Tiek pieļauts, ka OnePlus Nord labie pārdošanas apjomi varētu likt OnePlus pievērsties arvien lētāku viedtālruņu ražošanai. Nākamais dižpārdoklis no OnePlus varētu tikt pat pie Snapdragon 600-tās sērijas procesora, kas ir tālu aiz modernajiem 800-tās un arī 700-tās sērijas viedtālruņu procesoriem.

Baumas jau norāda, ka OnePlus gatavo lēto viedtālruni iznākšanai kaut kad drīzumā, Indijā šī modeļa cena varētu būt starp 213 un 240 dolāriem.

Visticamāk, OnePlus izmantos Snapdragon 662 vai Snapdragon 665 procesorus. OnePlus jau iepriekš runāja, ka, atšķirībā no OnePlus Nord, nākamais lētais viedtālrunis nonāks arī ASV.

Iespējams, ka OnePlus gaidāmais viedtālrunis tiks bāzēts uz Oppo modeļa, kas arī tiek gaidīts jau tuvākajā laikā Indijas tirgū ar cenu ap 267 dolāriem. Oppo viedtālrunim būtu jānonāk pārdošanā septembra sākumā.

Baumu avoti arī uzskata, ka tiekot gatavots OnePlus viedtālrunis ar Snapdragon 460-tās sērijas procesoru, bet tas gan varētu būt paredzēts tikai austrumu tirgiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
1118

Nu jau kļūst grūti orientēties ķīniešu ražotāju savstarpējās kooperācijās un rebrendingos. Oppo, vivo, xiaomi, realmi….baigā putra.

Interesanti ir kas cits – kas licis reiz lepnajam OP ķerties pie budžeta modeļu izlaišanas?

K. Johansons

oneplus nord jau var nopirkt pie LMT, ceru ka arī jaunos 8T un 8T pro varēs iegādāties. Tā kā izskatās, ka Oneplus paplašina sava tirgus horizontus

rudzu rikas

Ja ir skaidri kritēriji, ko sagaidi no ierīces, tad orientēties viegli. Es vispār neskatos modeļus, kuriem baterija mazāka par 5000mAh, attiecīgi uzreiz automātiski atbirst 90% ierīču :)