ZTE jau vairākus mēnešus runāja par jaunu viedtālruni, kas atnāks ar zem ekrāna paslēptu pašiņu kameru. Tātad mums vairs nebūs jācenšas ignorēt izgrauzumu ekrānā vai jācīnās ar izbraucošām vai kā citādi kustīgām un trauslām kamerām.

ZTE Axon 20 5G gan ir drīzāk vidējās klases viedtālrunis, bet vēl arvien tas ir pasaulē pirmais ar šāda veida skatam paslēptu pašiņu kameru. ZTE Axon 20 5G tiek izmantota 32 megapikseļu pašiņu kamera, kas paslēpta aiz ekrāna slāņiem. Kamerai ir izstrādāta programmatūra, kas kompensē ekrāna slāņu radīto attēla kvalitātes zudumu. Pagaidām par ZTE Axon 20 5G pašiņu kameras spējām spriest ir pāragri.

ZTE Axon 20 5G darbina Snapdragon 765G procesors ar 5G mobilo datu modemu, viedtālrunis ir tikai 7.98 mm biezs un tam ir 4220 mAh akumulators. Viedtālrunim ir 6.92 collu PLED tipa ekrāns un 64 + 8 + 2 + 2 (makro) megapikseļu galvenās kameras. ZTE Axon 20 5G būs pieejams ar 6 GB vai 8 GB RAM un 128 GB vai 256 GB atmiņu.

Cena Ķīnā – ap 320 dolāriem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Nu ta beidzot, nost ar caurumiem ekrānā!

geksis

vispār jau caurumu tur būs vēl vairāk, tikai viņi būs tik mazi, ka (cerams) tos nevarēs ar neapbruņotu aci redzēt.

Jurčiks

Tagad zem visiem displejiem sāks slēpt kameras, kuras aizlīmējot ar izolācijas lenti, nāksies ziedot daļu no displeja.
Hackeri ar varbūt kaut ko uz displeya ar tādu kameru iemācīsies ieraudzīt.
Ko tādu izgudrot varēja tikai Lielais Brālis vai tizleņi no mārketinga nodaļas.

Juris

Bonusā, zem ekrāniem viņi liks vismaz 2 kameras. Vienu, par kuru lietotājs būs informēts un līmēs ciet, otru, par ko zinās tikai izstrādātājs, un ar kuru varēs lūkoties lietotāju ikdienā :D

Krotow

… un iknaktī.