Dropbox beidzot uzsācis piedāvāt visiem lietotājiem iespējas, kas tika izziņotas pirms vairākiem mēnešiem. Lietotāji beidzot saņems īstenu rezerves kopiju veidošanu, ar PIN kodu aizsargātu datu krātuvi un paroļu menedžeri.

Dropbox Passwords paroļu menedzeris izmanto tehnoloģijas, ko Dropbox ieguva pēc Valt iegādes pagājušajā gadā. Vienlaikus Dropbox uzsver, ka atrasta iespēja izvairīties no galvenās paroles, bet saglabāta droša paroļu uzkrāšana, end-to-end šifrēšana un paroļu aizpildīšana vietnēs un lietotnēs. Pie Dropbox Passwords sākumā tiks Dropbox Plus un Pro abonētāji, šobrīd pieejama lietotnes Android, iOS versija, kā arī Mac un Windows datoriem ir sava Dropbox Passwords versija.

Ar PIN kodu vari aizsargāt tādu Dropbox Vault izvietotu informāciju kā pases datus, norēķinu karšu informāciju un citas svarīgas informācijas druskas. Turklāt Dropbox Vault vari pievienot uzticības personas, kas arī tiks pie tur paslēptās informācijas. Dropbox Vault šobrīd pieejama tikai Plus lietotājiem.

Dropbox pamanījies iepriecināt arī bezmaksas servisa lietotājus ar jaunām, īstenām rezerves kopiju un sinhronizācijas iespējām – Desktop, Downloads, Documents un citas mapes vari ērti, automātiski sinhronizēt ar Dropbox. Tāpat pastāv iespēja veidot rezerves kopijas no vairākiem datoriem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

bezmaksas lietotāji ar savām divām gigām būs iepriecināti? :D
paskaties pa labi un tur Onedrive ar 5 gigām, paskaties pa kreisi un tur Gūgeldraivs ar 15…

Last edited 1 month ago by digitalk
Halis

Un paskatoties pareizajā virzienā > MEGA.NZ (50GB FREE) End-to-End Encryption

digitalk

exactly! EtEE rullē, ja vari kompānijai uzticēties. bet, ko tu zini par mega.nz?
[kritiski šķoba uzaci]

Last edited 1 month ago by digitalk
Ralfs

Un bezmaksas «Mega» ar 50gb.