Jau maijā Twitter ziņoja par to, ka strādā pie funkcijas, kas lietotājam sniegtu lielāku noteikšanu pār savām ziņām, ļaujot kontrolēt, kurš var un kurš nevar atbildēt uz viņa tvītiem. Maijā šī jaunā iespēja tika piedāvāta atsevišķiem lietotājiem un trīs mēnešus vēlāk tā beidzot nonākusi arī pie pārējiem tvītotājiem.

Kompānija iepazīstinājusi ar veselām trim iespējām, kā izvērst sarunu Twitter. Izvēloties pirmo, lietotājs rēķinās ar to, ka ikviens varēs redzēt viņa tvītu, kā arī jebkurš varēs uz to arī atbildēt. Otrā iespēja paredz, ka uz publicēto ziņu varēs atbildēt tie, kuriem lietotājs seko Twitter. Savukārt, trešā opcija paredz to, ka uz tvītu var atbildēt tikai tie, kuri pieminēti konkrētajā ierakstā. Tas nozīmē to, ka, ja izvēlēsies otro vai trešo variantu, maz ticams, ka uz ierakstu atbildēs svešinieks.

Reklāma

Vienlaikus norādīts, ka šī jaunā iespēja var tikt izmantota ne tiem labākajiem nolūkiem, kā viltus ziņu izplatīšana, neļaujot pārējai sabiedrībai reaģēt un atmaskot nepatiesu ierakstu veicējus.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
trel

Fake news izplatītāji kā Gobzems var būt sajūsmā. Varēs vēl veiksmīgāk nošķirot nost cilvēkus ar citādākiem viedokļiem.