Uzreiz pēc oficiālās jaunāko Samsung Galaxy Note20 sērijas tālruņu izziņošanas, aksesuāru ražotājs Razer mājaslapā uzsācis piedāvāt speciālo mobilo telefonu vāciņu, kura uzbūve izkliedēs siltumu, ko tas ģenerē.

Razer papildinājis savu Arctech vāciņu sēriju ar speciālu versiju Arctech Pro, paredzētu tieši jaunajiem Samsung Galaxy Note20 tālruņiem, papildinot jau esošās līnijas iPhone un Razer Phone telefoniem, kuriem arī ir speciālais siltuma izkliedētājs. Tas tiek panākts ar kompānijas patentēto un izstrādāto tehnoloģiju (angliski Thermaphene cooling technology), vāciņā iestrādājot siltumvadošu slāni starp vāciņa aizmuguri un iekšējo slāni, novadot to caur perforēto aizmuguri.

Avots: Razer

Papildus tam Arctech Pro aizsargapvalks būs triecienu drošs, kā arī ar apstrādātu antibakteriālu aizmugures daļu, lai nodrošinātos pret baktēriju uzkrāšanos. Tas arī nepasliktinās 5G signālu, kad to uzliks telefonam. Vāciņa cena Eiropā 49,99 EUR, taču šobrīd tas nav pieejams un ASV tirgū jau bija izpirkts.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Imants

pirmais, kas nāk prātā šo lasot – tātad tas verķis (Note 20) rada siltumu. Un kas rada siltumu, tas pastiprināti ēd bateriju.

1133

otrais, kas nāk prātā – korpuss silst pie noteiktas slodzes arī švakiem telefoniem ar gluži pieņemamu baterijas darbību….to sauc par fiziku?