web analytics

Gorilla Glass Victus – 25% mazāk skrāpējumu, 2x izturīgāks

Jaunākie raksti

Facebook piedāvā lietotni BARS, kura ikvienam ļauj būt par reperi

Mūsdienu lietotņu pielietojumam nav robežu, jo Facebook testa režīmā ir palaidusi lietotni BARS, kura ikvienam uz brīdi ļauj izmēģināt...

“Twitter” nāk klajā ar “Super Followers” funkciju, kas ļaus gūt ienākumus no sekotājiem

"Twitter" ir izziņojis divas jaunas funkcijas, kuras kaut kad varētu papildināt vietnes satura sniegtās iespējas. Pirmā no tām ir...

“Ford Mustang Mach-E” sevi lieliski apliecina uz Vācijas autobāņiem

Elektroauto ekspluatācijā pagaidām ir divas ļoti nopietnas problēmas, kas ievērojami ierobežo šo mašīnu lietošanas ērtumu - liels ātrums un,...

Atlikto testu dēļ “Virgin Galactic” kosmosa tūrismu varētu uzsākt vien 2022. gada sākumā

Izskatās, ka kosmosa kompānijai "Virgin Galactic" ar gatavošanos kosmosa tūrisma uzsākšanai pagalam neveicas. Jau decembrī, kad motora aizdedzes kļūmes...

“Coinbase” stūrē publiskas kompānijas virzienā

Kriptovalūtu tirdzniecības uzņēmums "Coinbase" nolēmis kļūt par publisku kompāniju. Uzņēmums ceturtdien, 25. februārī, ASV Vērtspapīru un biržu komisijā iesniedza...Corning Gorilla Glass izturīgais ekrānu aizsargstikls ir pazīstamākais zīmols mūsu viedierīču aizsardzībai. Šobrīd jau sadzīvojam ar Gorilla Glass 5 un Gorilla Glass 6 stikliem viedtālruņu priekšpusē un arī aizmugurē. Ierasts, ka katra nākamā Gorilla Glass paaudze atnāk vai nu cietāka (izturīgāka pret skrambām) vai arī plastiskāka (izturīgāka pret saplīšanu).

Bet šoreiz Gorilla Glass tiek solīti izlabojumi visās jomās! Gorilla Glass jaunā aizsargstikla nosaukums ir Victus, uzņēmums atteicies no stiklu paaudžu numerācijas.

Iepriekš Corning uzlaboja stiklu izturību tikai vienā kategorijā – vai nu stikls kļuva cietāks vai arī izturīgāks pret sitieniem un kritieniem. Piemēram, Gorilla Glass 3 bija 40% izturīgāks pret skrāpējumiem, kad to salīdzina ar Gorilla Glass 2, bet Gorilla Glass 4 izturēja labāk kritienus, kad to salīdzina ar Gorilla Glass 3.

Jaunajam Gorilla Glass Victus uzlabota izturība pret skrāpējumiem par 25% (pret Gorilla Glass 6) līdz pat 40%, kā arī tas ir divas reizes izturīgāks pret kritieniem. Gorilla Glass Victus nu iztur kritienu no 2 metru augstuma pret cietu virsmu.

Gorilla Glass Victus savas spējas vēl būs jāpierāda, jo viedtālruņu ekrānu zirneklīši nav nekāds retums.

Avotsgizmodo

20 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
20 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Es te neko nesaprotu, vai tad mankiju bizness vēl jo projām cenšas sasniegt to ko pulksteņos jau zina gadiem? Safīra stikls? Jeb viņi to cenšas sasniegt pa lēto?

digitalk

safīrs ir cietāks par parasto stiklu, bet tieši tāpēc arī trauslāks, kas galīgi neder nomešanai uz grīdas.

Beka

Par to, ka stikls paliek izturīgāks un mazāk plīsīs, mēs jau dzirdam 10 gadus. Ir tikuši salīdzināti ar helikopteru stikliem utt. Bet joprojām…kā nomet zemē, tā…kapi stiklam.

azad

Nu lūk, ja plānas apmales, bet var būt taisīt telefonu ar normālām apmalēm? Bet tad atkal fanāti bļauj, ka tas ir vecmodīgi:D Tas pats ar izgrauzumu. Tak uztaisīt optimāli, lai malas nelokās ap sāniem un augšā atstāt svītriņu kamerai, kur problēma? Nebūs glītākā pieeja, toties nebūs jāsatraucas par trauslumu.

azad

Atcerējos stāstu par super pildspalvu, kuru amerikāņi izguroja, ar kuru var rasktīt kosmosā, saldētavā, zem ūdens un vēl nezin kur. Iztērēja miljonu, ja pareizi atceros. Tai pat laikā krievi paņēma zīmuli un raksta kosmosā:D Te ir tas pats, apmales pānas un lokās ap sāniem, bet plīst, kameru vajag, bet nesmuki izskatās priekšā un tad iegulda sazin kādu naudu pseido inovācijās, kad kamera zem stikla, lai būtu tikai smukāk, bet par to mēs tagad maksājam nu jau starta cenu 1000EUR par TELEFONU:D

Jēkabs Balodis
1949

zīmuļi, pildspalvas….nevarēja planšetē pierakstīt?

digitalk

70-tajos planšetēs bija papīra loksnes.

1949

uzķēries))

digitalk

tas bija apzināts “:-|” par vārdu “planšete” :P

0906

ieskaitīts)

azad

Neiedziļinājis sīkumos kas un kā, bet idejiski saprati domu, ka nav jāiegulda miljons un pēc tam jāpērk par miljoniem kaut kas, ja var izmantot un iztikt ar lētāku lietu.

0906

Stiklu var uztaisīt cietu un trauslu, vai mīkstu un izturīgu. Vienā gadījumā tas maz skrāpējas un naski plaisā, otrā labi pretojas saplaisāšanai, bet nav izturīgs pret skrāpēšanos. Kamēr egghedi nav izgudrojuši superstiklu, vienkāršāk būtu ražot modifikāciju tiem, kas bieži nenotur trubu rokās un otru tiem, kas paniski baidās no stikla skrāpējumiem.

Skābene

Tai vietā lai taisītu cietus, nesaskrāpējamus stiklus varēja koncentrēt uzmanību uz tādu materiālu izstrādi, kas paši spēj sadziedēt švīkas, bet tajā pašā laikā ir elastīgi un triecienu absorbējoši.

0906

paši spēj sadziedēt švīkas, alu ieliet un muguru pakasīt)

Ceļu strādnieks

Šodienas top koments! =D
Paldies par smieklu devu šodienai… :DD

Skābene

Par Self-healing glass runā un raksta daudz, bet līdz produkcijas videi nekas vēl nav nonācis!

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: