līdz ar Huawei Watch GT 2 Pro prezentētais Huawei Watch Fit ir pirmais uzņēmuma sporta viedpulkstenis ar noapaļotu taisnstūrveida pulksteņa ciparnīcas dizainu. Viedpulkstenis apvieno žilbinošu 1,64 collu AMOLED displeju, kas ļauj parādīt vairāk satura un nodrošina labāku lietošanas pieredzi. Savukārt viedpulksteņa akumulators nodrošina līdz pat 10 dienu ilgu darbību.

  Huawei Watch Fit sver tikai 34 gramus un šķiet tikpat viegls kā sporta aproce. Pulkstenī iestrādāta uzlabota Huawei TruSeen 4.0 sirdsdarbības mērījumu tehnoloģija, kas izmanto Huawei izstrādāto vairāku sensoru mākslīgā intelekta neironu tīkla algoritmu un uzlabotus pulsa sensorus, lai nodrošinātu precīzāku nepārtrauktu sirdsdarbības uzraudzību un fiksētu skābekļa līmeņa asinīs, miega kvalitātes un stresa stāvokļa izmaiņas. Visi dati tiek analizēti, lai sniegtu fitnesa padomus, kas lietotājiem palīdz dzīvot labāk un veselīgāk.

  Huawei Watch Fit

  Huawei Watch Fit ir pirmais Huawei viedpulkstenis, kas atbalsta Ātro treniņu animācijas . Apvienojot 44 standarta fitnesa rutīnas (ieskaitot tauku dedzināšanu, plecu muskuļu atslābināšanu, ķermeņa veidošanu un citas rutīnas) 12 animācijās, šī funkcija sniedz ātru un ērtu veidu, kā lietotāji var trenēties, ja nav daudz laika treniņam. Huawei Watch Fit piedāvā 13 skriešanas nodarbības, kas īpaši pielāgotas skriešanas entuziastiem. Skriešanas temps tiek zinātniski analizēts ar reāllaikā sasniegtiem rezultātiem, lai palīdzētu optimizēt treniņu. Turklāt kā ideālam pavadonim brīvdabā viedpulkstenim ir 96 treniņu režīmi, iebūvēts GPS un 5ATM ūdens izturība.

  Huawei Watch GT 2 Pro ieteicamā pārdošanas cena ir 299 eiro un iepriekšējai pasūtīšanai tas būs pieejams jau no 21. septembra, bet veikalu plauktos nonāks no 5. oktobra. Tikmēr Huawei Watch Fit būs pieejams veikalos no 28. septembra un tā ieteicamā pārdošanas cena ir 119 eiro.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Fungry
  11.09.2020 15:51

  Baterija super, dizains super, bet cena, softs + appu deficīts ir liels mīnuss.
  Cena ir pārāk liela, ja ņem vērā mīnusus.

  Reklāma