Pagājušās nedēļas sākumā Nvidia mūs iepazīstanāja ar jaunajām GeForce RTX grafiskajām kartēm, taču konkurents AMD tanī pat laikā, savā faniem paredzētajā internetveikalā, piedāvā iegādāties ar kompānijas logo apdrukātus velosipēdus.

Uzņēmumam AMD ir savs fanu veikals, kurā kvēlākie entuziasti spēj iegādāt dažādus merčendaizinga produktus kā cepures, t-kreklus un džemperus, un ir pieejamas pat speciālas līnijas, kuras balstītas uz AMD piedāvātajiem produktiem. Tagad šo piedāvājumu papildinājuši divi velosipēdu modeļi, no kuriem viens pārstāv kalnu divriteņu piedāvājumu, bet otrs vairāk domāts laiskai pilsētas satiksmei.

Kalnu ritenis ir pieejams trīs dažādos toņos, no kurām viena versija ir aprīkota ar oranžām riepām, kas varētu būt piesaistīts Ryzen produktu līnijai. Nav pieejama tehniskā specifikācija abiem modeļiem, taču spriežot pēc bildēm šie nebūs premium klases velosipēdi, bet salīdzinoši lēti braucamrīki tiem, kuri vienkārši vēlas paust savu piederību AMD. Velosipēdu cena ir 299 USD, un tie pieejami vienīgi ASV tirgum, tā kā mums šī iespēja iet gar degunu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ēriks Ēriks

Pārāk neatšķirās no Maximas vellīšu klāsta…

KKTK

Es pat teiktu, ka šie ir kokokola velosipēdi. Nu tāds “pazors” AMD. Šausmas.

Screenshot 2020-09-09 at 12.40.47.png
0955

ja pieņem, ka 150-200 naudas ir par uzrakstu AMD (lai vispār būtu jēga ar to noņemties), tad var tikai iztēloties, kas tie par velosipēdiem…..

Meeris

Maximas downhill’a monstri

0937

Neizturēju, ielūkojos. Kā jau kārtīgam kalnu ritenim, ir padomāts par visu nepieciešamo.

Custom AMD Mountain Bikes……Kickstand included.

JCO

Tiešām tik bēdīgi iet pamatbiznesā, ka jānodarbojas ar muļķībām?

Kristaps Skutelis

Tas ir fanu veikals, kur blakus tirgo t-kreklus un keponus. Tas ir okei!

0814

Kā tas strādā? Ja es ar kautko esmu apmierināts – es to lietoju. Ja man ļoti patīk viņu produkts, iespējams, nopirkšu vēl citu viņu produktu vai ieteikšu kādam. Bet kāpēc lai cilvēks pirktu sūdiņus ar ražotāja logo? OK, man kā CPU izstrādātājam varētu būt krekls vai kepka, proud to wear, bet lai es kā lietotājs nēsātu drēbes ar ražotāja vai produkta nosaukumu? Man šķiet, tā nebūtu veselīga izvēle.

Last edited 16 days ago by 0814
Kristaps Skutelis

Tieši tā tas arī darbojas – ja man patīk kāds zīmols, es labprāt nēsāju apģērbu un aksesuārus ar šī zīmola logo.