Reklāma

Firefox Android lietotne saņem pamatīgu atjauninājumu

Jaunākie raksti

Razer Huntsman Mini 60% mehāniskās tastatūras apskats

Šoreiz apskatam no 4GAMES saņemta Razer Huntsman Mini 60% mehāniskā tastatūra, kas pat mums ir visai neierasta, jo tā...

“Hyundai” pusvadītāju deficīta dēļ aptur jau otro rūpnīcu

Globālais pusvadītāju iztrūkūms pēdējo dienu laikā nopietni ietekmējis "Hyundai" - Dienvidkorejas autoražotājs paziņojis, ka uz vismaz divām dienām tiks...

Joker ļaunatūra inficējusi vismaz 500 000 Huawei viedtālruņu

Huawei lietotņu veikalā iemānītas vairākas lietotnes, kas papildinātas ar Joker ļaunatūru. Doctor Web ziņo, ka ar Joker ļaunatūru aplipināts...

Latvieši radījuši lietotni “Sharentic”- risinājumu, kas ļauj ērti iznomāt sev nepieciešamo

Iespējams, tev kādreiz bijusi situācija, kad nepieciešama kāda lieta, ko jāizmanto tikai dažās konkrētās situācijās, kas nozīmē, ka pārējo...

LMT Latvijā uzsāk piedāvāt VoLTE

No 2021. gada 12. aprīļa, LMT pirmais Latvijā saviem klientiem sāk nodrošināt VoLTE (Voice over Long-Term Evolution) tehnoloģiju zvaniem...

Firefox tīmekļa pārlūks Android lietotājiem ticis pie milzīga atjauninājuma. Faktiski jau šo visu varēja aptuveni pusgadu baudīt arī Firefox beta lietotnes versijā, bet nu jaunās iespējas ir nonākušas arī pie Firefox stabilās versijas izmantotājiem.

Iestatīšanas laikā vari izvēlēties starp gaišo vai tumšo lietotnes dizainu, kā arī Firefox piedāvā dažāda līmeņa aizsardzību pret izsekošanu – Standard, Strict un Custom. Standard nesalauzīs lapu izskatu, bet tas arī nesargā no reklāmu sekošanas rīkiem (trackers for ads). Strict režīms varot sabojāt mājaslapu izskatu.

Adreses ievades lauks pārcels uz ekrāna lejasdaļu, kas ir ļoti ērti. Collections sadaļā savācamas saites, ko tik bieži neizmanto, bet vēlies vēlāk atgriezties un izlasīt līdz galam. Ir arī grāmatzīmju josla, kas atver vaļā tukšu cilni.

Firefox arī kļuvis visai gudrs, jo tagad iespējams pievienot vairākus paplašinājumus, piemēram, AdBlock Plus un Privacy Badger. Kopumā paplašinājumu skaits ir ap 10.

Firefox pamatā izmantots GeckoView, kas skaitās aptuveni 10% ātrāks par konkurentiem. Jaunajā Firefox atradīsi arī Picture-in-picture video atskaņošanu.

Avotsmozilla
Reklāma

14 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
itanium

Es reti, kad izmantoju šo vārdu, bet par šo atjauninājumu varu teikt tikai vienu – IENĪSTU :D Labi, ka pastāv iespēja izslēgt atjauninājumus un izmantot iepriekšējo versiju.

Čiekurs

Es arī neesmu starā par šo it kā upgrade. Pagaidām neērti, lēnīgi un šis tas šķiet čerez ž… Šis tas ir patīkami, piemēram, vairāk informācijas satilpst ekrānā. Visticamāk arī migrēšu atpakaļ uz iepriekšējo versiju.
Arti, tā pati čupa ar papildinājumiem bija arī iepriekšējās versijās, kā arī adrešu joslu var iestatījumos pārcelt atpakaļ uz augšu.

Adblock

Cik zinu, Edge mobīlajā pārlūkā arī ir adblock — viņu vienīgi vajag aktivizēt.

fufcix

Arī Samsung internets ir adblock plus

Janis Murnieks

adrešu josla apakšā ? srsly ?

Krotow

Nav jau pirmā pārlūkprogramma ar adreses joslu apakšā. Opera pārlūkam senos laikos arī tā bija.

Janis Murnieks

to kautkā biju palaidis garām .
Nez , kā šinī gadījumā – ievadot adresi klaviere parādas virs adreses loga un rakstot rokas aizsedz uzrakstīto adresi vai arī
parādoties klavierei uz augšu palecas arī adrešu logs ( info apskatāma tad te tad tur .. ) ?
Nu ļoti dīvains risinājums …

Čiekurs

Brave pārlūkam ari adrešu josla ir apakšā. Milzīgiem, gariem ekrāniem tas būtu pluss.
FF gadījumā šobrīd ievadot adresi, adrešu josla pārlec uz pašu augšu un starp klavieri un pašu joslu ir tukšums, kas arī šķiet dīvaini. Es būtu priecīgs, ja tajā starpā būtu grāmatzīmes, vai kas tamlīdzīgs. Bet ļoti iespējams es kko daru nepareizi un neesmu līdz galam sapratis.

Oskars

Beidzot adreshu josla apaksha. Sen bija laiks. Tas ka cilvekiem ir pieradums ka augsha adreshu josla, to es vel spetu saprast. Bet ja nespej saprast ertumu, tad nu gan.

Janis Murnieks

neiebilstu , ja nedaudz apskaidrotu :)

Oskars

Cilvekam pirksti atrodas vairak telefona lejas dalja, attieciigi turot abas rokas vai viena ir ertak piekljut ja adreshu josla ir lejas dalja. Nospied un raksti. Tas butu tas pats, kapec tastatura nav telefonam augsha?

Janis Murnieks

hmm. valīds arguments par adrešu joslas aizsniegšanu . tencinu .
tikai cerams uzstādijumi , back un forvard pogas tad arī uz leju ir novilktas :D
anyway – kautkad , kad būs laiks un vēlme bakstīties – būs jāpatestē .

2009

Klaviatūra atrodas ekrāna lejasdaļā, ja neizmanto peldošo. Tātad, runa par to vienu pieskārienu adreses laukam, lai aktivētu klaviatūru?

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: