AMD tikko izziņojis gaidāmo jauno Zen 3 procesoru un RDNA 2videokaršu prezentācijas laikus. Zināms, ka Zen 3 procesoru prezentācija norisināsies 8. oktobrī, kamēr RDNA 2 videokartes (Radeon RX 6000 sērija tajā skaitā) tiks izziņotas 28. oktobrī.

AMD fani Zen 3 un RDNA 2 izziņošanas gaida ar lielu nepacietību, jo sagaidāms, ka AMD no Intel procesoriem atrausies vēl par vienu galvas tiesu.

RDNA 2 Big Navi videokartes ir visai liels nezināmais, tām būtu jākonkurē ar Nvidia nesen izziņoto GeForce RTX 3000 sēriju. Te gan jāatzīmē, ka šobrīd Nvidia RTX 2000 sērijas videokartes uzskatāmas par daudz labāku pirkumu, kad tās salīdzina ar AMD RDNA 1 (Navi).

Tiek baumots, ka Zen 3 procesori vēl arvien tiks veidoti 7 nm tehnoloģiskajā procesā, lielākās izmaiņas varētu būt L3 kešatmiņā un iespējā procesorus virstaktēt. Vairāki Zen 3 procesori būšot veidoti speciāli domājot par datorspēļu entuziastiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andrejs Pavārs

Nez cik ilgi vēl sēdēs uz ZEN arhitektūras? Tā var aizgulēties un Intel turpināt būt lielā pīrāga ēdājs (Intel es domāju agri vai vēlu kko uztaisīs).

Labvēlis

Lai ATI ieregulē savus draiverus! Kopš iznāca 2020. gada lielais, neviena neprasītais, atsvaidzinājums, kamēr dators nav pārstartēts, visām spēlītēm melns ekrāns. Kaka. Konkrētu apsveru pirkt Nvidia pirmo reizi mūžā. Nevar ATI šādi dirsināt savu ne pārāk lielo piekritēju bariņu.

Oskars

Es perdonigi priekshroku dodu Ati kartem. Lai cik ir bijusi darishana uz MacPro, MacBook Pro ATI kartes darbojas lieliski nav problemu.

digitalk

spēļu daudzums uz Mac ir salīdzinoši mazs, tāpēc grābekļi arī nelien tik bieži.

Krotow

Uz Mac spēles, kur 3D video jāgriež ar visām iepējām ar max jaudu, spēlē ļoti maz. Tāpēc arī gļukus nepamana.