web analytics

Razer piedāvās siltumu izkliedējošo telefona vāciņu Samsung Galaxy Note20

Jaunākie raksti

Īlons Masks samaksās 100 miljonus dolāru tam, kurš piedāvās labāko CO2 savākšanas tehnoloģiju

"Tesla" dibinātājs un vadītājs, kā arī pasaulē bagātākais cilvēks Īlons Masks (Elon Musk) saviem sekotājiem "Twitter" izteicis piedāvājumu -...

Serviss Beeper ļaus izmantot Apple iMessage servisu Android ierīcēs

Tieši šajā nedēļā aizdomājos par to, ka šobrīd ar mūsu mākoņservisiem varam ērti piekļūt dažāda veida informācijai vairākās ierīcēs,...

Apple samazina iPhone 12 mini ražošanas apjomus, lai ražotu vairāk Pro modeļus

Oktobrī, kad tika prezentēti četri jauni Apple iPhone 12 modeļi, tika prognozēts, ka tieši parastais iPhone 12 un mazais...

Jaunais 28 collu Philips 4K UHD monitors 288E2UAE ir gatavs pārsteigt ar krāsām un produktivitāti

Jaunais Philips 288E2UAE monitors (28 collas / 71,1 cm) ar tā 4K izšķirtspēju, 10 bitu IPS paneli, USB 3.2...

“Toyota GR Yaris” apskats – rallija mašīna ikkatram

Rallijs ir nodarbe, kas mani ievilka ne tikai autosporta, bet arī vienkārši automašīnu pasaulē. Viss sākās bērnībā ar videospēli...Uzreiz pēc oficiālās jaunāko Samsung Galaxy Note20 sērijas tālruņu izziņošanas, aksesuāru ražotājs Razer mājaslapā uzsācis piedāvāt speciālo mobilo telefonu vāciņu, kura uzbūve izkliedēs siltumu, ko tas ģenerē.

Razer papildinājis savu Arctech vāciņu sēriju ar speciālu versiju Arctech Pro, paredzētu tieši jaunajiem Samsung Galaxy Note20 tālruņiem, papildinot jau esošās līnijas iPhone un Razer Phone telefoniem, kuriem arī ir speciālais siltuma izkliedētājs. Tas tiek panākts ar kompānijas patentēto un izstrādāto tehnoloģiju (angliski Thermaphene cooling technology), vāciņā iestrādājot siltumvadošu slāni starp vāciņa aizmuguri un iekšējo slāni, novadot to caur perforēto aizmuguri.

Avots: Razer

Papildus tam Arctech Pro aizsargapvalks būs triecienu drošs, kā arī ar apstrādātu antibakteriālu aizmugures daļu, lai nodrošinātos pret baktēriju uzkrāšanos. Tas arī nepasliktinās 5G signālu, kad to uzliks telefonam. Vāciņa cena Eiropā 49,99 EUR, taču šobrīd tas nav pieejams un ASV tirgū jau bija izpirkts.

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Imants

pirmais, kas nāk prātā šo lasot – tātad tas verķis (Note 20) rada siltumu. Un kas rada siltumu, tas pastiprināti ēd bateriju.

1133

otrais, kas nāk prātā – korpuss silst pie noteiktas slodzes arī švakiem telefoniem ar gluži pieņemamu baterijas darbību….to sauc par fiziku?

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: